Какъв фон дьо тен ползвате? - 4

  • 45 291
  • 368
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 044
И аз благодаря за споделената информация за Nude. Нямам търпение да го пробвам  Flutter
А каква му е цената ?
Да 83 лв.gerry_1912  относно това къде са ме консултирали-в Бюти зона на Витошка-няма такива смотани продавачки,на тази специално и казах да ми покаже за много суха кожа и тя този ми даде,предложи ми първо Photogenic Lumessence на Lancome,но аз го имам и не ми харесва.С  Nude веднъж се намазах но ми се стори че ми е сух newsm78хем отдолу си сложих флуид  и крем и пак ми седеше сухо Confused

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 423
eta, ако трябва да стравниш този флуид с ФДТ Parure, кой е по-добър?

Още не бих могла да направя сравнение, трябва малко да го понося  Peace

Пудрата е различна от Парюр като покривност и функция, като че ли. Утре ще мога да кажа повече.



Аз ще чакам с нетърпение, че съм прицелила една в ибей.

# 17
  • Мнения: 267
я да се запиша да ви следя  Hug

# 18
  • Мнения: 162
И аз благодаря за споделената информация за Nude. Нямам търпение да го пробвам  Flutter
А каква му е цената ?
Да 83 лв.gerry_1912  относно това къде са ме консултирали-в Бюти зона на Витошка-няма такива смотани продавачки,на тази специално и казах да ми покаже за много суха кожа и тя този ми даде,предложи ми първо Photogenic Lumessence на Lancome,но аз го имам и не ми харесва.С  Nude веднъж се намазах но ми се стори че ми е сух newsm78хем отдолу си сложих флуид  и крем и пак ми седеше сухо Confused

Боже господи ooooh! На мен Photogenic Lumessence на Lancome ми го препоръчаха за мазна кожа ooooh! Боже,боже .... Иначе и аз почвам да се замислям за този фдт на Диор.
Може ли тези,които са ползвали да споделят м/у Диор-а и Parurе-а на Герлен кой е по-добър? newsm78

# 19
  • Мнения: 451
Определено Nude, но аз Parure така или иначе не го харесах много. С на Герлен фдт-ените не се спогаждаме  Laughing

# 20
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Аз само съм пробвала Nude, а Parure го имам...мисля, че Nude е по-добър и аз мога да кажа:
Определено Nude, но аз Parure така или иначе не го харесах много. С на Герлен фдт-ените не се спогаждаме  Laughing

...пак ще пиша другата седмица като си купя Nude  Crazy

# 21
  • Мнения: 2 768
Моят Parure е към края си и ми се струва, че консистенцията вече не е същата. Ама така е, като не си чета веднага листовката и първите няколко месеца не го раздрусвах преди ползване...

NUDE на първо нанасяне ми се стори сякаш по-сух, по-добре попиващ и по-невидим. Може би причината е, че защитният му фактор е 10, до като на Parure е 25 - все пак факторът винаги утежнява малко или много.

# 22
  • Мнения: 14 490
аз съм хвърлила око на Парюр компактния фдт и чакам отзиви дали на Диор е по-добър

# 23
  • Мнения: 2 768
Току що се напудрих, да споделя.

Пудрата NUDE е доста прозрачна и прави съвсем лек финиш. Както в момента имам малки червенини след една гинена маска никак не стои добре, почти не ги покри. Ще продължавам да я ползвам за финиш над флуидни ФДТ. То така си и пише в описанието й, не съм открила нищо ново: Apply after fluid foundation or alone for a silky and transparent finish.

Компактният Parure е доста по-плътен и съвсем спокойно може да се ползва като основен ФДТ  Peace

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 110
Бюти зона,си пробутват просто техните марки.Много жени са идвали при нас и са се оплаквали.Бяха казали на една жена,че Диор,нямали продукт за бюст  Rolling Eyes а те имат Bikini Top е за бюст /бикини значи би-двоен,бански от две части,както монокини-една част.Бикини и топ за Горе/.
Казали на жената,че се бърка с друга марка и започнали да и предлагат на някоя от техните които внасят,но забравих коя от трите им беше.
Което е глупаво и не коректно.Бяха дали на едно момиче на 21 години да позлва крем за 30+,и то да кажете,че девойката да имаше нужда,а кожата и действително нямаше нужда от по-силен крем.
Може и да има добросъвестни консултанти там,но ...както и да е .те тестер щандовете са за това да се пробва,все пак от кожа до кожа има разлика,човек сам трябва да го усети  Peace

# 25
  • Мнения: 22 437
Момичета, сайта Сефора има ли доставка до БГ. )))))

# 26
  • Мнения: 1 645
Момичета, сайта Сефора има ли доставка до БГ. )))))

Мисля че не,щото и до Холандия не доставят.
Но тук пък вече откриха магазини на веригата....

# 27
  • Мнения: 12
Четох, четох и днес минах да видя и аз новия Диор Nude. Като плюс мога да отележа, че наистина е много ненатрапчив като финиш и от цветовете има моя - "моцарела"  Heart Eyes На усещане е приятен и се нанася лесно (много зависи и какъв крем има отдолу все пак, но нямах проблеми). Не мога да му намеря кусур на този фдт , освен че не го почувствах като "моя фдт", не почувствах импулс да си го купя, а и да го бях взела нямаше да имам ентусиазъм да го ползвам. Определено ми харесва, но явно твърде много съм си свикнала с ЕЛ и не ми се изневерява на него  Crazy След известно време (като се постопли малко) ще го тествам пак, може дотогава да съм на друг акъл  Flutter

# 28
  • Мнения: 63
Четох, четох и днес минах да видя и аз новия Диор Nude. Като плюс мога да отележа, че наистина е много ненатрапчив като финиш и от цветовете има моя - "моцарела"  Heart Eyes На усещане е приятен и се нанася лесно (много зависи и какъв крем има отдолу все пак, но нямах проблеми). Не мога да му намеря кусур на този фдт , освен че не го почувствах като "моя фдт", не почувствах импулс да си го купя, а и да го бях взела нямаше да имам ентусиазъм да го ползвам. Определено ми харесва, но явно твърде много съм си свикнала с ЕЛ и не ми се изневерява на него  Crazy След известно време (като се постопли малко) ще го тествам пак, може дотогава да съм на друг акъл  Flutter
Здравей Hug да те попитам къде ходи да тестваш този новия фон дьо тен на Диор, за да отскоча и аз да го пробвам Crazy моя е на привършване, чакам една минерална пудра, защото категорично бях решила да спра завинаги с фон дьо тените, но сега като гледам какви отзиви има за този фон дьо тен май няма да дочакам пудрата ooooh!
да попитам за суха кожа подходящ ли е ?
благодаря много Hug

# 29
  • Мнения: 12
Здравей Hug да те попитам къде ходи да тестваш този новия фон дьо тен на Диор, за да отскоча и аз да го пробвам Crazy моя е на привършване, чакам една минерална пудра, защото категорично бях решила да спра завинаги с фон дьо тените, но сега като гледам какви отзиви има за този фон дьо тен май няма да дочакам пудрата ooooh!
да попитам за суха кожа подходящ ли е ?
благодаря много Hug

Привет  Hug
Аз за кратко съм извън БГ и не знам къде в Бг го има, но ако си в София - виждам, че danielad споделя, че го е тествала в Бюти - зоната на Витошка  Peace А ако го има там, може и го има и по Бюти зоните и в моловете - момичета, помагайте   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт