Има ли случайни запознаства ?

  • 3 320
  • 63
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Има ли случайни запознанства ?
Здравейте, момичета
Не знам дали темата ми е за този подфорум, но тук ми се стори най-подходящо. Търсих и подобна, но не открих актуална, затова си позволих да пусна нова.  Имам си сериозна връзка от 4 години , но с приятеля ми не се разбираме изобщо .Така се случи ,че докато сме заедно аз се влюбих в друго момче от пръв поглед. Запознахме се в една компания и е със  6 години по-голям от мен ( аз съм на 18) Когато излизахме в тази компания с момчето не сме си говорили двамата конкретно по някоя тема ,просто ми се стори че доста често ме гледа и реших ,че може да има някакви симпатии .Гледаше ме ,докосваше ме дали с лакът докато седи и уж се протяга или ми даваше пет за довиждане  и обръщаше внимание с какво  облечена  .Дори когато за пръв път излязохме в тази компания ние с приятелят ми се познавахме с един единствен човек . В един от дните ,в който излизахме с тях това момче беше там и дойде да се запознае с приятелят ми , но не и с мен .Честно да си призная доста сериозно бях хлътнала по него ,но си помислих ,че ще бъде нещо временно.
След около месец имах рожден ден и приятелят ми качи снимка с пожелание , момчето ми честити рождения ден  ,аз  дори не знаех ,че те двамата са се намерили и се следват в социалните мрежи . След доста кратко време приятелят ми разбра ,че съм влюбена в друго момче по доста глупав начин (бях записала разговор от приложението диктофон на телефона , а той доста обича да ми проверява целия телефон ),разделихме се и аз реших да направя първата крачка ,и да пристъпя към това момче . След като го последвах в една от социалните мрежи той също ми отвърна и ми писа дали искам да излезем да поговорим , аз се съгласих и в същата вечер излязохме .Дойде да ме вземе от посочения адрес ,качих се в колата и започнахме да си говорим .Нищо конкретно не ме пита първоначално ,а как е минал денят ми на работа след което ме хвана за ръка и сърцето ми щеше да спре 😅.Това беше моята първа среща и второто момче с което излизам .Казвам първа среща понеже с приятеля ми сме от еднин квартал даже почти съседи ш се познаваме ,нямали сме първа среща .Че след като ме хвана за ръката започна да ми галя косата и да ми прави комплименти .Каза ,че е разбрал за раздялата ми  и попита какво точно се е случило , разказах му и остана потресен . Каза ,че по принцип хората след толкова дълга връзка искали да си починат малко , а аз просто му обясних че се чувствам добре ,и че нямам от какво да си почивам след като вече чувствата ми са изстинали . Вече когато ме прибираше към вкъщи тръгна към мен , за да ме целуне ,а аз посто си сложих ръката между нас и му казах -още е много рано ,и той ми отвърна ,ме иска прегръдка и целувка по бузата .Общо сме излизали 4/5 пъти . На втория ден пак  ходихме на същото място ,говорихме си и този път тръгна да ме целува  отново ,аз не устоях и отвърнах .В последните два дена ,в който трябваше да излизаме все се случваше нещо едини ден ми каза ,че не се чувства добре ,а на следващия беше пил (по принцип не пие ,не пуши ,учи,работи и тренира )Почувствах ,че доста рязко се отдалечи и ми се стори ,че приятеля ми е разбрал ме излизаме заедно и е пуснал някоя фалшива новина за мен момчето е дочуло и се е отдръпнало (приятелят ми  забърква такива интриги ) в последната четвърта вечер ,в която  имахме уговорка и трябваше да се видим  ,но така и не излязохме защото беше пил  и му казах в идните дни когато  се оправи ,че искам да поговорим .На следващия ден вече беше почти къв 21:00часа бившият ми приятел ми звъни да излезем да поговорим .Аз се съгласих и излязох ,говорихме и ми се стори ,че след тази случка се и променил и то доста и реших да опитам  да му дам последен шанс ,но в същото време другото момче ми пише дали ще излезем да поговорим ,бившият ми ми взе телефона прочете ни целия чат и го блокира от всякъде .Не след дълго време ние отново се разделихме и аз страшно много съжалявах ,писах на момчето извиних му се ,но без резултат беше прав да ми се сърди .Наистина бях много влюбена в това момче сънувах го всеки Божи ден ,по цял ден само той ми беше в главата ,бях доста разсеяна и се фокусирах само върху него ) До колкото за бившия ми приятели никога не съм имала смелост аз да се разделя с него .Карахме се всеки ден ,аз понасях обиди ,доста аругантно държание ,посягаше ми, нямах приятели ,излизат само и единствено с него ,проверяваше ми целия телефон с кого се чувам ,пиша ,какво търся в Гугъл и всякакви такива неща  и просто явно н един момент ми писна ,нямах чувства  към него и се влюбих ,но този път наистина .Лошото беше това ,че всеки път след като се карахме започваше да се държи 2 дена добре и после пак всичко наново ,но аз съм си виновна ,че си изгубих шанса с другото момче понеже съм найвна .С второто момче се чувствах наистина добре , бях доста спокойна въпреки ,че не го познавах нямах пригеснение от това  че да ми направи нещо .В него аз намерих наистина същия човек като мен ,дори разбрах ,че той и роден няколко дни преди мен ,една зодия сме ,един тип музика слушаме ,за мен всичко отговаряше на желанията ми макар и да го познавах само няколко дни .След тези случки ние вече не поддържахме никаква връзка ,нямахме  се абсолютно никъде в социалните мрежи и така в продължение на 6 месеца .Аз сега в момента отново съм с бившият ми приятел ,разбирахме се доста добре няколко месеца ,но отново всичко и било заблуда .От известно време отново се държи гадно и мисля този път аз да се разделя с него.Идва и моментът ,в който от толкова много време не се се засичали с въпросното момче то тези дни .Преди 4 дена го засякохме на мястото където се събирахме и не спря да ме гледа ,на следващия ден пак го видяхме аз отново забелязах ,че ме гледа онзи ден през колата с приятеля ми се засякохме и днес бяхме на разходка по центъра на града засякохме го един път гледаше ме ,стигнахме до края на пътя ,а той с негов приятел слизаше надолу ,приятелят ми ми каза да се връщаме към колата ,а измина доста време като си мисля ,че второто момче е надалеч от нас , поглеждам срещу мен той насреща ми гледаше ме и даже се скри зад една грипа тористи ,за да не го видя .От цялото нещо аз сама съм си виновна и го знам ,просто ми се стана интересно как като не сме виждали от толкова много време започнахме да се засичаме всеки ден на места ,по който не съм очаквала никога да го видя .Извинявам се за дългата история ,исках да ви обясня с подборност и какво се и случило ,за да може да ми дадете съвет и да ви кажете това според вас случайност ли е и би ли се получило нещо между нас . Очаквам  да има доста хейт ,но благодаря  предварително !🙂

Последна редакция: нд, 10 сеп 2023, 04:41 от Atanasova12

# 1
  • Мнения: 277
Егати сериозната връзка имаш щом чак да си се влюбила само от гледане след 4 години. Simple Smile Не, че не е нещо нечувано, при все, че си още хлапе. Просто ми се стори смешно изречението до толкова, че не се занимавах да чета нататък.

# 2
  • Мнения: 7
Егати сериозната връзка имаш щом чак да си се влюбила само от гледане след 4 години. Simple Smile Не, че не е нещо нечувано, при все, че си още хлапе. Просто ми се стори смешно изречението до толкова, че не се занимавах да чета нататък.
[/quote
Може да прочете целия пост и да разберете , защо се е стигнало до такова положение

# 3
  • София
  • Мнения: 17 780
И внимаваш да не се хващаш с хора, които "много обичат да ти проверяват целия телефон". На мен това ми избоде очите, другото ще мине. И двамата не са стока

# 4
  • Мнения: 277
И внимаваш да не се хващаш с хора, които "много обичат да ти проверяват целия телефон". На мен това ми избоде очите, другото ще мине. И двамата не са стока

И на мен са ми ровили в телефоните като по- малък супер читави хора. Познай дали не беше щото сърцето ми биеше на ку*ва и просто се пробвах да ги връткам по няколко наведнъж. Те хората рядко правят подобни глупости  за без нищо. Мен искрено ме съмнява тва да и е първото родео на авторката.

# 5
  • Мнения: 3 250
[Тъй да се опитват напълно непознати да те целуват и са те прегръщат... ами твърде много ти личи итересът към мъжете.

# 6
  • Мнения: 35 985
без гадже не се умира, поживей малко сама, направи планове за бъдещето (от онези планове, в които няма момчета, а университети) и не се мятай на врата на първия, само защото те е погледнал и те е допрял с лакъта случайно
а такъв, който проверява телефона ти, блокира приятелите ти и се държи арогантно, се зарязва след първа проверка
засичанията ви с втория са съвпадения, не се омотавай емоционално в нови глупости заради тях, никой не мре от любов по теб като в розов роман особено след като те е блокирал навсякъде
"сама съм си виновна" - да, щото си се опитала да въртиш двама едновремененно - влюбена в единия, но дала шанс на другия - ти знаеш ли какво точно искаш или е важно просто да имаш някакво гадже? прочети отново първия ред на поста ми
пп на 24 г. вече не са момчета

# 7
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 925
Авторката да вземе да прочете някоя книга, няколко учебника по български за 5, 6 и 7 клас и да се ограмоти, защото изказът и правописът ѝ са потресаващи. Мъжете няма да свършат, но тя как ще си вземе матурата, не знам...

# 8
  • София
  • Мнения: 17 780
[Тъй да се опитват напълно непознати да те целуват и са те прегръщат... ами твърде много ти личи итересът към мъжете.
Нарича се вървежност, ти пък. Зяпаш с влажни очи, болна за внимание, и много ясно, че поне един ще поиска да ти го сложи.

# 9
  • Мнения: 3 841
Случайно или не, какво значение има?
Ще предприемеш ли нещо?

# 10
  • София
  • Мнения: 7 995
Не можах да прочета целия чаршаф, прекалено дълъг и неграмотен. По темата съветът ми към авторката е да се опита да се съсредоточи върху образованието си.
Докосванията с лакет не са признак на страст, така че е добре да се понаучи как да интерпретира поведението на хората.

# 11
  • Мнения: 5 394
Аз не успях много да проследя нишката, но и за мен такива проверки на телефона не са ок. На 18 зарязвай и двамата и си гледай ученето, да се развиеш в някаква посока, а следващото гадже подбирай по-внимателно.

Един непоискан съвет - когато описваш някаква история, гледай отделните изречения да са свързани помежду си и да следват хронологията на събитията. За такива подскоци напред-назад се изисква писателско майсторство, което на теб ти липсва, и резултатът е хаос.

# 12
  • Мнения: 3 207
На 18 със сериозна връзка от 4 години...

# 13
  • Мнения: 21 497
Има такива училищни гаджета,  изкарват си цялата гимназия като двойка, та някои си и продължават.

Авторката, приятелят ти те доминира изцяло. Знаеш ли какво значи тая думичка? Значи, че ти се налага, мачка те,  ти нямаш думата във вашите отношения. Защо му се подчиняваш? Казваш, че вече не го обичаш, даже си влюбена в друг, който също те иска. От какъв зор решаваш да се върнеш при първия, позволяваш му той да ти рови в телефона и да ти блокира контактите?
Ето на тоя въпрос си отговори, защо си такава покорна и безволна овчица, която едно иска,  а върши друго.

На конкретния въпрос - ние откъде да знаем, дали случайно срещаш второто момче. Като ходите принципно на едни и същи места нормално е да го срещаш. Ако питаш дали те харесва още - сигурно те харесва.

# 14
  • Мнения: 3 841
Аз не мога да разбера след като си била нещастна и сте се разделили, защо пак сте се събрали ?

Общи условия

Активация на акаунт