Столче за хранене - необходимо ли е?

  • 4 309
  • 109
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 959
Със синът ми, много използвах столче за хранене. Ако не го вържех там, нямаше начин да го нахраня.
Малката изобщо не съм я слагала, в такова. Слагам я в мен и я храня, по удобно ми е.

# 16
  • Мнения: 1 740
това за мен беше една от най добрите покупки,храним се в столчето Peace
и при нас е така

# 17
  • Мнения: 1 691
Ние нямаме столче за хранене и никога не съм изпитвала нужда от такова. Но вероятно е от значение, че синът ми не е захранен по традиционната схема с пюрета и каши. При храненето седеше у мен до момента, в който му стана по-удобно да сяда сам на обикновен стол.

# 18
  • Мнения: 6 713
Имаме, ползваме го. Оказа се добра покупка, защото иначе беба много се върти и не иска да яде. Сега също ползвам столчето, просто за да я държа там, че да мога да свърша нещо! Laughing

# 19
  • Мнения: 5 026
Хубаво е на го научиш да се храни на определено място. Аз не го направих и сега е зор.

# 20
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Спред мен е една от най-полезните покупки. Peace

# 21
  • Мнения: 7 474
Ползах го много дълго-за ядене, за игра, дори да го оставиш за малко за свършиш нещо.

# 22
  • Мнения: 672
С баткото не съм ползвала, защото тогава и да е имало е било безобразно скъпо - нямам спомен отпреди 11 години. Хранех го в проходилката. С малкия ползвам и съм много доволна. Практично е, но не е задължително. Ти сама си прецени - ако детето не е от най-спокойните, може и да не иска да стои там.

# 23
  • Мнения: 150
Шезлонга може и да е излишен , но столчето определено има важна роля- особено за придобиване на навика , че докато се храни не се играе , не се тича и т. н.

# 24
  • Мнения: 1 322
За мен столчето е задължително. Ние още си го ползваме, а малкия вече е на 2г. и 7м.

# 25
  • Мнения: 77
все още не съм майка, но съм била в Америка на бригада и съм гледала дечица на всякаква възраст... там столчето беше задължително и в което и семейство да работех се използваше, самите деца си знаеха къде се хранят, тичат(по-големите) или сами си застават до него
бяха много удобни тези с колелцата защото само го придърпваш и го наместваш някъде, не е задължително да ти е до масата постоянно и да е с променящо се ниво на облегалката
перфектни са.......

# 26
  • Мнения: 172
Много е удобно.Предполагам,че още дълго ще го използваме.Сложих я там ,когато беше на 6 месеца.Тогава пък беше незаменима вещ.В заключение ,не е излишна покупка.

# 27
  • Мнения: 1 091
Столчето за хранене беше една от най-ползваните вещи за дъщеря ми. Ползвахме го от 5-6 месец до 2г и 6м. Сега взехме ново, защото нейното се счупи.

# 28
  • Временно
  • Мнения: 788
Всеки преценя за себе си.Аз шезлонг не съм купувала,проходилка също,нито бънджи.
Но за мен лично столчето е много полезно и удобно.Пък и създава някакъв навик у детето - да се храни на определено място,а не където му падне. Peace

# 29
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
При всички положения е много удобно да имаш такова столче. Аз също шезлонг и бънджи не съм ползвала, но за столчето съм 100% ЗА.

Общи условия

Активация на акаунт