1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - част 25

  • 36 380
  • 455
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 381
а от къде на къде свекърите са се чудели досега как да изгонят Фюсун,и добре че им се е предоставила тая удобна възможност,какво право имат изобщо да чакат някакъв удобен случаи,и откъде на къде ще и казват кое дете да вземе,и т.н. никаква работа нямат свекърите в техните отношение,да и имам спокоиствието на баба ви Надиде,като иска спокоиствие да им купи къща на сина си,а пък те нееее,трябва да има кантора на "бялата Шехи".
и те постъпват като Али Кемал(ще си има син,за какво му е друго)- така и дъртата- откакто откриха Шехи-никои друг не съществува вече за тях,само тя е незаменима Close
да доиде Шехито им да живее при тях,че да ги питам дали няма да мислят пак как и нея да изгонят на втория ден,ако са си мислели че тя е много лесна,много ще сбъркат Close

# 421
  • Мнения: 23
Оффф...добре че бяха Бену и Керем та се усмихвах от време на време. Много са сладки, дано не се изпокарат скоро. Обаче не ми хареса как сменяха кадрите между сватбата и болницата. Може режисьорът точно този контраст да е търсил, но и без това сватбата беше единственото хубаво нещо в тази серия, малко в повече ми дойде тъкмо се зарадвам - завият линейки, Яман плаче...гадно...

# 422
  • Мнения: 7 914
Звезди каква ти библия душко.В корана незнам да има история с камани.
по принцип говорех Mr. Green казах дори и в


Звезди, мислиш много европейски, душко!
ами разбира се, че така мисля... нали се опитват да дават съвременен сериал Whistling Joy или поне всички останали персонажи са подобни Crazy





# 423
  • Мнения: 267
sisi86 много си права и аз това си мислех от известно време,че много лансират Шехеразада,както и Каан.Спомняте ли си когато Надиде се скара на Фюси за Каан,тогава момичетата как гледаха баба си и нейната реакция.

# 424
  • София
  • Мнения: 625

Много недостойно се разви цялата история, абсолютно неодобрявам постъпките на всичките членове в това семейство.

Напълно съм съгласна с pina!
Що рев изревах за Фюсун...едва ли има по-жестоко нещо от това да те разделят с децата ти!

# 425
  • Мнения: 75
Звезди каква ти библия душко.В корана незнам да има история с камани.
Има много истории с камъни - с тях убиват неверните жени.   Peace
Звезди, мислиш много европейски, душко!

Това че убиват с камани го знам и краиници даже съм чувала че режат.
Имах в предвид точно случката с каманите и греховете която я има в наща библия.

# 426
  • Мнения: 904
Според мен бабето се обиди на снахата щото те все зад нея заставаха пък в един момент така им посрами очите,и пак запази всичко в тайна ни мъжа си каза ни на сина си, ама и Фюсунката, не стига че сгазила лука ами и не ще детето в къщата,че да няма тя да го гледа, те старите и нея и децата и гледат, а тя неблагодарница, че Алито е л....о, такова е ама ако го беше прикоткала по верен от него едва ли щеше да има(така си мисля поне).

# 427
  • Мнения: 543
Оффф...добре че бяха Бену и Керем та се усмихвах от време на време. Много са сладки, дано не се изпокарат скоро. Обаче не ми хареса как сменяха кадрите между сватбата и болницата. Може режисьорът точно този контраст да е търсил, но и без това сватбата беше единственото хубаво нещо в тази серия, малко в повече ми дойде тъкмо се зарадвам - завият линейки, Яман плаче...гадно...


Точно това е била явно целта - да покаже обратите в живота... Confused

Аз пак за Ндидето - можа да ходи да моли Джансел да го пусне, че имал семейство, а сега що не отиде да помоли Селим, аааамаха! ooooh! Crossing Arms

Много се запалих нещо... Mr. Green

# 428
  • Мнения: 0
Вярно , много силна серия , и от към действия и от към  емоций

# 429
  • Мнения: 1 143
Да обаче забравяте,че Али Кемал искаше да се разведе и тогава неговите родители го спряха.Опитаха се да ги съберат отново с Фюсун.

# 430
  • Мнения: 7 914

да доиде Шехито им да живее при тях,че да ги питам дали няма да мислят пак как и нея да изгонят на втория ден,ако са си мислели че тя е много лесна,много ще сбъркат Close
разбира се, че ще я изгонят... като им се облещи няколко пъти Joy

и ще и вземат Каан, че да имат двма наследника -  ако исгонят едния да им остане втори Али кемал Whistling

# 431
  • Мнения: 1 143
Според мен бабето се обиди на снахата щото те все зад нея заставаха пък в един момент така им посрами очите,и пак запази всичко в тайна ни мъжа си каза ни на сина си, ама и Фюсунката, не стига че сгазила лука ами и не ще детето в къщата,че да няма тя да го гледа, те старите и нея и децата и гледат, а тя неблагодарница, че Алито е л....о, такова е ама ако го беше прикоткала по верен от него едва ли щеше да има(така си мисля поне).
Напълно съм съгласна.

# 432
  • Мнения: 267

да доиде Шехито им да живее при тях,че да ги питам дали няма да мислят пак как и нея да изгонят на втория ден,ако са си мислели че тя е много лесна,много ще сбъркат Close
разбира се, че ще я изгонят... като им се облещи няколко пъти Joy

и ще и вземат Каан, че да имат двма наследника -  ако исгонят едния да им остане втори Али кемал Whistling
Хаха  JoyЗвезди много си права hahahaхихихихи Whistling Laughing

# 433
  • София
  • Мнения: 6 011
Звезди, съвременен, но за съвременна Турция, все пак. С най-добри чувства към всички.
За порядките при мюсюлманите мога да говоря много, и то в пъро лице, единствено число, въпреки, че аз самата съм християнка.

Ерика, разбрахме се, крайниците ги режат при кражба.  Hug  bouquet

# 434
  • Мнения: 7 914
Да обаче забравяте,че Али Кемал искаше да се разведе и тогава неговите родители го спряха.Опитаха се да ги съберат отново с Фюсун.
не сме забравили, ама не мога да смогна да пиша... именно, ама тогава не беше по нейна идея и не може да се разделят.. сега и обидиха синчето и хайдеееееее развод...мдааааааааа везната мери само с едната теглилка Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт