КГБ = Клуб на Готините Баби - 63

  • 20 763
  • 428
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 7 476
                      Жабче, и аз съм като теб!Мотам се из нета и се чудя какво да правя. Laughing
                      Айша,и ние сме на риба,ама деди действа в кухнята,аз само ям. Laughing Рибата си е негов специалитет. Laughing


ЛЕКА НОЩ И СЛАДКИ СЪНИЩА!!!

Аз изчезвам и отстъпвам компа на дедито!И без това вас ви няма!До утре!

# 361
  • София
  • Мнения: 16 208
Рибката и салатата са готови. Остава и Ани да се прибере на време.

# 362
  • Мнения: 77
Мастерче, на мен също ми се напълниха очите, като прочетох че татко ти се е просълзил! Как се радвам, че от сърце, съвсем непрофесионално написаните ми редове, са докоснали сърцето му!
Всички да сме живи и здрави, много,  много години така затрогващо да се поздравяваме, уважаваме и обичаме! Дано, дано, дано...
Янорен, сега разбрах от къде идва името ти, браво че уважаваш корените си. Моят съпруг не знае много за рода си, но ще попитам сестра му, моята зълва, той казва че тя знае по-вече за Беломорието, стига да науча нещо интересно, ще ти пиша на лични.
Дидия, аз вече открих един земляк на Стефан, съпруга на Шпунц, даже имат роднини в родното му село, така че още близки хора е хубаво да се открият.
Надвечер пържих вегетариански хапки, пил.дробчета, кордон блю и бланш.картофи, Стефан изпече пъстърва вън на скарата, че сестра ми дойде да къпем майка ни и да си направим гала вечеря. Тя  донесе десерта, а Дилянчето - виното и направи шопската салата докато къпехме маминка й. Пак сбогом, диетке!
Жабче, Мастерче, целувам ви с радост и възхищение, за борбата ви с килограмите!
Яжка, теб пък те давам за пример на по-сочните ми приятелки, пък аз нищо не правя за себе си защото съм си ящна!
Поне да се засрамя, пък то напротив!
Тази вечер ще изчезна рано-рано, че ще има да си говоооорим до ранните часове, утре нали никой не е на работа и училище.

  
Л Е К А    Н О Щ,    М И Л И Ч К И !

Последна редакция: пт, 27 фев 2009, 22:00 от Танита60

# 363
  • София
  • Мнения: 4 179
Какво ще готвите в неделя?
Събирам идеи  Laughing

# 364
  • Мнения: 4

Лека вечер.
Римар аз смятам да пълна пиле, картофено пюре и салатка.
Дано да съм ти помогнала с менюто.

# 365
  • София
  • Мнения: 16 208
Какво ще готвите в неделя?
Събирам идеи  Laughing
Печени наденички от Била - промоция плащаш 2, дават 3. Ще си взема 6 и някаква салатка. Но аз само вечеря правя, нали домашните работят.  Няма да омирисвам кухньо-хола.
Иначе - предлагам пиле с Маги с чесън/вкусно е/ и салата, мусака,  пълнени чушки, кюфтета със сос. То зависи и дали само за вас или и деца ще идват и какво обичат те.

# 366
  • София
  • Мнения: 4 179
мерси за споделеното. аз ще направя и баница-било сирни заговезни. купих и халва-тахан, че нямаме зУби за падане  Laughing

# 367
  • София
  • Мнения: 1 755
 Вчера пекох риба,днес  Еми е сготвила боб.За утре се чудя дали да не направя зеле с ориз  и мусака,че у нас всеки яде различно. Аз тази вечер съм на два таратора и салата.Нещо не ми се яде. За утре мисля да си увия пилешки пържоли в зелеви листа,ама по-вече,та дано да ги хапнат и другите. За неделя не съм мислила.Наистина може да разточа една баница със сирене.Купих една бяла халва с фъстъчени ядки,ако решат моите да " ламкат"  с детето.

    Я да се похваля-свалих още един кг.

Последна редакция: пт, 27 фев 2009, 22:51 от Яжка

# 368
  • Мнения: 347
Мастерче, на мен също ми се напълниха очите, като прочетох че татко ти се е просълзил! Как се радвам, че от сърце, съвсем непрофесионално написаните ми редове, са докоснали сърцето му!
Всички да сме живи и здрави, много,  много години така затрогващо да се поздравяваме, уважаваме и обичаме! Дано, дано, дано...
Янорен, сега разбрах от къде идва името ти, браво че уважаваш корените си. Моят съпруг не знае много за рода си, но ще попитам сестра му, моята зълва, той казва че тя знае по-вече за Беломорието, стига да науча нещо интересно, ще ти пиша на лични.
Дидия, аз вече открих един земляк на Стефан, съпруга на Шпунц, даже имат роднини в родното му село, така че още близки хора е хубаво да се открият.
Надвечер пържих вегетариански хапки, пил.дробчета, кордон блю и бланш.картофи, Стефан изпече пъстърва вън на скарата, че сестра ми дойде да къпем майка ни и да си направим гала вечеря. Тя  донесе десерта, а Дилянчето - виното и направи шопската салата докато къпехме маминка й. Пак сбогом, диетке!
Жабче, Мастерче, целувам ви с радост и възхищение, за борбата ви с килограмите!
Яжка, теб пък те давам за пример на по-сочните ми приятелки, пък аз нищо не правя за себе си защото съм си ящна!
Поне да се засрамя, пък то напротив!
Тази вечер ще изчезна рано-рано, че ще има да си говоооорим до ранните часове, утре нали никой не е на работа и училище.

  
Л Е К А    Н О Щ,    М И Л И Ч К И !

пиши ми непременно
аз доста съм пооткрила
ще ти дам и нашите имена, пък и де да знае човек, може и роднини да излезем  Grinning

# 369
  • София
  • Мнения: 1 755
Лека нощ, момичета!

http://www.vbox7.com/play:d9622e3a

# 370
  • София
  • Мнения: 16 208
Добро утро.
След малко изчезваме, да не се чудите. Ще правят 3 месеца на майката на Пламен и аз ще използвам да отида с колата до  Бакърена фабрика. Там са и моите родители и нали не ходих на Задушница. След това в апарт. на бабата в Люлин ще има помен, сигурно ще присъствам.
Още не съм решила, но защо да им го оставям да му пълнят главата с глупости.
На всички - приятен ден.

# 371
  • Мнения: 1 558


Добро утро, мили момичета!
     Приятен почивен ден!


Аз днес си чакам детето от София.
За срещичка утре съм съгласна.

# 372
  • Мнения: 263
Добро утро приятелки! Лек, усмихнат и слънчев ден и от мен! Hug Hug Hug



Учителката пита Иванчо:
- Колко е 3+2?
- Пет - казва Иванчо.
- А 2+3?
- Шест - отговаря Иванчо.
- Е как шест бе, Иванчо, то е едно и също!
- Как ще е едно и също? Едно и също ли е да мина да ви взема и да взема да ви мина.
 Laughing     Laughing      Laughing

# 373
  • Мнения: 5 001
Добро утро и от мен  Hug Hug Hug Hug

Днес съм на работа, така,че реших да ви поздравя  Hug Hug Hug Hug Hug
ХУбав ден!

# 374
  • Мнения: 4

Добро утро момичета.
Много благодаря на ранобудните за кафето и закуската.
Аз днес изчезвам.
Ако съм сгрешила с нещо към някого от вас, прощавайте.
Честита ви БАБА МАРТА , да сте румени , засмени всички,вашите внуци и семейства.

Общи условия

Активация на акаунт