Kогато мен ме няма- замества ме Leihmama-Австрия (32)

  • 15 093
  • 281
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3

А откъде купувате играчки? Simple Smile))) Wink Wink Wink
[/quote]

Играчки купувам от:
mytoys.de
loopoo.de

HABA ми е любимата марка. Много са им хубави нещата, заслужават си парите отвсякъде. Аз ако имах избор никога няма да купя пластмасова играчка, ама пък лего ще купя...

Иначе за дрешките... на майките с момчета им е лесно. Иборът е доста по-ограничен. Аз като видя накоя хубава рокличка или поличка и не мога да се сдържа...  и истината е че има много хубави марки, които просто като ги облечеш ти създават настроение, а качеството е много по-добро от това в HM.

И още два въпроса от мене:) Можете ли да ми кажете къде има голям магазин за платове и магазин за прежди?

# 16
  • Мнения: 7

И още два въпроса от мене:) Можете ли да ми кажете къде има голям магазин за платове и магазин за прежди?

За платове- Komolka (http://www.komolka.at)

# 17
  • Мнения: 957
Я да си изпрося малко овации  Mr. Green Бях забравила, че имам профил в един фотографски сайт. Преди години имах време и желание да се занимавам. Сега остана само желанието...
Да ви представя едноремешните ми творения. Има и фотошоп, има и автентични
http://photo-forum.net/bg/index.php?APP_ACTION=USER_IMAGES&USER_ID=9670

и тук

http://www.fotografie.at/galerie.php?sid=&action=overview&am … =29834&page=1

Последна редакция: нд, 22 фев 2009, 23:05 от fat.wombat

# 18
  • Мнения: 81
Tedi мерси за темата  bouquetОформлението е на ниво!

Играчки купувам от Мюлер,Интерспар има често намалени а и това са ми магазините в близост.

Старите неща продавам или в ебей или в фломаркт.ат.

Верно да им имам намаленията на Пандорф.

Аз купувам  Зара,ХМ,

Уомби я да видим,

# 19
  • Мнения: 81
Браво мацка!Фен съм,имаш идеи!

# 20
  • Мнения: 38
Добър вечер и от мен, дами!

Добре дошла Zhen! Аз не си падам по маркови дрехи и затова купувам на щерката каквото ми хване окото, обикновено пазарувам в C&A, а понякога и във Woolworth. В последния най-вече бельо и играчки.
Обувките където намеря нещо да ми хареса, но държа да са качествени от естествена кожа.
Мога да кажа че не ми пука дали са маркови нещата или не, моята е малка и още е далеч от претенциите на пубертета  Simple Smile . Като се стигне дотам ще му мисля. Важното е да ни харесат.
Играчките както писах вече от Woolworth, но също и от Müller i ToyRus.


Hopen, Мюлер има и в 21, Floridsdorf на 2 етажа огромен. На втория етаж са само играчки. Магазина е нов от няколко месеца.

Деяна и от мен с малко закъснение, Честит рожден ден с пожелание за много здраве и щастие   bouquet

Теди оформлението е страхотно отново, поздравления!!  Peace

Дами лека вечер и успешна седмица ви желая   bouquet

# 21
  • Мнения: 580
Уомбат (все ме напира да ти кажа Елфльо, пък сега след тези снимки хептен  Mr. Green)
Много, много хубави снимки и аз съм ти фен, има нещо трагично в някои от тях, но не мога да го хвана още!

И аз имам профил във фото-форум, подсети ме и погледнах Simple Smile много мило ми стана, имам само 5-6 снимки, но ги бях забравила

# 22
  • Мнения: 39
хоп и аз в новата ни темичка. Теди   bouquet
Умбат сууупеер. Снимките ти имат емоция, настроение, чувство.   bouquet Е и апаратчето си ти го бива  Wink
Дрехи откъдето ми падне. Сега изкупих Бенетон и ХМ ,но за сефте.
Обувки на елефатн,пума(много удобни), но в последната година Мика е толкова претенциозен станал ,че  #Cussing out Веднъж ми се наложи 3 пъти да му връщам обувките ,докато се навие да ги пробва. Не познава още марки,но държи да са му свежарски цветове  ooooh! Така че, аз ги избирам да са качествети и цветни.
Играчки предимно от toysrus. Или от амазон.ФП е от марките,който все още не може да ме спечели. Thinking
На парндорф ходя 2* в година ,но предимно за мен и съпруга ми.
А и аз съм фен на N.Y.  Embarassed ,ама сега влизам само в последните им по големина размери  Blush

# 23
  • Мнения: 957
NY имаха преди много свестни дрехи. С години нося неща, купени от там и не са мръднали. В последно време обаче нещо не могат да ме убедят.
По отношение на моите дрехи съм фен на един магазин на Шопс с аутлети. Супер цени, хубави дрешки. Палтото ми струваше  5 евро!!!( съответно имам сигурно към 5 различни палта в гардероба си - дълги, къси , цветни итн.), а едно друго , много готино, бяло струваше цели 30 евро Mr. Green
Сега покрай местенето стягам багажите и направо не мога да повярвам с какви купища дрехи съм се затрупала. Ама като не мога да хвърлям...Все си казвам, ще пожелая да го облека някой ден и ако съм го хвърлила ще ме е яд.Хляб и вода не искат, да стоят! И те си стоят...в гардероби и кашони...

Някой знае ли за колко време става готова шофьорска книжка?

Последна редакция: пн, 23 фев 2009, 10:03 от fat.wombat

# 24
  • Виена, Австрия
  • Мнения: 284
Добро утро!

На зажаднелите за кафенце   food010  food010  food010

Най накрая да успея и аз да се разпиша в новата тема  Whistling

Теди   bouquet

Игра4ки, дрехи и обувки купувам  от всякъде. Не робувам на марки, нито пък пазарувам само и единствено от отпределени магазини, но това не зна4и, 4e нямам определени предпо4итания и любими марки.

Старите дрешки и игра4ки ги подарявам. Пускала съм неЩа и  в контейнерите за дрехи, а миналата седмица например пък събираха стари игра4ки в детската градина на Тали  и там занесох някои.

Уомбат4е    Hands Clap  photo

Лек ден и успешна седмица от мен!

# 25
  • Виена
  • Мнения: 725
Добро утро и от мен .
 Радвам се,че ви харесва оформлението  Blush.
fat.wombat !Скрит талант ще излезеш ти  Flutter.Уф,искам и аз такъв апарат,като твоят...Кога ще се пренасяте,да дойда да помогна,пък току виж изпаднал от някъде .Отдавна подготвям аз мъжа ми,ама много скъпи да му се не види.
Айде да кажа и аз...Играчките купуваме предимно от Toys,Müller,Interspar.Дрешките предимно от HM,Zara,Benetton,Adidas...Общо взето,каквото ми хареса.Не робувам на марки,за децата  Wink.Преди ходехме често и на Parndorf и на Ескалибур,но вече не си заслужава.Нито има големи намаления,нито голямо разнообразие.
Със старите дрешки,и аз павя същото,като Jeni .

# 26
  • Мнения: 957
Оооо ама ако имате предвид никона на снимката той не е мой, а на един познат на мъжа ми. Аз само позирам с него. Снимките ми са правени с панасоник. Пак с голям обектив, ама не чак с такъв  Mr. Green Като си помисля само мъжета как си мерят фотоапаратите...като пишките  Mr. Green Аз си мечтая за много време и за един дигитален шпигелрефлекс с различни обективи, но като гледам скоро няма да ме огрее. Иначе свестните апарати станаха вече без пари.

# 27
  • Vienna
  • Мнения: 266
Теди, мерси zа новата пак така красиво оформена тема  bouquet
Аz докато се сетя да погледна вьв форумьт и вие ве4е нова тема. ooooh!
За дрехите аz си падам zа Макси по Картьрс, Поло, Бенетон, Зара, Есприт и С.Оливьр zа обувки суперфит, адидас, найк и реебок. купувам по намаления или от Англия или от Америка. Тук цените са ужасни.

# 28
  • Мнения: 26
Цитат
Ама като не мога да хвърлям...Все си казвам, ще пожелая да го облека някой ден и ако съм го хвърлила ще ме е яд


 това ми е толкова познато... Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 239
Дрехи на детето не мога да купувам нито маркови нито скъпи, станала съм скрънЗа и това е. Не мисля, че си Заслужава да се дават луди пари За маркови дрехи, които умаляват За няколко месеца, а и на детето трябва да му е удобно да играе, а не да се притеснява, че скъсало или иzцапало марковата рокля. Та купувам предимно от H&M и C&A, но имаме и други марки, а и доста много прилични от БГ. За обувки харесвам суперфит, рихтер и елефантен, гледам винаги да са естествена кожа. В Рено съЩо имат една прилична качествена собствена марка, но Забравих как се каЗва. За играчки - най-често Müller, ToysRus, Interspar.

А умалелите дреШки и играчки ги подаравям на поzнати или тук http://www.parents.at/markt/.

Уомбат - снимките си ги бива. ПоЗдравления
Ла Долче отсега съм се Замислила какво Ще я правя моята претенция като стане Тийн, та напълно ти съчуствам.
Zhen магаzин zа прежди има в Шопинг сити суд, а За платове Знам Комолка на Мария Хилфер Щтрасе.

Общи условия

Активация на акаунт