Спешен въпрос за мерене на Т...

  • 1 328
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
Нашият е ето такъв на микролайф. http://www.picvalley.net/v.php?p=u/729/201623083.JPG
Много съм доволна от него. Върхът му се извива и даже и ако в дупето на детето се мери Т пак е много по - лесно отколкото с обикновенния. Батериите му се сменят. Почиства се със чист спирт и става като новичък след всяка употреба.

# 16
  • Мнения: 2 374
Нашият е ето такъв на микролайф. http://www.picvalley.net/v.php?p=u/729/201623083.JPG
Много съм доволна от него. Върхът му се извива и даже и ако в дупето на детето се мери Т пак е много по - лесно отколкото с обикновенния. Батериите му се сменят. Почиства се със чист спирт и става като новичък след всяка употреба.
E как така с един термометър мериш и в дупето и в устата,гадничко е.

# 17
  • Мнения: 1 354
Температурата в устата е по висока от телесната, но с колко не  знам точно.

# 18
  • Мнения: 247
Да тези с мекия накрайник са си точно за дупе . Иначе не му мери Т докато спи или току що се е събудил, защото тогава им е завишена телесната Т.  Peace

# 19
Нашият е ето такъв на микролайф. http://www.picvalley.net/v.php?p=u/729/201623083.JPG
Много съм доволна от него. Върхът му се извива и даже и ако в дупето на детето се мери Т пак е много по - лесно отколкото с обикновенния. Батериите му се сменят. Почиства се със чист спирт и става като новичък след всяка употреба.
E как така с един термометър мериш и в дупето и в устата,гадничко е.
Миличка имаме 2 такива. Единият е за нас, другият е за на малката дупето. Не съм луда да и бутна от дупето термометъра в устата.

# 20
  • Мнения: 81
Да тези с мекия накрайник са си точно за дупе . Иначе не му мери Т докато спи или току що се е събудил, защото тогава им е завишена телесната Т.  Peace

 Peace

# 21
  • Мнения: 494
В устата е по- висока. Трябва да прибавиш 0.5 за да получиш атзи под мишниците

# 22
  • София
  • Мнения: 44 121
В устата е по- висока. Трябва да прибавиш 0.5 за да получиш атзи под мишниците
хем по-висока,хем да прибавяш????
логично е ако е по-висока да махнеш, нали?

# 23
  • София
  • Мнения: 1 524
Desert`Rose как е малкият , дано бързо се оправи, че няма по-гадно нещо то болно детенце.  Hug

При нас Т спадана чак на втория прием на АБ - имахме гнойна ангина, ни нурофен, ни еферлаган, ни панадол помогна.

# 24
  • Мнения: 2 374
Нашият е ето такъв на микролайф. http://www.picvalley.net/v.php?p=u/729/201623083.JPG
Много съм доволна от него. Върхът му се извива и даже и ако в дупето на детето се мери Т пак е много по - лесно отколкото с обикновенния. Батериите му се сменят. Почиства се със чист спирт и става като новичък след всяка употреба.
E как така с един термометър мериш и в дупето и в устата,гадничко е.
Миличка имаме 2 такива. Единият е за нас, другият е за на малката дупето. Не съм луда да и бутна от дупето термометъра в устата.
Еми ок от първия постинг не се разбра,че са 2. Wink

# 25
  • Мнения: 2 110
Дано детенцето вече да е по-добре. Защото за мен 0.5 нямат съществено значение, то пак се вижда има или няма температура ! 

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Здравейте.Много благодаря на всички за отговорите.Малкия не е по-добре.Сега се връщаме от лекар.Диагноза О.В.И.
Изписаха му Суметролим,Проспан и вит.Ц-ампули.Снощи до 1ч чакахме да спадне.Благодарение на свещичката спадна до 37,3.Легнахме по-спокойни.В 4ч мъжа ми ме събуди и каза,че малкия пари....   CryПак 38,9.Айде компреси...знаете.Дано мине бързо,че е толкова неспокоен,само плаче,очичките му светят...

# 27
  • Мнения: 9 973
не меря в устата,само под мишницата

# 28
  • Мнения: 2 374
Здравейте.Много благодаря на всички за отговорите.Малкия не е по-добре.Сега се връщаме от лекар.Диагноза О.В.И.
Изписаха му Суметролим,Проспан и вит.Ц-ампули.Снощи до 1ч чакахме да спадне.Благодарение на свещичката спадна до 37,3.Легнахме по-спокойни.В 4ч мъжа ми ме събуди и каза,че малкия пари....   CryПак 38,9.Айде компреси...знаете.Дано мине бързо,че е толкова неспокоен,само плаче,очичките му светят...
Миличкия дано се оправи бързичко,кураж! Hug

# 29
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Бързо оздравявяване на малкия. Peace
Въпреки че докато подейства АБ ще трябва да минат поне 48 часа.

Общи условия

Активация на акаунт