Столче за хранене - необходимо ли е?

  • 4 315
  • 109
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 39 828
Алекс все още не може да седи стабилно. Имам люлка на Фишер, храня го там. Но скоро ще купувам столче, люлката умаля.

# 46
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Моето дете се храни в столчето си откакто започна да сяда. Много полезна вещ.  Peace

# 47
  • София
  • Мнения: 44 242
За мен - да - много - незаменимо.
Ползваме от седмият месец до ден днешен - сега е на 3,3 години.... и ще продължава да си го ползва.
Нормалните столове са ниски дори за двугодишно дете, а по-малко да не говорим....дори и да седи мирно и кротко...освен това малкото дете може и да падне....
Пък да храня седнало в скута ми дете - хич не е удобно и нормално....

# 48
  • Мнения: 6 076
ползвахме го от 7-8 месеца до 2,5 годинки,на няколко пъти ни се налага да се храним навин(когато сме били на гости)и когато домакините са нямали столче е било кошмар той просто имаше навик-в столчето се яде.сега е на голям стол като нас

# 49
  • Мнения: 4 784
Ползваме го все още много активно. Дори, понеже първото вече се амортизира доста, купихме ново. Особено практично става, в момента, в който малкия започна да се храни самичък.

# 50
  • Мнения: 1 340
Моя син се е хранил в столчето си за хранене общо 2-3 пъти. Първо му беше явно неудобно и не искаше, а в последствие започна да се изправя в него и да прави опит да изскочи (доста бързо се научи да се измъква от коланчето) и до днес се храни в шезлонга или в движение - под масата или пък тича насам-натам и идва да си похапне....

# 51
  • Мнения: 165
От както направихме годинка се храним на столчето, а до тогава се хранихме на люлката!

# 52
  • по света
  • Мнения: 1 587
Аз продължавам да го ползвам,според мен е от най-нужните вещи.

# 53
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
Имаме столче за хранене и все още го ползваме  Grinning

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
А аз си мислех , че няма да ми е нужно, поради споделено мнение на майки, които познавам.Ще следя  Peace

# 55
  • Мнения: 9 776
Много полезна вещ беше в къщи. Дъщеря ми се хранеше в него до 5-6 годишна. Можеше и още, но и стана малко Mr. Green. Сега за бебето имаме купено и ще го ползваме също. От родителите зависи дали детето ще яде седнало в него или право до масата Wink.

# 56
  • Мнения: 693
Ако не го слагам в столчето - няма да мога да го нахраня. Когато е в столчето знае, че то е място за хранене, иначе като сме били на гости и трябва да го храня,  пада едно гонене с лъжицата. Но това е до навик и аз мисля, че столчето и седенето в него е един добър навик.

Абсолютно съгласна съм!
Като изключим удобството, което създава  мисля, че на детето трябва да се създаде култура на хранене.
Против съм хранене в скута, шезлонг, проходилка и т.н.  Crazy


Като видя мъжът ми как все още разнася филии из цялата къща и ръфа какво ли не прав посредата на кухнята лошо ми става, дори чинийка не ползва, но така си е научен, а след 30-те е малко трудничко да го превъзпитам  hahaha

Последна редакция: пн, 23 фев 2009, 08:52 от Katinche

# 57
  • Мнения: 1 629
На мен ми го подариха, защото и аз не мислех да купувам Thinking реално аз го храня и на дивана и на леглото, къде и да е- само да е седнал. Но си е друго де. Слагаш го, връзваш го и няма мърдане. Пък и според мен за дълго време ще послужи столчето.

# 58
  • Мнения: 9 973
да,столчето е само за хранене и 6-5 няма

# 59
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
За мен - да - много - незаменимо.
Ползваме от седмият месец до ден днешен - сега е на 3,3 години.... и ще продължава да си го ползва.
Нормалните столове са ниски дори за двугодишно дете, а по-малко да не говорим....дори и да седи мирно и кротко...освен това малкото дете може и да падне....
Пък да храня седнало в скута ми дете - хич не е удобно и нормално....

 Peace Peace Peace
Абсолютно съгласна.

За големия нямах и това е единственото нещо, за което съжалявам - още яде, където му падне, разнасяйки чинии из цялата къща ooooh!...а малкият като огладнее застава до стола си и чака да го кача да седне. Удобно е, цапа се единствено плота на стола и се изгражда навик за цял живот!

Общи условия

Активация на акаунт