ВМ НВД - 2

  • 49 369
  • 238
  •   1
Отговори
# 180
  • sofia
  • Мнения: 1 426


Дайте някоъ странна манджа за ядене? Изчерпах се, искам да ям нещо странно.
Аз много обичам такова: Режеш тиквички на половинки, изкопаваш дупки и пьлниш с много лук, кайма и тва вьтрешното на тиквата. Е и подправки слагаш, че инак не е вкусно    Wink. Редиш от горе домат на крьгче, парченца кашкавал и мяташ вьв фурната за около час.
И това: Нещо като салата "Снежанка, само, че с печени чушковци и печен обелен патладжан.   Simple Smile Пробвай, то лесно се пише, ама как не ми се готви само за мен си, че останалите у нас хич не ми одобряват НВД манджата.

# 181
  • Варна
  • Мнения: 4 818
 Laughing Тая Снежанка ще я пробвам тия дни.
Пък днес ядох разни набивалици, въглехидратни, та сега се чудя какво да изям за вечеря, та да ми запазят процентите.
Поне останаха калории за следобедна закуска с фъстъчено масло. Воъбразявам си, че е течен шеколад. Обаче се разочаровам като го вкуся. Хях, самоизмама. Mr. Green

Тряба смеля кайма за пълнени тикви. Бръмм. Приемам още нещо интересно, че ми е обедняла фантазията. Или ме мързи да мисля.  Embarassed

# 182
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Поддадох се на изкушението, тоест наложи се въглехидратност. Тоз Сушард 70% много хубаФ.  Blush Днес ще правим кръщене и реших да разпускам, но в разумни граници. Пък снощи ме привикаха на разпит в Китайския ристуран и ме караха насила да дегустирам някакви вкуснотии. Част от тях бяха на НВД, ама китайсити явно ги хванал яд, че се намалявам, та решили ме хранят пържено. Нищо не си признах, по принципп.
Поздрави и приятно отслабване!

# 183
  • sofia
  • Мнения: 8 958
Ма ти целия ли го хапна Mr. Green
Аз снощи съгреших с пържени картофи.....хайде да се конкурираме Party
Таз вечер ще готвя пъстърва - поне да не е вредност. Иначе за днес мушнах два бонбона.
И ще ходя довечера на тренировка, та каквото ще да става #Cussing out

# 184
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Поддадох се на изкушението, тоест наложи се въглехидратност. Тоз Сушард 70% много хубаФ. Blush Днес ще правим кръщене и реших да разпускам, но в разумни граници. Пък снощи ме привикаха на разпит в Китайския ристуран и ме караха насила да дегустирам някакви вкуснотии. Част от тях бяха на НВД, ама китайсити явно ги хванал яд, че се намалявам, та решили ме хранят пържено. Нищо не си признах, по принципп.
Поздрави и приятно отслабване!

 ooooh! ooooh!

# 185
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Уффф, айде и аз да си призная - днес зобнах един сладолед. 130 г ми го изтеглиха, аз обаче едната топка реших, че не заслужава да се лепи на гузната ми съвест и я хвърлих  Twisted Evil Та така се чувствам по-добре, даже сметките ми с вражеския въглехидрат излезнаха. Ама и аз нещо за шоколад се озъртам днес  Sick Безобразие  Embarassed  Rolling Eyes

# 186
  • Мнения: 1 639
Аз слабея с мравешки стъпки  Mr. Green , но поне не пълнея  Simple Smile
Стигнах до 75 и дано нагоре не ходя повече  Whistling

# 187
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Момичета, да ви кажа опитах шоколада на Колеф с 0% захар (1.7 г въглехидрати) и хич не ми хареса. Друг път като ми се прияде шоколад ще си зема свестен. По-добре 2 хапки хубав шоколад, отколкото тая глупост, дето някой я е кръстил шоколад  #2gunfire

# 188
  • Мнения: 507
Да се похваля, и аз вече 4 дни съм много сериозна с НДВ-то.  newsm10Приключех със сладоледите и другите изкушители.  smile3513Само да питам връзва ли се кьопало с НВД и колко въглехидрати и калории съдържа? newsm12

# 189
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Браво! А за кьополуто - то си е само въглехидрати и малко мазнина. Аз го ям с извара и процента се получава. За хранителните стойности - зависи как го направиш Wink Аз го правя от патладжан, пипер и малко домат. Последния път го докарах на Б 1.1, М 2.83, В 4.2, 43 ккал.

# 190
  • Мнения: 507
Браво! А за кьополуто - то си е само въглехидрати и малко мазнина. Аз го ям с извара и процента се получава. За хранителните стойности - зависи как го направиш Wink Аз го правя от патладжан, пипер и малко домат. Последния път го докарах на Б 1.1, М 2.83, В 4.2, 43 ккал.

Абе как ги смятате тези неща newsm78

# 191
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Някоъ мож ли да ми окаже подпора, че си сготвих вкуски, пък не мога си ги изчисля. Не мога да измисля, как е топено сирене по Английски язык. Много ще съм благодарна за оказаната помош.

# 192
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Някоъ мож ли да ми окаже подпора, че си сготвих вкуски, пък не мога си ги изчисля. Не мога да измисля, как е топено сирене по Английски язык. Много ще съм благодарна за оказаната помош.

processed cheese - така поне казва PC- речника ми.

# 193
  • Мнения: 33


моля ви, дайте примерно меню за НВД и съвет за повече воля, все си казвам  ,,...от утре ... и не устоявам

# 194
  • Мнения: 1 639
все си казвам  ,,...от утре ... и не устоявам
Запчни от" ДНЕС ", а не от "УТРЕ"     Peace  В първия пост на тази тема има много препратки , провери там  Wink

Общи условия

Активация на акаунт