Коя от двете екскурзии бихте ми препоръчали ?

  • 2 867
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 990
За детето гледам, че вече са ти отговорили.. Убийствено е да го подложиш на такова пътуване...
По отношение на самата екскурзия ще споделя как самата аз бих постъпила и какво мисля за такива екскурзии. Пътуването толкова дълго с автобус е ужасно изморително и неудобно...Първото ми ходене до Турция беше с автобус, повече не бих се подложила на това.
Предполагам, че си даваш сметка, че в разгара на лятото да обиколите 14 града за 10 дни, ще е меко казано съсипия...И няма нощни преходи, ще си пътувате в най-големия пек! Нито ще видиш нещо от тези градове, нито ще усетиш атмосферата им... В най-добрия случай ще се снимаш пред някоя забележителност, колкото да се каже, че си била там...И ще ви преведат като коне през централните части на съответните градове, от автобуса ще ви покажат - това е еди кое си, а онова, дето се вижда горния му ляв ъгъл е еди що си...
Та какво бих направила аз? За тези парички, които си предвидила, бих си резервирала нискотарифен билет от сега (има мн. инфо във форума), бих си избрала хубаво хотелче в града и бих го разгледала като хората за 10 дни. То 10 дни не ти стигат само Виена, Париж или Лондон да разгледате самостоятелно, камо ли ти всичкото изброено...От ония варианти нито ще си починете, нито ще видите нещо.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 797
само искам да вметна, че фирма "2мко" може да ви изненада с какво ли не по време на пътя.
аз лично не бих повторила с тях втора екскурзия, просто имайте едно на наум и преди тръгване попитайте и за най-малките подробности за да не си разваляте ескурзията. Peace

Вече го имам на наум, трябва да изнамеря темата с препоръчаните тур агенции и да си търся по две дестинации.

На екскурзия с автобус не бих тръгнала , а с дете още по-абсурдно.Как ще го накараш да седи толкова време в автобуса  newsm78

Кое е по темата не разбрах само  newsm78
По темата за детето,мисля, че го написах.Разбира се, какво ще си решиш е твоя работа

# 17
  • София
  • Мнения: 4 397
А защо не си организираш сама екскурзията или предпочиташ с туристическа агенция?

Много добра идея  Peace
Бяхме решили самостоятелно да ходим до Прага с мъж ми, с колата и май така трябва да направя и с всички други дестинации който искаме да разгледаме  Hug

Видя ми се изгодна офертата, но не се бях замислила за всичко това което ми написахте и сте прави, че ще е препускане и през рейсовете ще се гледа, което хич не ми допада, и накрая нищо.
Взех решение какво ще направя, има доста теми във форума за всяка столица, ще си набележа кои да посетим по отделно разбира се  Simple Smile и ще си направя сама резервация за хотел и самолет и от темите ще проуча какво си заслужава да се посети  Hug
Това май е най доброто решение.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 311
Според мен втория вариант....,някъде четох за Мулен руж ако искате да го посетите билета на човек е 100евро и едва ли те ще го поемат!  Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 7 990
Никой няма да поеме Мулен руж, разбира се. Това е кабаре, все едно в ресторант или бар агенцията да поеме сметката.

# 20
  • Мнения: 746
И моето мнение е, че аз не бих избрала нито една от двете екскурзии. За тези пари можеш да отидеш само в 1-2 от тези града, но да ги разгледаш по-добре и да добиеш някакви впечатления все пак Simple Smile
Ако решиш сама да си организираш екскурзия, можеш да започнеш с Виена /в случай, че не си ходила/. Има лоукост до там. От самата Виена можеш да отидеш и до Братислава, да разгледаш  Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 4 397
И моето мнение е, че аз не бих избрала нито една от двете екскурзии. За тези пари можеш да отидеш само в 1-2 от тези града, но да ги разгледаш по-добре и да добиеш някакви впечатления все пак Simple Smile
Ако решиш сама да си организираш екскурзия, можеш да започнеш с Виена /в случай, че не си ходила/. Има лоукост до там. От самата Виена можеш да отидеш и до Братислава, да разгледаш  Peace

Отказахме се  Peace радвам се, че пуснах темата и получих много добри съвети. Да определено така ще направим с годината по една страна за по 7-10 дена да се насладим на екскурзията и да разберем, че сме били някъде, а не после както казвате да гледаме снимки  Mr. Green
Не сме ходили никъде, аз съм била в Испания на 2 пъти но, нямах време за разглеждане, мъж ми е бил в Прага, поразгледал е тук там където е бил и определено иска да отидем заедно  Peace
Виена и Париж определено искам да посетя, ох искам навсякъде да отида, ама пусто няма финанси  Mr. Green ще ги караме подред на година по капка  Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 3 797
С лол кост компания пътят със самолет даже ще ви излезе и по-евтин отколкото с автобус. Ще спестите време и няма да се разбиете от път.Щом не си ходила в Австрия може със Скай Юръп да летите до Виена и от там с кола под наем да обиколите Австрия + Словакия.Ако се организирате два три месеца по-рано ще се получи доста прилична цена. Peace

# 23
  • Мнения: 746
Много добре, че си размислила! Виена, Брюксел, Мадрид - до тях има лоукости и наистина ако от рано заплануваш нещата, финансово може да е задоволително Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт