МАМИ ОКТОМВРИЙКИ, МАЖАТ ВКУСНИ ПЕЧЕНИ ФИЛИЙКИ - 5

  • 13 849
  • 304
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 341
Atadar, мерси за темичката!  bouquet

Добре дошли на новите момичета. Лека и брезпроблемна.

Момичета, не се стряскайте толкова, негативните мисли на помагат никому!

Радостина, мерси миличка много си мила. Сигурно ще действам с косата, още малко време ми трябва да се настроя.

Неземната*, много съжалявам, знам какво преживяваш. Изпращам ти цялата си позитивна енергия! Hug

Ани, моята Ема е на 2г. и 7м. и преди няколко месеца(2 мисля) махнахме и нощния памперс. Не се притеснявай, всяко дете си е различно. Той сам ще ти покаже кога е готов да го махне, следи го ако са сухи сутрин пелените, значи може да опиташ да го махнеш. Peace

# 16
  • гр.София,кв.Овча купел
  • Мнения: 11
Zdraveite,mami!Cheta vi ot dosta vreme i ot vchera reshih da se prisuedinia kum vas.Na 36 godini sum i ochakvam purvia si bebo,v momenta sum 6 g. sedmica  i jivot i zdrave okolo 17.10.09 ,ako vsichko e nared ,shte vi se pohvalia:)). Dosta dulgo, chakah bebo i sega sme na 7-to nebe ot shtastie ,pojelavam na vsichki ,koito oshte ne sa vidiali dvete chertichki, mnogo skoro da gi vidiat!!!

# 17
  • Мнения: 1 668
Много хубава темичка, благодаря!
Аз съм от късметлийките, които нямат почти никакви симптоми... Един-единствен ден ми призля на 2-3 пъти, но премина. не ми се прияжда нищо, повече от обикновенно. Изобщо песен... Така беше и първия път - надявам се и сега да е така до края. В понеделник очаквам да си видим сърчицето и да се похваля. Стискайте ми палци, че след тази болница доста съм ошашкана

# 18
  • Мнения: 22 898
Много хубава темичка, благодаря!
В понеделник очаквам да си видим сърчицето и да се похваля. Стискайте ми палци, че след тази болница доста съм ошашкана
Ger40,стискам силно. Praynig Hug
Всичко ще е наред.
Dani-puh,добре дошла.

# 19
  • Мнения: X
Хайде и аз да се запиша.
Добре дошли на новите мами и леко бременеене.  love001
И накрая. newsm32

# 20
  • Мнения: 249
Ger4o стиснати палци и от мен имаш. И аз не повръщам само 2-3 пъти ми се е повдигало и това е.
Добре дошли на новите бъдещи мами. Вече видях, че има мами с термин моя рожден ден - 21.10 Laughing
Лек ден на всички.  bouquet

# 21
  • Мнения: 329
Милички, моля ви да ми кажете какво взимате за главоболие??? Че главата ще ми се пръсне..... и е така от 2 часа... Shocked

Ger40, стискам палци за понеделник!!!!

Последна редакция: сб, 21 фев 2009, 15:02 от nadej

# 22
  • Мнения: 4
запис и от мен в новата темичка  bouquet

# 23
  • Мнения: 1 668
nadej, може да се пие парацетамол, но лично не те съветвам. Пробвай конска доза вода. Много често силното главоболие се дължи на обезводняване на организма. Или пробвай да полежиш/поспиш в тъмно помещение...

# 24
  • Мнения: 329
 Hug, благодаря ти мила ще пробвам с вода.............. Sad

# 25
  • Мнения: 99
За главоболието най-добре е да намериш начин да ти минава без медикаменти. Примерно една дружка ядеше банани лекарката и казала, че помагат и тя това хапваше като я боли глава. При други минава от едно кафенце с мляко и захар, или пък само пресно мляко - успокоява нервите а понякога това е причината за главоболието. На мен доки ми каза, че в краен случай парацетамол или нещо на основата на парацетамол може да се пие, но аз съм твърдо против церовете и не то го препоръчвам  Peace А за най-сигурно е да се обадиш на доки и да питаш  Peace

Ето тук какво пише за гавоболието по време на бременност --  http://www.predainatatak.bg/news/about58.html

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 26
Здравейте,милички   bouquet
Аз съм изпаднала в страшна дилемата Cry Снощи почина на моя съпруг леля му,мир на праха и, и трябва да се пътува утре многоооо рано сутринта.Проблемът при мен е,че не ми се иска да стъпвам по гробища,още повече в нашето състояние,а съм си и доста суеверна.Отделно само за един ден ще трябва да се пропътуват 600км.,защото е на другия край на България,а категорично не искам да го пусна да пътува сам в тези поледици  Cry Много ми е мъчно за мойто слънце и искам да съм си до него,но той категорично отказва да ме вземе Whistling Каза ми да мисля за нашето бебче,но аз ще се побъркам от притеснение ако го пусна сам! Praynig
Вие как бихте постъпили на мое място  Embarassed

# 27
  • Мнения: X
Миличка знам че ще ти е много притеснено ако си без мъжа си,но трябва да мислиш и за себе си.Той със сигурност ще бъде внимателен,но ако и ти си с него ще му е много притеснено.Аз мисля че не трябва да тръгваш.Пътя е дълъг а пък в твоето състояние мисля че не е добре.Но това е мое мнение.На мен пък не мии дават да шофирам точно зараи снега и поледиците,даже и не смея да се возя защото имаше много дупки по пътя и така се раздусах яко че не е за приказване.И все пак решението е твое.  love001

# 28
  • Мнения: 1 668
Не съм от най-суеверните, но на погребение не бих стъпила бременна. Двете ми баби починаха, докато бях бременна с иван - много ми беше мъчно, но не отидах... Пускай мъжа сам - със сигурност повече ще се шашка ако ти си с него в колата...

# 29
  • Мнения: 329
styllisima,   Hug благодаря ти за инфото. Аз полегнах на дивана пред телевизора и подремнах малко и сега съм по-добре но още не ми е минала напълно. И аз определео предпочитам да не пия лекарства, но за всеки случай исках да знам какво да мога да пия.

Плами, и моят съвет е да не пътуваш!!! Naughty Пътят е дълъг и е по-добре да си седиш в къщи в това време и съм сигурна че и мъжа ти това иска. Ако отидеш и ти мъжа ти ще е два пъти повече притеснен!!! Стой си вкъщи, мила  Hug!!! Гер40 е права!!

Общи условия

Активация на акаунт