''Дневникът 57'' - режим и движение за лятно настроение

  • 18 177
  • 470
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 38
добро утро мила дружина,ей тамън влизам в правия път вие излизате от него Grinning
аз режимен ден на дюки си изкарах днеска допреди малко мариновах месища,правих разни дюкански майонези и работи,да ми е готово всичко.Хайде да си сложа кафенце аз ,че отдавна не съм ви черпила и разбира се малко стимул за тези,които нямат Flutter

# 46
  • Мнения: 3 050
а от мен закуската
 Hug

Хубав ден на всички  Peace

# 47
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 212
Привет!
sissleyy, мерси за кафенцето. Браво за режимността! Аз съм си стриктна дюканка.
♥ iguanka ♥ , закуската е много примамваща, но ще се въздържа, не е расла на кокал.
Chocolata, и на мен ми беше много гадно снощи, бях апатична, 3 часа стоях във форума, а бях запланувала малко домакинска работа, че с тези пътувания през уикендите съм я позанемарила. Замислих се за една гала вечеря да оползотворя - да се натъпкам с шоколад, но дори нямах желание да отида до магазина - през пътя, пък и не исках да си наруша обещанието (вкъщи има 1/2 милка), та забърках едно мляко със степче - получи се сладък десерт - хапнах го и все така в кофти настроение си легнах. Надявам се, че вече си в по-добро настроение!
Дано да се покаже слънчицето, та да се подобри и моето настроение.
Лиде, важно е как се чувстваш, а не какво показва кантара - аз от 02-12-2008 съм в трета - фазата за задържане на постигнатото и хора, които не са ме виждали от коледа, началото на януари ми казват, че много съм отслабнала, а аз на тегло съм свалила от 02.12.2008 само 1 кг, явно в мерките е промяната, че едни дънки от януари са ми малко свободни в бутчетата!
ХУБАВ ДЕН!

# 48
  • Мнения: 148
Здравейте,Дневничета  Hug Hug Hug


Отбивам се само за да ви поздравя   bouquet и почета. smile3501 на всички които са смъкнали линийките и да не се предавате ей newsm10.Много ми липсвате да знаете,но при мен нещата са малко сложни с работата детето и компютъра,както и да е не съм дошла да мрънкам #Cussing outПри мен килограмите си стоят същите,това поне е добра новина като се има в предвид,че не спазвам режим и съм забравила за всякакъв вид упажнения,но започна ли, отново ще съм в редиците на дневническата дружинка. Hug

Е пожелавам ви успех,а аз винаги когато мога ще влизам да ви чета и да се радвам за вас.

Много прегръдки и целувки на всички newsm51  Kissing Heart  love001

# 49
  • Мнения: 6
Ето ме и мен.
Режимна  Peace
Вече започнаха Великденските пости и съм на линия. Надявам се с пости и лунуване да постигна добър резултат.
Спорен ден  Hug  Hug  Heart Eyes

# 50
  • София
  • Мнения: 1 950
Здравейте, милички! Hug

Сисли, Иле, Hug мерси за кафето и закуската  bouquet

Дидичева Hug и ти ни липсваш, ще се радвам ако имаш повече време да идваш при нас, Heart Eyes а това че си запазваш теглото е супер  newsm10

Шоки, Hug не така ! Angry   Както Илето ти е казала - ти си ни един от най-големите стимули! Peace Ще взема да потърся бухалката на Скорпи  smile3503

Скорпи, Hug надявам се всичко покрай теб да е вече наред Praynig и скоро да си пак при нас! Heart Eyes

Много  Hug  lovekissна всички, извинете ме, че не пиша поотделно newsm51

Успешен , режимен и минусов ден на всички! newsm10

# 51
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Привет, принцеси. След снощните изцепки, днес още не съм яла. То и не съм гладна, де. Ще ида до един магазин след малко, бях си харесала преди едни големи и ароматни ябълки, та ще си взема 1-2 (или 3 Mr. Green). Трябва и айсберг да купя, за салатката с риба тон, която планрам довечера. Ще издрусам и някоя тренировка.

лиде, Боби, благодаря и на вас за окуражителните думи, настина имах нужда Heart Eyes

Лек ден на всички Hug

# 52
  • Мнения: 22 473
Здравейте момичета и от мен. Аз от 2дни отново започнах да си правя упражненията за корем и минавам вече няа ограничен режим, че тази зима доста се поотпуснах. )))


ral4e:) добре дошла отново при нас....))))

Радвам се, че останалите момичета са режимни, само така, че вече идва пролетта и трябва да се стягаме и да сме очарователни. ))))))

Последна редакция: ср, 25 фев 2009, 21:16 от Mirama

# 53
  • Мнения: 6
Добро утро. Темичката ни е на втора страничка - къде сте?
Ето закуска и дано се събудите  Simple Smile

След хапването събота и неделя си прекрачих линийката. Вчера обаче лунувах и отново съм в крак с нея.
Редовна съм и на кроса, но още не забелязвам ефект или просто съм свикнала с гледката
Слънчев ден на всички  Hug  Hug  Heart Eyes

# 54
  • Мнения: 22 473
Добро утро и от мен. ))))
Е, няма никой, защо така......нещо сте позарязали диетите май, а.....))))

Аз вчера не запомних точно колко показа кантара (макар че той всеки път различно показва), но май днес имам някакъв минус от 300-400гр. Утре ще установя. ))) Аз съм на някакъв измислен режим, всичко съм ограничила и то много сериозно. За днес още нямам план на хапването, но ще го измисля. )))))
Пожелавам на висчки лек и успешен, диетичен ден. ))))

# 55
  • Мнения: 958
Здравейте и от мен Hug
petinka_vd сложила закуска, аз да сложа кафенце Hug

Пожелавам на всички Дневничета един усмихнат слънчев ден Hug

# 56
  • София
  • Мнения: 1 950
Здравейте, милички !


Вчера вечерята ми беше нережимна, а днес въобще не знам какъв ми е режима  Crazy
Явно предпразнично съм се отпуснала нещо, но гледам поне да не прекалявам с количествата  Peace


Жени, Петинка, Hug мерси за кафето и закуската  bouquet

Мирама, Hug браво, давай все така   bouquet

Шоки, Hug браво, така пак си ни стимул   bouquet

Много  Hugна всички и хубав и усмихнат  ден!

Като гледам слънчице на вън и се замислям за един бърз шопинг  newsm78 Mr. Green.....

# 57
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 212
Привет!
Режимна съм!
Но нямах много време за компютъра.
Уточняваме плочки с майстора, с дърводелеца - модела на кухнята.....
Дали ще доживея да го видя готово?
Дано от вкъщи имам повече време да пиша!
Хубав ден!

# 58
  • Мнения: 22 473
Хайде пак аз тук.....че нещо хич ви няма....))))

За закуска хапнах 2обикновени бисквити. )))
обяд - 1задушен картоф и малко задушена пържола. ))
за вечеря не съм измислила, ще напиша после...)

# 59
  • София
  • Мнения: 1 950
Добро утро, милички ! Hug



Отдавна не съм сервирала кафе  Hug

Вчерашният ден ми се получи белтъчен , единствено не ми беше еднакъв обяда и вечерята Tired, но поне бях близо до Страхотната диета:
плод за деня - ябълки, обяд кюфтета на скара, вечеря печено пиле и зелева салата  Wink
Промяна в теглото нямам

Днес не съм се подготвила, така че ще импровизирам  Thinking, и тези дни ще пътувам по провинция, така че докато навестиме всички роднини - надали ща имам възможност за стриктен режим, но от другата седмица се захващам здраво  Peace



Хубав и успешен  ден на всички! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт