Първите стъпки на нашите деца

  • 1 096
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 090
Първите си стъпки сина ми направи от единия до другия край на кошарката за игра.

# 16
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
дъщеря ми правеше по няколко крачки 2-3 между мебелите и една вечер просто взех апарата и пуснах да направя клипче и я повиках от единия край на стаята, тя се пусна и дойде при мен Simple Smile беше на 1г. и 10 дни

# 17
  • Мнения: 367
и синът ми проходи с една книжка, която му беше интересна - грабна я от библиотеката, докато го държах и се дръпна толкова бързо от ръцете ми, че не успях да го хвана и така направи почти една обиколка на хола. Беше много изненадващо за мен. После след около една седмица оказа да ходи сам и искаше да го държа за ръка и така още един месец. Сега вече ходи наплъно сам, даже не иска да седи в количката навън.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 175
Направи първите си стъпки съвсем неочаквано за мен,защото дотогава не лазеше,не вървеше активно с проходилката и очаквах това да се случи по-късно.Майка ми ми беше на гости,хвана го за малко да го поводи и го пусна сам.Извървя доста крачки,мина от единия край на хола до другия  Grinning

# 19
  • Мнения: 1 763
Направи ги от мързел. Искаше да премине съвсем краткото разстояние от спалнята до бюрото, за  да вземе оставеното без надзор дистанционно и реши, че ще е по-лесно да го извърви, отколкото да се смъкне на земята, да пълзи до набелязаната цел, после да се хване за бюрото и да се изправи.

# 20
  • Мнения: 9 973
първите стъпки заради една детска количка,която по принцип не поглежда

# 21
  • Мнения: 2 111
Първите си две стъпки дъщеря ми направи за да дойде при мен и да ме гушне   Grinning

# 22
  • Мнения: 9 814
Така и не видях първите стъпки на дъщеря си.
Бяха проходили с таткото на двора сами. Не можах и много-много да повярвам, все пак беше на 9 месеца и половина.

# 23
  • Мнения: 8 229
Първите си стъпки направи навън на детската площадка от едната пейка до другата заради царевични пръчици Laughing
Беше на 9м и нещо.

Общи условия

Активация на акаунт