Go Jane- поръчка - време е за пролетно настроение!

  • 22 517
  • 457
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 426
Сайта е хубав ама има само женски неща май или аз поне само тях виждам Whistling

# 16
  • Мнения: 1 668
Само женски са,да! И аз да ви следя !  Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 1 231
Прехвърлям се и аз в новата темичка  Simple Smile

П.П. Ще има ли в първия пост информация за момичетата, които ще правят общи поръчки или все още няма постоянно ангажирали се с тази задача  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 282
аз ще пускам момичета, ама вече имам 3 мами със заявка на лични...

ама пишете ми на лични, ако се наложи и две поръчки ще пусна, какво да ви правя Hug

към вторник ще я пускам

# 19
  • Мнения: 2 132
Някой ще пуска ли от Пловдив?

# 20
  • Мнения: 209
може ли някоя от вас която вече е получила обувки за ми измери стелката на техния №7

# 21
  • Мнения: 1 224
И аз тук.
Има мнооого хубави неща  Crazy

А доставката до БГ знаете ли колко е ?

# 22
  • Мнения: 1 196
Пише го в първия пост   Peace
            За доставката се ползват американските пощи USPS, стойността и зависи от цената на поръчаните продукти - за поръчки на стойност до 50 долара доставката е 30 долара, до 100 долара е 35 долара, до 150 долара е 40 долара и така нататък.

Имайки предвид цените на продуктите, доставката е съвсем разумна и покупката е доста изгодна.За сумата над 150 евро ще дължите мито на своята поръчка.

# 23
  • Мнения: 1 224
Пише го в първия пост   Peace
            За доставката се ползват американските пощи USPS, стойността и зависи от цената на поръчаните продукти - за поръчки на стойност до 50 долара доставката е 30 долара, до 100 долара е 35 долара, до 150 долара е 40 долара и така нататък.

Имайки предвид цените на продуктите, доставката е съвсем разумна и покупката е доста изгодна.За сумата над 150 евро ще дължите мито на своята поръчка.

Blush
Благодаря   bouquet

# 24
  • Мнения: 678
Някой може ли да ми каже как е тяхната номерация на обувките  Praynig
Също така посочената номерация в първия пост, отговаря ли на нашата ?

# 25
  • Мнения: 678
Открих ги  Grinning
Ако някой се чуди за размерите таблицата е тук
http://www.gojane.com/size-chart.html

# 26
  • Марс
  • Мнения: 439
Айде, и аз тук, много готини сандалки, очите ми останаха Flutter

# 27
  • София
  • Мнения: 426
Само размерите на 1-ва страница са верни за обувките.Аз си поръчвах по тях и са ми точни Peace

# 28
  • Мнения: 256
Да се запиша и аз, много яки обувчици. Някой за Варна мисли ли да пуска поръчка?

# 29
  • София
  • Мнения: 57
 Praynig много моля, ако някой поръчва за София да ми пише  Praynig  Praynig  Praynig
обучките са страхотни  Hug

Общи условия

Активация на акаунт