Великденски пости

  • 95 401
  • 495
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 120
Момичета,тези морковени бонбони просто ми взеха акъла. newsm10Страхотно са красиви ,а сигурно са и много вкусни. Който ги направи -нека сподели опит.
Аз нещо се отегчих от готвенето и днес съм на печени филийки с маслинена паста  и на печени ябълки с ядки и стафиди.Хвърлих едно око днес на рибните магазини-има какво да се избере.Аз си заплюх една атлантическа сьомга-ще я пекна на шайби във фурната.Утре ще мина да си я купя.

# 346
  • Мнения: 3 550
А аз наруших поста около рождения ден на сина ми.
Преди това бяхме зациклили на граха. За Благовещение обикновено купувам скумрия от най-мазната. След дългия пост ми се струва като пържола.  Grinning

# 347
  • Стара Загора
  • Мнения: 484
Мъжът ми купил растителен кашкавал, но в съдържанието му пише, че съдържа млечен протеин. Дали този протеин не е блажен? Ако знаете моля споделете.

# 348
  • Банкя
  • Мнения: 823
вилия Млечният протеин е от мляко, тоест е блажен и не става за пости. Peace

# 349
  • Стара Загора
  • Мнения: 484
Жалко

# 350
  • София,
  • Мнения: 4 267
И ние купуваме в къщи растителен кашкавал, но в него няма млечен протеин  Sick или поне не пише да има в съдържанието! Tired

# 351
  • Банкя
  • Мнения: 823
Семирамида Казеинът също е млечен протеин. Peace

# 352
  • София,
  • Мнения: 4 267
Семирамида Казеинът също е млечен протеин. Peace
точно това гледах, наистина пише казеин, жалко Sick

# 353
  • Мнения: 2 035
Мацки, нали не бъркам, а утре на Благовещение можем да ядем риба, че да не пропусна - едната година ми се случи....осетих се чак след няколко дни, че можеше да се яде  Grinning

# 354
  • Банкя
  • Мнения: 823
val_stef Не бъркаш. Mr. Green Може!

# 355
  • Мнения: 1 110
Утре с удоволствие ще хапна рибена чорбица, на вечеря - илария на скара или фурна, наистина ще ни се видят като пържоли Laughing.

Ardea alba, благодаря ти за рецептата за пататника Grinning, отдавна ми се хапваше нещо по-хрупкаво от картофки. Идеална гарнитура за рибката утре.

# 356
  • Мнения: 2 035
Ухаа, още довечера се захващам да я готвя   chef, че да може утре след работа веднага да се отдам на ядене  Flutter

# 357
  • Мнения: 6 017
Мацки, нали не бъркам, а утре на Благовещение можем да ядем риба, че да не пропусна - едната година ми се случи....осетих се чак след няколко дни, че можеше да се яде  Grinning
]
Откога го чакам този 25 март....Толкова много ми се яде риба.. Simple Smile

# 358
  • Мнения: 5 228
Честит празник, момичета!

# 359
  • Мнения: 3 094
Честита ви блага вест! Да сте живи и здвари и вие и всички ваши близки! Само хубави неща да ви се случват! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт