Какво мислите за запознанствата по нета?

  • 6 163
  • 104
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 417

И съм "За" запознанствата по нета, но отделна тема е колко семейства е развалил!


Кое? Интернет ли?  Laughing

 Да!И аз мисля, че може да развали семейството нета.Нали занаете Светлана(http://www.snimka.bg/album.php?album_id=63798&pid=1240542) от Биг брадър 3 по интернет забременяла жената Joy Joy Joy Joy

# 76
  • Мнения: 293
Колкото реалния свят около нас може да развали едно семейство толкова и Интернет.
Развалянето на едно семейство не зависи от даден външен фактор,а от човека,който го разваля  Crazy

# 77
  • Мнения: 483
Признавам,че съм малко резервирана към такива запознанства, но имам приятелка, която чрез Интернет се запозна със сегашния си приятел и са заедно вече година. При това са много щастливи.
Мисля, че и този тип запознанство има своите предимства, защото ти дава възможност да се запознаеш с различни хора, с които в реалността никога не биха ви се пресякли пътищата.

# 78
  • Мнения: 647
От сайт за запознанство не съм се срещала с никого, по простата причина, че не бих се регистрирала там, не чувствам нужда да го правя, нямам и желание.
Но тук от форума, както и случайно писали ми в скайп или кю съм срещала и съм била много приятно очарована. Да, имам реални приятелства започнали именно от мрежата.

Подкрепям!  Peace

# 79
  • Мнения: 7
това е много опасно занятие.Регистрирах се в един такъв сайт от любопитство.Омъжена съм  с две големи деца.Така и написах .Бях честна и пишех че искам приятелство и кореспонденция. Отговор от възрастни мъже с идеята да ме ощастливят.Ядосах се и си направих нов профил 30 годишна разведена с едно дете.Бях засипана с писма ,и т.н.На шега започнах да си пиша с един господин .Беше страхотно.Усещах сексуално напрежение със всяка написана буква.Писахме в скайп и до там.Изпратихме си снимки  харесвах го и не исках да го лъжа та си казах истината,че съм омъжена и т н.Усетих как охладня, а аз като ученичка го търсех и т н.
Поканих го на кафе на обществено място стайната надежда , че като ме види но живо ще ме хареса?!Такова нещо не пожелавам на никоя жена , чувствах се унижена и тотално срината.Той човека си беше супер готин1 интелигентен , възпитан.Беше достатъчно възпитан да не си покаже външно  , че не е впечатлен от мен.Разделихме се учтиво .Сега си ближа раните , но съм съсипана.Няма нужда да уточнявам , че ако имах необходимото в къщи не бих и помислила за всичко това

# 80
това е много опасно занятие.Регистрирах се в един такъв сайт от любопитство.Омъжена съм  с две големи деца.Така и написах .Бях честна и пишех че искам приятелство и кореспонденция. Отговор от възрастни мъже с идеята да ме ощастливят.Ядосах се и си направих нов профил 30 годишна разведена с едно дете.Бях засипана с писма ,и т.н.На шега започнах да си пиша с един господин .Беше страхотно.Усещах сексуално напрежение със всяка написана буква.Писахме в скайп и до там.Изпратихме си снимки  харесвах го и не исках да го лъжа та си казах истината,че съм омъжена и т н.Усетих как охладня, а аз като ученичка го търсех и т н.
Поканих го на кафе на обществено място стайната надежда , че като ме види но живо ще ме хареса?!Такова нещо не пожелавам на никоя жена , чувствах се унижена и тотално срината.Той човека си беше супер готин1 интелигентен , възпитан.Беше достатъчно възпитан да не си покаже външно  , че не е впечатлен от мен.Разделихме се учтиво .Сега си ближа раните , но съм съсипана.Няма нужда да уточнявам , че ако имах необходимото в къщи не бих и помислила за всичко това

Мисля, че за теб това занятие по принцип е опасно и трябва да си по-дискретна. Дори и да не ти се беше случило горе-описаното като контактуваш с непознати рискуваш на среща да дойде някой познат на мъжа ти или пък да си размениш по скайпа снимка с ваш семеен приятел. Света е много малък - уверих се в това, като срещнах един италианец, с който се бях запознала в Лос Анджелес на нашето море........

# 81
  • Мнения: 7
права си ,ние сме едно голямо село където всеки е братовчед на всеки.Това ми е обеца на ухото и едва ли ще повторя.Радвам се , че макар и с наранено самочувствие това приключи.просто има толкова самотни жени и мъже и е страшно е като си помислиш търсим някаква измамна близост в Интернет пространството и очакваме приказка , но в живота приказки няма или ако има се случват на някой друг

# 82
..............но в живота приказки няма или ако има се случват на някой друг

Тук вобще не съм съгласна - сигурна съм, че ще намериш, това което ти липсва у дома, остава само да не те е страх да си го вземеш. А да си го вземеш съвсем не означава да си разтуриш къщата. Всеки има право на щастие и хубави моменти. newsm51

# 83
  • Мнения: 2 723
Интернет е просто място за запознанства.
Не е по-добро или по-лошо от запознанствата в ресторанти, кефенета и други подобни.
В нета има точно толкова вероятност да попаднеш на свестен човек каоклото и навсякъде другаде.
Друг е въпросът, ако някой се самозалъгва с виртуални връзки и се опитва да запълни празнина в семейните си отношения...

# 84
И аз съм мисля, че връзките започнали от интернет не са нищо по-различно от другите такива. Имала съм дълги и хубави такива връзки. Не съжалявам за тях.
Сега проблемът обаче е друг. Какво мислите за една такава връзка възникнала по интернет, но тук вече е налице и разстоянието - хиляди километри. Много си пасваме с този човек, но... Sad Ако някой има опит с такава дилема, може да сподели - как са се развили нещата. Ако е от БГ или от същия град, нещата определено са по-лесни. Срещате се, виждате се.. и или се получава или не. В случая обаче не си представям как може да се осъществят нещата..  плюс това някак си не става да хванеш първия самолет да изпиеш едно кафе и да се върнеш обратно.. мисля си какво се случва, на какъв етап трябва да са отношенията, за да се реши човек.

# 85
  • Мнения: 293
Ако има такова привличане и искате да се видите,бих изчакала мъжа да дойде в Бг да се видим.
Не бих отишла първа аз...

# 86
  • София
  • Мнения: 202
това е много опасно занятие.Регистрирах се в един такъв сайт от любопитство.Омъжена съм  с две големи деца.Така и написах .Бях честна и пишех че искам приятелство и кореспонденция. Отговор от възрастни мъже с идеята да ме ощастливят.Ядосах се и си направих нов профил 30 годишна разведена с едно дете.Бях засипана с писма ,и т.н.На шега започнах да си пиша с един господин .Беше страхотно.Усещах сексуално напрежение със всяка написана буква.Писахме в скайп и до там.Изпратихме си снимки  харесвах го и не исках да го лъжа та си казах истината,че съм омъжена и т н.Усетих как охладня, а аз като ученичка го търсех и т н.
Поканих го на кафе на обществено място стайната надежда , че като ме види но живо ще ме хареса?!Такова нещо не пожелавам на никоя жена , чувствах се унижена и тотално срината.Той човека си беше супер готин1 интелигентен , възпитан.Беше достатъчно възпитан да не си покаже външно  , че не е впечатлен от мен.Разделихме се учтиво .Сега си ближа раните , но съм съсипана.Няма нужда да уточнявам , че ако имах необходимото в къщи не бих и помислила за всичко това

Това занятие не е опасно,напротив срещаш много и различни хора.Лошото е точно това ,че повечето не се представят за това което са в действителност и после са разочаровани...
Наскоро един приятел се беше запознал с млада дама,висока симпатична,била е сложила и снимка ,но когато се  видяли се оказа ,че дамата е наистина висока, но беше пропуснала да сложи актуална снимка със 90-те си килограма,които по нейни думи натрупала след тежка раздяла.Нищо против пълните хора,но би следвало човек да дава актуална информация за себе си,години ,килограми и т.н за всеки влак си има пътник.Съгласи се ,че и ти се хващаш за някой създаваш си илюзия за този човек и когато го видиш на живо се разочароваш,защото е спестил нещо за себе си или е сложил фалшиви данни и снимки.  Naughty

# 87
  • Мнения: 2 723
distance_, регистрирай се, за да мога да ти пратя ЛС.
Или ако имаш регистрация пиши ми ти  Peace

# 88
 Sunglasses Laughing Със съпруга ми се запознахме в един форум  Mr. Green
Той беше зад океана ....
Днес сме хубаво семейство  Heart Eyes

# 89
  • Мнения: 2 448
харесвах го и не исках да го лъжа та си казах истината,че съм омъжена и т н.Усетих как охладня, а аз като ученичка го търсех и т н.


Ами нормално е да охладнее. Човекът може да си търси жена за сериозна връзка, а не омъжена, на която да и запълва липсващото в къщи.
Учудвам се как изобщо си го поканила след това.

Няма лошо хората и да се разнообразяват, ако ще и любовни(сексуални) извънбрачни връзки да си търсят в нета, но все пак да се съобразяват с тези със сходни интереси, за да не става после "ама аз се почувствах отхвърлена и зле".

Общи условия

Активация на акаунт