Клати ли се стола на който стоите

  • 6 659
  • 118
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 159
Да,клати се!Работя в един от браншовете,за които много се коментира,че са засегнати от кризата.Чак ми е любопитно каква заплата ще взема другата седмица,че бяха едни намеци,едно чудо...Стискайте палци!

# 16
  • у дома
  • Мнения: 965
Аз вече паднах от стола  Flutter
Но с божията воля напред, както казва баба ми...

# 17
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Клати се. Whistling В нашия бранш кризата се усеща много силно и взех доста да се притеснявам за бъдещето, честно казано. Сега не е моментът да оставам без работа, нито да я сменям.

# 18
  • Мнения: 6 417
Нищо не ми се клати на мен. Пу-пу...

# 19
  • Мнения: 804
" Клати ли се стола на който стоите?"
Моят се клати - люлеещ е...
Обаче, ако стоите, а не седите на стола,
винаги има опасност да паднете,
независимо дали се клати или не.

# 20
  • Мнения: 1 413
Бабиля, направо си ми взела думите от клавиатурата - на стола си седя, не стоя, така че и да се заклати няма да падна.

Има лек спад при нас, но началото на годината традиционно е така и не мога да кажа със сигурност дали има криза. Засега няма съкращения, но при мъжа ми - да.

# 21
  • Мнения: 2 908
Аз съм на изпитателен срок  Mr. Green - постоянно се клати,до смяна на договора и поради този факт не ме стряска факта,че кризата може да ми разклати стола.

# 22
  • София
  • Мнения: 7 097
Не, в нито един аспект от живота си не усещам клатене, освен може би в един, де, но не е столът ми определено...Даже напротив, имам доста работа, че и възнаграждението увеличиха /дай Боже всекиму/.

# 23
  • Мнения: 2 407
Надявам се не,но никога не се знае.

# 24
  • Мнения: 8
При нас направо си падна стола, продадохме фирмата..сега съм на друг - даже по-удобен Simple Smile
 Mr. Green

# 25
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Бабилия стола си е твой,ако искаш и челна стойка направи на него Wink
Яд ме е на друго,всяка година януари и февруари са си слаби месеци.Ама тази година не спряха да впрягат финансовата криза.

# 26
  • Мнения: 1 212
Яд ме е на друго,всяка година януари и февруари са си слаби месеци.Ама тази година не спряха да впрягат финансовата криза.

Нали знаеш приказката, че на крив едикакво си , онова другото му е тясно !
Ако мениджмъната е скапан, не е натоварен правилния персонал на кораба и цялата
дейност на фирмата се отразява с падаща крива .... не финасова криза а цялостен финасов възход
и апогей икономически пак ще фалира въпросната компания.
А всички знаем, още като в добавка че най-големите удари и печалби се правят именно в условия
на икономическа и финасова криза .
Просто трябва да знаеш как и да го направиш  Simple Smile

# 27
  • София
  • Мнения: 3 989
За сега не се клати, имаме достатъчно работа, и този месец всички клиенти си платиха. Но съм изплашена, не искам да се разделям с екипа си, надявам се резервите да стигнат достатъчно дълго за заплати и ипотеката на офиса, ако се наложи! За информация - счетоводител на свободна практика съм!

Смятам, че ще е много полезно, ако всеки напише в кой бранш, отрасъл или професия е зает. Така ще се съдаде много по-точна картина на ставащото

# 28
  • Мнения: 1 731
Нямаме работа ,но се надявам шефа да измисли вариант да устискаме до лятото.Както досега го е правил с неплатени отпуски или работа на смени.Засега оправяме положението ,но то при нас си е така всяка зима ,така че не мисля че е от кризата. smile3503 Ако се случи да ме освободят,ще намеря друго да се захвана.Винаги имам вариант. newsm10

# 29
  • Мнения: 223
Не се клати. Поне засега.... Blush

Общи условия

Активация на акаунт