Който разбира..тук се спира - или мама над 35 години - 4 тема

  • 15 121
  • 290
  •   2
Отговори
# 15
  • София/Люлин
  • Мнения: 61
Здравейте. за пръв път пиша в темата. Аз съм на 36 и април ще ставам мама. Пожелавам на всички, които искат да изпитат това върховно чувство,мечтата им да се сбъдне.  bouquet

# 16
  • София
  • Мнения: 242
Добре дошла, Диди!   bouquet
Пожелавам ти приятни последни месеци и леко раждане!  preggo  ylinfant

# 17
  • Мнения: 1 586
... и април ще ставам мама.
  Hands Clap  Hands Clap  Hands Clap Joy Joy Joy
Дай Боже повече момичета с такива новини в тази тема. Пиши от време на време за щастието си и тук освен в отчетните.
 smile3520 Между нас да си остане, но тук има много странни образи и можеш да си сигурна, че повечето от тях утре до обяд най-късно, ще са погалили корема ти от подписа за късмет   newsm62

# 18
  • София
  • Мнения: 6 302
Диди, добре дошла при нас, чудесно е, че споделяш своето щастие, така ни даваш още повече кураж. Лека бременност до края.  Grinning
Руми, честито, мила и дано повлечеш крак.  Hug
ARGHT... , ми няма лошо, защо да не погалим коремчето на Диди. Готови сме на всичко, нали знаеш....  Crazy

# 19
  • Мнения: 13 809
Абе то аз галих на монитора онези статуи дето са в музея къде беше в САЩ и от погалване на които всички мистериозно забременявали , та подписа на Диди ли няма да погаля ...
 Joy

# 20
  • Мнения: 1 152
Здравейте, мили момичета и момченце Hug
Май ми е време и аз да се включа в прекрасната ви темичка, която чета отдавна.
Честито на всички мами, в чиито коремчета вече тупкат малките сърчица  preggo
Аз съм на 36 и имам една принцеса на 11 години, но отдавна мечтая и за още едно слънчице ( а защо не и повече Mr. Green).
Опитваме вече година (че и отгоре) и за съжаление не се получава Sad.
Много се надявам и вярвам, че най-голямото чудо ще ми се случи отново.

П.П. Ами признавам си без бой, че и аз галя коремчета за късмет  babydust7  smile3520

# 21
  • Мнения: 606
Привет, слънчица!

Правя бърз запис, защото току що се прибрахме, после ще ви изчета и ще попиша!!!!
 Hug Hug Hug

И от мен Дай боже всекиму  EFP
 Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 1 045
Привет и от мен. Demi не съм ви забравила, но тези дни имах много работа и не можах да пиша. И докато се наканя вие вече сте отворили нова тема. Голямо четене падна, но наваксах вече. При мен нищо ново.

Добре дошли на всички нови момичета и на мъжкото попълнение.

Лени явно ще си мъжка майка. Радвам се че всичко е ОК. Желая ти лека бременност.

Руми честито. Леко бременеене и нека наистина бомбите в тази нова темичка бъдат повече от предишните.

Лека вечер, много целувки и  Hug  Hug   Hug

# 23
  • Мнения: 13 809
Рослем, точно се беше позагубила, не ни беше писала от много време ...
Ти и Дани често замлъквате и ни карате да се чудим ... дай-боже ...

# 24
  • Мнения: 510
Здравейте момичета честити сини гащи на Лени.Аз бях малко в болница и сега съм си вкъщи да се надяваме че всичко ще е добре.

# 25
  • Мнения: 419
Ллееееелеее, колко сте изписали! Благодаря на Хера за новата темичка и милите думи към нас.   bouquet Пожелавам ти от сърце, всички мечти, които си споделила и не си да ти се сбъднат!
Диди, много ни радва появата ти! Не бях се сетила за това с погалването на коремчето, освен и аз да пробвам.  newsm78
Руми, честито вече официално! Пиши по-честичко при нас, да ни даваш кураж и да ни радваш! лека и безпроблемна бременност ти желая!
dudence, дано нашата темичка ти донесе късмет и скоро да се похвалиш с две чертички!
Рослем, радвам се, че отново си сред нас.
Лени, да си пазиш малкия мъж!  Grinning
Реге, Кюбит, Зазолинче, Ванхорне, Бъни, Фиор, Нора, Прасковке, Рея, Нефертити, Волейбол, Веси, Иф, Мили, Мишанка и не на последно място ARGHT хубав ден и бебеносна седмица!

# 26
  • София
  • Мнения: 5 566
Здравейте, момичета, в прекрасната ни нова темичка!  Hug

Херка, много се зарадвах, че си ни я пуснала! Дано е на късмет!  Praynig Praynig Praynig Пожелавам ти от сърце много скоро да се похвалиш!  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

Лени, честита ви пишка!  hahaha Чудесно е това! Аз тайничко си мечтая също за още едни сини гащи!  Praynig

Иф-73, стискам палци оттук нататък съвсем леко и безпроблемно да тече бременността ти!  Hug

Щастлива съм, че и други бременни коремчета се присъединяват към нас!  Grinning

А за нас, какво да кажа, не знам... Забравих си тестовете за ову у дома в деня, в който бях решила да ги почвам. На следващия ден имах бледа чертичка и реших, че овуто предстои... Е, да ама след това тестът си беше съвсем отрицателен и температурата се вдигна... Май от много канене изпуснахме момента и сме бебеправели един ден след О... Това е то, един месец ще си забравя тестовете и ще се окажа точно тогава с ранна овулация... Но... Господ си знае работата!  Praynig Имам някаква надежда, макар и неголяма, но то понякога става когато по-малко очакваш...  hahaha

Хубава седмица на всички!   bouquet

# 27
  • София/Люлин
  • Мнения: 61
Здравейте момичета. Благодаря ви за топлото посрещане.  bouquet
Дано моето коремче ви дари с много късмет и скоро да се похвалите с двете чертички. Моята рецепта за бебе е много позитивни мисли+даване и получаване на изобилно количество любов. Искрено вярвам, че когато желаеш нещо толкова силно то рано или късно ти се дава, но в най неочаквания момент. Прегръщам ви силно. Hug

# 28
  • Мнения: 13 809
Здравейте мили мои, как е началото на седмицата - надявам се успешно за всички.

Ифче - стискам палци всичко да е наред, всички тук ти пращаме положителна енергия и дано проблемите са вече зад гърба ти.

Прасковката спокойно и не се настройвай предварително какво е станало. Както каза гинеколожката ми тестът не е 100% указател кога е най-подходящия момент. Пък и като се сетя за схемата публикувана в статия в зачатие орг след бледа чертичка на теста за овулация има поне 5 пъти бебеправене в период от 7 дена...

Диди - навещавай ни често, хубаво е да виждаме накъде всички тук в темата "отиваме". Нефертити и Ленката са ни чести гостенки, сега към техните редици се присъединяват Кюбит и Руми. Чакаме още да се увеличи бройката на двучертичковеите членове на нашата тема.

Момичета, нека пишем дори и като не се случва нещо необичайно, не е необходимо да бъдем мълчаливи само защото няма чертички - ами няма няма - какво от това, все някога ще има, нали така ?

На дуденцето добре дошла!

Целувам ви и ви пожелавам слънчев ден, какъвто е тук в момента
  bouquet

# 29
  • София
  • Мнения: 6 302
_re_ge, миличка, много ти се радвам като си така позитивна. Просто е удоволствие да чета твоите постове. Както и на всички вас, момичета  Hug
За мен седмицата започна с един спокоен ден.... Дано така да е до края.
if-73, нали си добре вече? Дано няма повече влизания в болницата чак до раждането.  Peace
dudence, пожелавам ти твоето второ чудо да се случи много скоро!
Хубава вечер... пак щях да напиша момичета. Сори ARGHT... , сори пич, ама така сме свикнали, не ни се сърди. Да знаеш, за нас е чест да имаме в редиците си мъж като теб.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт