Какъв фон дьо тен ползвате? - 4

  • 45 336
  • 368
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 241
Тия дни гледах новата колекция грим на Yves Rocher и фдт-те ми направиха доста силно впечатление...Та въпросът ми е някой ползвал ли ги е вече и как са?  Peace

# 346
  • Мнения: 187
Не е във връзка с фдт-ните, но понеже в тази тема някой препоръча NUXE за мазна кожа /разширени пори, петна, зачервявания, омазняване/, да кажа, че купих крема и гела за измиване и съм много доволна. Има видим ефект за 4-5 дни ! Препоръчвам го  Peace

# 347
  • Мнения: 267
Не е във връзка с фдт-ните, но понеже в тази тема някой препоръча NUXE за мазна кожа /разширени пори, петна, зачервявания, омазняване/, да кажа, че купих крема и гела за измиване и съм много доволна. Има видим ефект за 4-5 дни ! Препоръчвам го  Peace
и аз от 2 дни ползвам гела и крема,но още не виждам рвзултат, моята кожа е с чеврвени петна , само като се намажа изчезват за малко после пак се появяват,но ще продължа да се мажа дано иам ефект.
Ти пробвала ли си и матиращия крем като фдт ли е  или е леко покривен?

# 348
Не е във връзка с фдт-ните, но понеже в тази тема някой препоръча NUXE за мазна кожа /разширени пори, петна, зачервявания, омазняване/, да кажа, че купих крема и гела за измиване и съм много доволна. Има видим ефект за 4-5 дни ! Препоръчвам го  Peace
и аз от 2 дни ползвам гела и крема,но още не виждам рвзултат, моята кожа е с чеврвени петна , само като се намажа изчезват за малко после пак се появяват,но ще продължа да се мажа дано иам ефект.
Ти пробвала ли си и матиращия крем като фдт ли е  или е леко покривен?
Не, матиращия крем не  съм ползвала, дадоха ми тестер, но така и не съм го отворила още. Аз нямам червени петна,  само тъмни петна и разширени пори. Но някак кожата стои по-светла и по -гладка...

# 349
  • Мнения: 267
Не е във връзка с фдт-ните, но понеже в тази тема някой препоръча NUXE за мазна кожа /разширени пори, петна, зачервявания, омазняване/, да кажа, че купих крема и гела за измиване и съм много доволна. Има видим ефект за 4-5 дни ! Препоръчвам го  Peace
и аз от 2 дни ползвам гела и крема,но още не виждам рвзултат, моята кожа е с чеврвени петна , само като се намажа изчезват за малко после пак се появяват,но ще продължа да се мажа дано иам ефект.
Ти пробвала ли си и матиращия крем като фдт ли е  или е леко покривен?
Не, матиращия крем не  съм ползвала, дадоха ми тестер, но така и не съм го отворила още. Аз нямам червени петна,  само тъмни петна и разширени пори. Но някак кожата стои по-светла и по -гладка...
ако го ползваш да споделиш какъв ефект има да знам дали да си го купя, че нямаха тестери на него за да го пробвам  Hug

# 350
  • Варна
  • Мнения: 1 179
От две седмици ползвам този на Lumene. Много съм доволна  Peace Не ми лъщи и има добра покривност.

# 351
  • Мнения: 122
откъде купувате lumene и колко струва Hug

# 352
  • София
  • Мнения: 7 097
откъде купувате lumene и колко струва Hug

От Конкорд /на бул. Мадрид, срещу Заимовата градина/.

# 353
  • Мнения: 422
Аз ползвам на Орифлейм един ,но много ми лъща кожата като излезе едно слънце, а и нещо няма много голяма покривност и ми е странно,че като взема фдт за светла кожа и след няколко дни ползване и започва да ми зачервява кожата смисъл да я прави в много по-тъмни нюанси  Crossing Arms и много се ядосвам вече не знам какво да вземам!! Naughty

# 354
  • Мнения: 2 259
Аз ползвам на Орифлейм един ,но много ми лъща кожата като излезе едно слънце, а и нещо няма много голяма покривност и ми е странно,че като взема фдт за светла кожа и след няколко дни ползване и започва да ми зачервява кожата смисъл да я прави в много по-тъмни нюанси  Crossing Arms и много се ядосвам вече не знам какво да вземам!! Naughty
Остави ги тези Орифлейм и Ейвън.
Феновете на тези марки ,не се сърдете,но повечето неща наисина не струват./сръвнявам основно като цени-качество/
Според мен фон дьо тенът и крема за лице са най-важни от  декоративна и бяла козметика .
За тях  не щади пари и не съжалявайникога.
Заложи на нещо по класно:
Виши,Буржуа,Макс Фактор и др.


 

# 355
  • Мнения: 140
момичета някоя от вас ползвала ли е Calvin Klein да сподели впечатления четох темата но не видях някъде да е коментирано

# 356
  • Мнения: 2 229
откъде купувате lumene и колко струва Hug

http://www.olcombg.com/lumene/lumenenet.php
Тук има адреси на всички магазини за всички градове. Peace В София са мноооого, но май най-добре заредени откъм техни продукти, са магазини Драка.

# 357
  • Мнения: 2 375
Ползвам този и този. Май е нов, дори не му открих по-добра снимка.

# 358
  • Мнения: 22 508
Здравейте момичета, моля кажете от къде поръчвате базата на Гош, ако може конкретен линк. ))
Колко мл за каква цена е?

# 359
  • София
  • Мнения: 5 289
От две седмици ползвам този на Lumene. Много съм доволна  Peace Не ми лъщи и има добра покривност.
И аз го имам ма хич не съм доволна от него,не е покривен особено и има вътре тук там някви частици,които като го размажа на лицето пускат червено,ужас направо,после трябва да се трия и да слагам наново, и лъсвам също.Отначало ми харесваше,но като го поползвах вече видях недостатъците му при мен.

Общи условия

Активация на акаунт