За косичката..?

  • 1 457
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 360
Ние нямаме месец,а косата отгоре на главата вече опада и остана нещо като мъхче...А иначе отстрани и отзад на главичката имаааааааааааааааааааа hahaha

# 16
  • Мнения: 5 299
Ние нямаме месец,а косата отгоре на главата вече опада и остана нещо като мъхче...А иначе отстрани и отзад на главичката имаааааааааааааааааааа hahaha
бебата беше същата на тази възраст-приличаше ми на Ленин smile3532

# 17
  • Мнения: 3 360
Ние нямаме месец,а косата отгоре на главата вече опада и остана нещо като мъхче...А иначе отстрани и отзад на главичката имаааааааааааааааааааа hahaha
бебата беше същата на тази възраст-приличаше ми на Ленин smile3532
точно така,само дето баща и вика "Лечков" Joy.........

# 18
  • Мнения: 3 550
Хлапето се роди с много къса косичка, пък и руса отгоре на всичко, та изглеждаше като плешив. Гледам, че расте малко по малко, не забелязвам да капе.

# 19
  • Мнения: 877

ei takava ni e kosichkata na 4meseca

# 20
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 340
Ne se pritesniavaite,nikoi ne e ostanal bez kosa.Detenceto na moia priatelka e na 1g.i 8 meseca,a e s dva kosama,no lo6o niama,nali?

# 21
  • София
  • Мнения: 2 164
В момента пада. Очаквам по-нататък да се появят къдрици като на татко и  Heart Eyes.

# 22
  • Мнения: 1 616
Моят син се роди с много коса и сега си е истински рошльо. Не е падала видимо- само отзад на главичката имаше едно голо петно, но останалата коса растеше безспирно и сега се налага да му връзвам "кукуригу", защото му влиза в очите, а наникъде не стои. Колкото до бръсненето- не вярвам в митовете, че от това ще му се сгъсти косата. Затова няма да си правя детето на рапон- тук въпросът опира повече до естетика, харесвам си го много с буйната му коса, жал ми е дори да я подстрижа...

# 23
Дъщеря ми се роди почти без коса на всичкото отгоре отзат на тила и окапа,но сега вече на 8м лека полека ни ръсте даже леко се къдри .Синът ми се роди без коса ,но на 1г вече беше с много коса и то къдрава.Не съм го бъръснала за мен това е издевателство над детето.Синът ми е на 10г и е с много гъста коса всичко е до гени. Видях едно бебе на 1г в най-големите горещини бръснато без шапка в най-големия пек Cryза бебето и #Cussing outна родителите.

Общи условия

Активация на акаунт