Какво мислите за запознанствата по нета?

  • 6 177
  • 104
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 153
Ами попринцип не бих търсила така запознанство! Но явно за някой това е последният влак да се уредят със семейство!  Rolling Eyes Няма лошо!!!

Аз първия и последвалите го влакове умишлено ги пропуснах. Просто си пробирах. Някои са предпочели да се хванат за първата сламка. Лошо няма  Wink
[/quote

Дано не прозвуча злобно, но някои хора наистина нямат голям избор!

# 61
  • Мнения: 2 448
Цитат
Дано не прозвуча злобно, но някои хора наистина нямат голям избор!

Няма хора изобщо без избор. А дали е малък или голям изобщо няма отношение към това да си щастлив с избора си. Може от много да избереш и да се натресеш, може от малко да уцелиш в десятката.  Peace

# 62
  • Мнения: 372
Има много заети хора или пък такива без каквито и да е социални контакти, за които нета е единственото спасение и възможност за комуникация.
Лично аз обаче не вярвам да излезе нещо стабилно от такова начало.

# 63
  • Мнения: 293
Според мен - колкото може да излезе от нета,толкова може да излезе и в реалния свят.
Смятам,че хората в нета са същите тези хора,в които се блъскам всеки ден по улиците.
Но не всички хора ходят по улиците,така,че за тях варианта - интернет е най-достъпния  Peace

Колко боклуци има в интернет също толкова има и навън.И обратното!

# 64
  • Мнения: 2 757
Според мен - колкото може да излезе от нета,толкова може да излезе и в реалния свят.
Смятам,че хората в нета са същите тези хора,в които се блъскам всеки ден по улиците.
Но не всички хора ходят по улиците,така,че за тях варианта - интернет е най-достъпния  Peace

Колко боклуци има в интернет също толкова има и навън.И обратното!

Мда, аз лично се имам за реален човек, както и мъжа ми е реален и децата, нищо че сме се запознали в нета. Пък какво ще излезе накрая човек никога не може да е сигурно. Факт е, че и хора, запознали се извън Инет и след това оженили се се развеждат. Няма никакво значение къде си срещнал един човек (въпреки че, запознанствата по дискотеки специално за мен не са качествени, но пак не ги отхвърлям като възможност за нещо сериозно), а как са се развили отношенията ви след това  Peace

# 65
  • Мнения: 293
Те отношенията след това според мен въобще не зависят от това къде сте се запознали!    Sunglasses

# 66
  • Варна
  • Мнения: 25 252
Именно. Има безброй примери на успешни връзки, започнали в нета, както и на неуспешни, започнали в "реалния" живот. Не мога да разбера дебелоглавието на някои хора, които продължават да твърдят, че от нета нищо трайно не може да излезе. Ми явно може!

# 67
  • София
  • Мнения: 62 595
В реалния живот голяма роля играе средата, в която се движи един човек. По-малко вероятно е двама души, които се движат в различни социални или професионални кръгове да се срещнат, защото най-малкото ходят на различни места. В нета в някой сайт за запознанства, чатове, форуми и т.н. може да се разпише всеки, който има достъп до компютър и интернет. А и много по-лесно се лъже, когато хората не се гледат очи в очи. За мен невербалната информазия има голямо значение при преценката. Дори не говоря за външен вид, а за жестове, мимика, поглед и др.

# 68
  • Мнения: 2 757
В реалния живот голяма роля играе средата, в която се движи един човек. По-малко вероятно е двама души, които се движат в различни социални или професионални кръгове да се срещнат, защото най-малкото ходят на различни места. В нета в някой сайт за запознанства, чатове, форуми и т.н. може да се разпише всеки, който има достъп до компютър и интернет. А и много по-лесно се лъже, когато хората не се гледат очи в очи. За мен невербалната информазия има голямо значение при преценката. Дори не говоря за външен вид, а за жестове, мимика, поглед и др.

Фазата с реалното запознанство след виртуалното никой не отхвърля, задължителна е. Нормални хора не се женят преди да са се видели на живо. Аз ползвам Инет и чат вече 11та година ежедневно и съм станала спец по виртуалните комуникации. По Инет дори имам чувство, че мога да опозная човек по добре отколкото наживо. От една страна защото срещата наживо, външен вид, маниери и т.н. могат да влияят емоционално и примерно заради физическо привличане да недогледаш или пренебрегнеш важни характеристики. От друга страна в Инет много по лесно може да тестваш човек. Това за лъжите за мен е тъпо, защото кво му пречи на човек и на живо да си лъже. Затова пък в Инет хората имат повече смелост да се представят каквито са, каквито искат да бъдат и изобщо много неща си личат. Аз примерно на живо съм различна от нета. И не че едното съм аз а другото не съм,  винаги съм си аз, просто в Инет мога да изявя някои от качествата си, които на живо не ми стиска. Виртуалният образ и този на живо са два реални допълващи се образа на едно и също същество.
Хубавото на нета е, че имаш шанса да опознаеш един човек без да се запознаваш наистина с него и така да прецениш дали изобщо си струва да го познаваш в реалния живот

# 69
# 70
# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 3 562
Аз имам познанства от И-нет от преди 10 години.
Нямам нищо против приятелствата и запознанствата започнали виртуално.
С приятелят ми се запознахме в сайт за запознанства  Simple Smile. Това определено беше най-лесния начин.
След определена възраст и начин на живот социалните контакти се ограничават. По 8 часа на работа най-малко имам сили да излизам и да си търся партньор....
И съм "За" запознанствата по нета, но отделна тема е колко семейства е развалил!

# 72
  • Мнения: 370
Аз имах регистрация в един сайт за запознанства,но не защото съм нямала вече друг избор,а от прекалено много избор.Вече всичко ми беше омръзнало и една приятелка ми каза за този сайт.Там си писах с един мъж и си разказвахме за буйните си подвизи.Той все се шегуваше и казваше да внимавам,че той щял да излезе най-сериозния в живота ми.Уж всичко беше на шега и закачки,а вече година и половина сме заедно  loveuuu и чакаме първото си бебенце   newsm32

# 73
  • Мнения: 2 448

И съм "За" запознанствата по нета, но отделна тема е колко семейства е развалил!


Кое? Интернет ли?  Laughing

# 74
  • Мнения: 90
Аз нямам против  Whistling
Много мои приятели са в прекрасни семейни отношения след запознанство в Интернет.. Peace

Общи условия

Активация на акаунт