Красимир Аврамов ли трябваше да спечели?

  • 21 777
  • 419
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 66
Е, като вземат да попрепишат едни от други няколко пъти и може и в бТВ новините да съобщят  Laughing

# 361
  • Мнения: 66
"Пращат надзорници за Евровизия 2010 от EBU
27.04.2009   MySound.bg


„И все пак ние спечелихме войната!”, казва Евелин Георгиев, организатор на протестите срещу това Красимир Аврамов да представя България на конкурса "Евровизия" в Москва тази година.

"След като от ИК „Да защитим честта на Поли Генова” изпратиха официално протестно писмо до централата на EBU в Женева с копие до медиите, от EBU отговориха, за разликата от БНТ", се казва в обръщение, адресирано до медиите.

EBU изразяват своята солидарност с феновете на "Евровизия" в България, които не желаят Красимир Аврамов да представя България в Москва след няколко седмици.

В отговора си до ИК „Да защитим честта на Поли Генова” се казва, че от EBU следят скандала, който се развихри у нас след като беше избран победителят. Тяхната позиция е, че не могат да вземат участие в излизането от проблема, предвид факта, че БНТ е националният съгледвач, който трябва стриктно да следи за спазването на регламента на конкурса  в България и още по-малко броени седмици до финалите в Москва. EBU уверяват, че за първи път в историята на конкурса стават свидетели на подобен казус – победител, „избран от народа” и в същото време – най-мразения от народа, което според тях е парадокс", се казва още в комюникето.

От централата на EBU обещават за догодина да изпратят специален екип от свои делегати, които да упражняват непрекъснат мониторинг на цялостното протичане на конкурса за България.

Организаторът на кампанията срещу тазгодишния победител, Евелин Илиев, коментира отговора на EBU по следния начин: „В крайна сметка сме щастливи от факта, че и от EBU ни подкрепят, но за нас нещата приключват в този момент, защото в крайна сметка ЕДИН ЖИВОТ НЕ Е ДОСТАТЪЧЕН, за да изкараш кирливите ризи на БНТ, Аврамов и компания, просто защото са много. И все пак смятам, че ние спечелихме войната!”

Мейлът е от Юрий Бойчев, представящ PR отдела на "SMEBS productions™". "

# 362
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541
Ами да пращат! Вече съм се убедила, че на нас трябва за всичко да ни се пращат надзорници: избори, конкурси, пари по еврофондове, държавни търгове и т.н. ЗА ВСИЧКО!

 Даже, ако може към всеки българин по един надзорник от самото му рождение, ще бъде най- добре! Thinking

# 363
  • Мнения: 4 380
Нещо не разбрах, какво пречи избрания от едни да е мразен от други? Народът ни е прост,от оперно пеене не разбира, не е ли чангар-лака, значи е виене.  Подплатено с черна завист, е достатъчен повод за мразене.

# 364
  • София
  • Мнения: 62 595
Да, бе, Красимир Аврамов е такъв оперен глас, че направо нямам думи! Нещо е минал случайно под прозорците на някой оперен певец и е решил, че и той може да пее.

# 365
  • Мнения: 4 380
След като е оценен от педагози, ти като каква се изказваш за гласа му?

# 366
  • София
  • Мнения: 62 595
На кастингите на МА се видяха и разни други, оценени от педагози. Някои кандидати бяха студенти по пеене, а пееха фалшиво.
По този повод се сетих за темата за посредствеността. Този КА за мен е приемер за войнстваща посредственост.

# 367
  • Мнения: 4 380

Човек който е събирал огромни и реномирани зали в чужбина, и то не с емигранти като Лили Иванова (която за великото си достижение очакваше цветя от президента), не може да е посредственост. А човек държащ се толкова възпитано и достойно на просташките изблици н тълпите, не може да е вонстващ.

# 368
  • София
  • Мнения: 62 595
За мен той пее фалшиво, особено на високите и вие като болно куче.

# 369
  • Мнения: 2 132
Само да кажа, че Краси ще представи новия вариант на песента днес в МАйдъл

# 370
  • Мнения: 1 650
На мен момчето ми хареса в МА.

# 371
  • Мнения: 67
само на мен ли ми се струваше,че това момче пее на плейбек? newsm78

# 372
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Абе, ти защо толкова скачаш да го защитаваш? Язък ти за ентусиазЪма!
Не става въпрос за технически манипулации. Гледала съм клипа и там би трябвало всичко да е изчистено откъм звук и ефекти. Е, пак вие като куче! ТОй не пее, а скимти. ВИсоките тонове хич не са за него. Да пееше добре, ама не пее!
PeaceНе съм музикален експерт ,обичам да слушам музика ,винаги следях Евровизия,но ония от Кафе и сега с тоя -голяма излагация Embarassed

# 373
  • София
  • Мнения: 62 595
Известният продуцент и световният пазар не струват пукната пара, ако на хората не им харесва една песен. И "известен" и "световен" не са мантра за успех.

# 374
  • Мнения: 4 380
Известният продуцент и световният пазар не струват пукната пара, ако на хората не им харесва една песен. И "известен" и "световен" не са мантра за успех.

Не им харесва на чалгарите. Освен тях, и в България, и още повече в света е пълно с други, с нормален слух и музикална култура.
Уважаващ себе си продуцент, не би си правил изобщо труда да работи с даден певец ако това което изпълнява не се котира.

Общи условия

Активация на акаунт