Има ли случайни запознаства ?

  • 3 324
  • 63
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Има ли случайни запознанства ?
Здравейте, момичета
Не знам дали темата ми е за този подфорум, но тук ми се стори най-подходящо. Търсих и подобна, но не открих актуална, затова си позволих да пусна нова.  Имам си сериозна връзка от 4 години , но с приятеля ми не се разбираме изобщо .Така се случи ,че докато сме заедно аз се влюбих в друго момче от пръв поглед. Запознахме се в една компания и е със  6 години по-голям от мен ( аз съм на 18) Когато излизахме в тази компания с момчето не сме си говорили двамата конкретно по някоя тема ,просто ми се стори че доста често ме гледа и реших ,че може да има някакви симпатии .Гледаше ме ,докосваше ме дали с лакът докато седи и уж се протяга или ми даваше пет за довиждане  и обръщаше внимание с какво  облечена  .Дори когато за пръв път излязохме в тази компания ние с приятелят ми се познавахме с един единствен човек . В един от дните ,в който излизахме с тях това момче беше там и дойде да се запознае с приятелят ми , но не и с мен .Честно да си призная доста сериозно бях хлътнала по него ,но си помислих ,че ще бъде нещо временно.
След около месец имах рожден ден и приятелят ми качи снимка с пожелание , момчето ми честити рождения ден  ,аз  дори не знаех ,че те двамата са се намерили и се следват в социалните мрежи . След доста кратко време приятелят ми разбра ,че съм влюбена в друго момче по доста глупав начин (бях записала разговор от приложението диктофон на телефона , а той доста обича да ми проверява целия телефон ),разделихме се и аз реших да направя първата крачка ,и да пристъпя към това момче . След като го последвах в една от социалните мрежи той също ми отвърна и ми писа дали искам да излезем да поговорим , аз се съгласих и в същата вечер излязохме .Дойде да ме вземе от посочения адрес ,качих се в колата и започнахме да си говорим .Нищо конкретно не ме пита първоначално ,а как е минал денят ми на работа след което ме хвана за ръка и сърцето ми щеше да спре 😅.Това беше моята първа среща и второто момче с което излизам .Казвам първа среща понеже с приятеля ми сме от еднин квартал даже почти съседи ш се познаваме ,нямали сме първа среща .Че след като ме хвана за ръката започна да ми галя косата и да ми прави комплименти .Каза ,че е разбрал за раздялата ми  и попита какво точно се е случило , разказах му и остана потресен . Каза ,че по принцип хората след толкова дълга връзка искали да си починат малко , а аз просто му обясних че се чувствам добре ,и че нямам от какво да си почивам след като вече чувствата ми са изстинали . Вече когато ме прибираше към вкъщи тръгна към мен , за да ме целуне ,а аз посто си сложих ръката между нас и му казах -още е много рано ,и той ми отвърна ,ме иска прегръдка и целувка по бузата .Общо сме излизали 4/5 пъти . На втория ден пак  ходихме на същото място ,говорихме си и този път тръгна да ме целува  отново ,аз не устоях и отвърнах .В последните два дена ,в който трябваше да излизаме все се случваше нещо едини ден ми каза ,че не се чувства добре ,а на следващия беше пил (по принцип не пие ,не пуши ,учи,работи и тренира )Почувствах ,че доста рязко се отдалечи и ми се стори ,че приятеля ми е разбрал ме излизаме заедно и е пуснал някоя фалшива новина за мен момчето е дочуло и се е отдръпнало (приятелят ми  забърква такива интриги ) в последната четвърта вечер ,в която  имахме уговорка и трябваше да се видим  ,но така и не излязохме защото беше пил  и му казах в идните дни когато  се оправи ,че искам да поговорим .На следващия ден вече беше почти къв 21:00часа бившият ми приятел ми звъни да излезем да поговорим .Аз се съгласих и излязох ,говорихме и ми се стори ,че след тази случка се и променил и то доста и реших да опитам  да му дам последен шанс ,но в същото време другото момче ми пише дали ще излезем да поговорим ,бившият ми ми взе телефона прочете ни целия чат и го блокира от всякъде .Не след дълго време ние отново се разделихме и аз страшно много съжалявах ,писах на момчето извиних му се ,но без резултат беше прав да ми се сърди .Наистина бях много влюбена в това момче сънувах го всеки Божи ден ,по цял ден само той ми беше в главата ,бях доста разсеяна и се фокусирах само върху него ) До колкото за бившия ми приятели никога не съм имала смелост аз да се разделя с него .Карахме се всеки ден ,аз понасях обиди ,доста аругантно държание ,посягаше ми, нямах приятели ,излизат само и единствено с него ,проверяваше ми целия телефон с кого се чувам ,пиша ,какво търся в Гугъл и всякакви такива неща  и просто явно н един момент ми писна ,нямах чувства  към него и се влюбих ,но този път наистина .Лошото беше това ,че всеки път след като се карахме започваше да се държи 2 дена добре и после пак всичко наново ,но аз съм си виновна ,че си изгубих шанса с другото момче понеже съм найвна .С второто момче се чувствах наистина добре , бях доста спокойна въпреки ,че не го познавах нямах пригеснение от това  че да ми направи нещо .В него аз намерих наистина същия човек като мен ,дори разбрах ,че той и роден няколко дни преди мен ,една зодия сме ,един тип музика слушаме ,за мен всичко отговаряше на желанията ми макар и да го познавах само няколко дни .След тези случки ние вече не поддържахме никаква връзка ,нямахме  се абсолютно никъде в социалните мрежи и така в продължение на 6 месеца .Аз сега в момента отново съм с бившият ми приятел ,разбирахме се доста добре няколко месеца ,но отново всичко и било заблуда .От известно време отново се държи гадно и мисля този път аз да се разделя с него.Идва и моментът ,в който от толкова много време не се се засичали с въпросното момче то тези дни .Преди 4 дена го засякохме на мястото където се събирахме и не спря да ме гледа ,на следващия ден пак го видяхме аз отново забелязах ,че ме гледа онзи ден през колата с приятеля ми се засякохме и днес бяхме на разходка по центъра на града засякохме го един път гледаше ме ,стигнахме до края на пътя ,а той с негов приятел слизаше надолу ,приятелят ми ми каза да се връщаме към колата ,а измина доста време като си мисля ,че второто момче е надалеч от нас , поглеждам срещу мен той насреща ми гледаше ме и даже се скри зад една грипа тористи ,за да не го видя .От цялото нещо аз сама съм си виновна и го знам ,просто ми се стана интересно как като не сме виждали от толкова много време започнахме да се засичаме всеки ден на места ,по който не съм очаквала никога да го видя .Извинявам се за дългата история ,исках да ви обясня с подборност и какво се и случило ,за да може да ми дадете съвет и да ви кажете това според вас случайност ли е и би ли се получило нещо между нас . Очаквам  да има доста хейт ,но благодаря  предварително !🙂

Последна редакция: нд, 10 сеп 2023, 04:41 от Atanasova12

# 1
  • Мнения: 297
Егати сериозната връзка имаш щом чак да си се влюбила само от гледане след 4 години. Simple Smile Не, че не е нещо нечувано, при все, че си още хлапе. Просто ми се стори смешно изречението до толкова, че не се занимавах да чета нататък.

# 2
  • Мнения: 7
Егати сериозната връзка имаш щом чак да си се влюбила само от гледане след 4 години. Simple Smile Не, че не е нещо нечувано, при все, че си още хлапе. Просто ми се стори смешно изречението до толкова, че не се занимавах да чета нататък.
[/quote
Може да прочете целия пост и да разберете , защо се е стигнало до такова положение

# 3
  • София
  • Мнения: 17 852
И внимаваш да не се хващаш с хора, които "много обичат да ти проверяват целия телефон". На мен това ми избоде очите, другото ще мине. И двамата не са стока

# 4
  • Мнения: 297
И внимаваш да не се хващаш с хора, които "много обичат да ти проверяват целия телефон". На мен това ми избоде очите, другото ще мине. И двамата не са стока

И на мен са ми ровили в телефоните като по- малък супер читави хора. Познай дали не беше щото сърцето ми биеше на ку*ва и просто се пробвах да ги връткам по няколко наведнъж. Те хората рядко правят подобни глупости  за без нищо. Мен искрено ме съмнява тва да и е първото родео на авторката.

# 5
  • Мнения: 3 251
[Тъй да се опитват напълно непознати да те целуват и са те прегръщат... ами твърде много ти личи итересът към мъжете.

# 6
  • Мнения: 36 047
без гадже не се умира, поживей малко сама, направи планове за бъдещето (от онези планове, в които няма момчета, а университети) и не се мятай на врата на първия, само защото те е погледнал и те е допрял с лакъта случайно
а такъв, който проверява телефона ти, блокира приятелите ти и се държи арогантно, се зарязва след първа проверка
засичанията ви с втория са съвпадения, не се омотавай емоционално в нови глупости заради тях, никой не мре от любов по теб като в розов роман особено след като те е блокирал навсякъде
"сама съм си виновна" - да, щото си се опитала да въртиш двама едновремененно - влюбена в единия, но дала шанс на другия - ти знаеш ли какво точно искаш или е важно просто да имаш някакво гадже? прочети отново първия ред на поста ми
пп на 24 г. вече не са момчета

# 7
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 028
Авторката да вземе да прочете някоя книга, няколко учебника по български за 5, 6 и 7 клас и да се ограмоти, защото изказът и правописът ѝ са потресаващи. Мъжете няма да свършат, но тя как ще си вземе матурата, не знам...

# 8
  • София
  • Мнения: 17 852
[Тъй да се опитват напълно непознати да те целуват и са те прегръщат... ами твърде много ти личи итересът към мъжете.
Нарича се вървежност, ти пък. Зяпаш с влажни очи, болна за внимание, и много ясно, че поне един ще поиска да ти го сложи.

# 9
  • Мнения: 3 841
Случайно или не, какво значение има?
Ще предприемеш ли нещо?

# 10
  • София
  • Мнения: 8 000
Не можах да прочета целия чаршаф, прекалено дълъг и неграмотен. По темата съветът ми към авторката е да се опита да се съсредоточи върху образованието си.
Докосванията с лакет не са признак на страст, така че е добре да се понаучи как да интерпретира поведението на хората.

# 11
  • Мнения: 5 435
Аз не успях много да проследя нишката, но и за мен такива проверки на телефона не са ок. На 18 зарязвай и двамата и си гледай ученето, да се развиеш в някаква посока, а следващото гадже подбирай по-внимателно.

Един непоискан съвет - когато описваш някаква история, гледай отделните изречения да са свързани помежду си и да следват хронологията на събитията. За такива подскоци напред-назад се изисква писателско майсторство, което на теб ти липсва, и резултатът е хаос.

# 12
  • Мнения: 3 231
На 18 със сериозна връзка от 4 години...

# 13
  • Мнения: 21 587
Има такива училищни гаджета,  изкарват си цялата гимназия като двойка, та някои си и продължават.

Авторката, приятелят ти те доминира изцяло. Знаеш ли какво значи тая думичка? Значи, че ти се налага, мачка те,  ти нямаш думата във вашите отношения. Защо му се подчиняваш? Казваш, че вече не го обичаш, даже си влюбена в друг, който също те иска. От какъв зор решаваш да се върнеш при първия, позволяваш му той да ти рови в телефона и да ти блокира контактите?
Ето на тоя въпрос си отговори, защо си такава покорна и безволна овчица, която едно иска,  а върши друго.

На конкретния въпрос - ние откъде да знаем, дали случайно срещаш второто момче. Като ходите принципно на едни и същи места нормално е да го срещаш. Ако питаш дали те харесва още - сигурно те харесва.

# 14
  • Мнения: 3 841
Аз не мога да разбера след като си била нещастна и сте се разделили, защо пак сте се събрали ?

# 15
  • Бургас
  • Мнения: 5 734
На 18 си. Имаш право да опиташ всичко. Имаш право да си в нов любовен филм всеки месец. Имаш ли желание да опиташ с новия човек, давай. Какво значение има дали е случайна среща или не? Никакво. Какво ще излезе също няма как да разбереш.
На 18 имаш всичкото право да си дадеш шанс да опиташ от всеки вкус, докато намериш своя.
Знам, че емоцията сега е силна, обаче след време ще видиш, че всички чуденки са били толкова дребни, че ще им се смееш.

За едно нещо само нямаш право да се отказваш и това е образованието ти, защото то ще ти даде необходимото да си независима, когато му дойде времето. Затова каквато и любовна драма да има, не губи фокус от него.

# 16
  • Мнения: 3 231
Аз се опитах да прочета този текст за втори път и сега видях, че бившонастоящият не само ѝ проверявал телефона, ами я обиждал и ѝ посягал.
Мило момиче, без значение какво ще се случи с другото момче, при човек, който ти посяга и те обижда НЯМАШ РАБОТА. Не е и задължително да минаваш от връзка на връзка. С този настоящия късай, няма значение колко време сте заедно, и в бъдеще не позволявай на никого да ти посяга!

# 17
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 309
Как така позволяваш да ти проверяват телефона?
Ти да не си малолетна.
Дори съпругът ми не би си позволил такова нещо.Аз също не пипам неговия.
Виж на дъщеря ни телефона понякога го проверяваме.Тя е на 14г.,ама пак се възмущава.

Трябва да имаш някакво лично пространство и да го пазиш.
Не позволявай да ти пипат телефона,не казвай на никого паролите си.Не позволявай да те командват и да се държат с теб,като с малоумна.
Обиждал те и те удрял.Това е насилие.
Ти защо си още с него
Покажи малко достойнство и себеуважение .

# 18
  • София
  • Мнения: 17 852
О чудесно, и шамарите играят. А си само на 18. Представям си на 28.
Майка ти знае ли

# 19
  • на село
  • Мнения: 3 965
На 18 със сериозна връзка от 4 години...

И мен там ме изгуби и като започна историята- приятел, среща и ферман.

На 18г какво се вживяваш, живей,  радвай се и учи.

# 20
  • Мнения: 1 405
Ехааа, рядко чета истории, в които ЕДИН прав няма. Grinning

Така, не четох много задълбочено, но ето ги изводите: на първия му е писнало. Много е сладко да въртиш момченца на твоята възраст, но при по-големите тоя филм не се оценява много високо. Те повечето мъже по принцип не обичат много да си правят труда, пък и да се занимават 6 години по-малки, които не знаят какво искат, още по-малко го харесват.

Твоят приятел е тъпак, че ти посяга и ти навлиза в личното пространство. Но, това не значи, че и твоята постъпка е коректна спрямо него. В едни отношения често се среща и двете страни да са токсични и да изкарват най-лошо един в друг.

Най-добре си почини от мъже, че ще паднеш и от двата стола.

# 21
  • Мнения: 32 050
И внимаваш да не се хващаш с хора, които "много обичат да ти проверяват целия телефон". На мен това ми избоде очите, другото ще мине. И двамата не са стока

И на мен това ми направи впечателние.
Плюс и това, че не се разбират, карат се, ама 4 години са заедно.Плюс обиди и посягане. И тя се събира с него и продължава да му дава телефона си.
Драма куин.
Едвам прочетох неграмотния чаршаф.
Та моя съвет е да започнеш да четеш книжки и да наблегнеш на образованието си.

# 22
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 329
Имала си сериозна връзка от 7-ми клас? Ми не, не си. Другото не го дочетох, порадвай се на емоциите, ако някой прави нещо което не ти харесва го зарязвай моменталически и минавай нататък, гаджета има много, тепърва ще намериш сериозната връзка,  случайна или не. Между другото ако някой те побутва с лакът за да ти привлече вниманието това не е случайност, а си е преднамерено. Както виждаш предизвикваш непрекъснато интерес, няма опасност да останеш без гадже ако зарежеш някой.

# 23
  • София
  • Мнения: 17 852
Да, когато преднамерено се опитва да мине покрай теб... в градския транспорт.

# 24
  • Мнения: 454
Ако можех да кажа на моето 18-годишно Аз нещо, то щеше да е да не се тревожа за нищо. Понеже не мога да го кажа на моето 18-годишно Аз, го казвам на теб, непознато момиче с доста кофти опит в любовта. Някой беше написал по-горе и аз съм съгласна. Зарежи ги и двамата и си гледай живота. На 14-15-...18 години не е задължително да си имаш гадже, даже напротив, гаджето на тези години само пречи. А ти от години не си била сама - май напълно си забравила коя си, каква искаш да бъдеш, забравила си себе си в старанието си да имаш някакво гадже. А твоите и двамата не стават! Категорично!

# 25
  • Мнения: 7
Ако можех да кажа на моето 18-годишно Аз нещо, то щеше да е да не се тревожа за нищо. Понеже не мога да го кажа на моето 18-годишно Аз, го казвам на теб, непознато момиче с доста кофти опит в любовта. Някой беше написал по-горе и аз съм съгласна. Зарежи ги и двамата и си гледай живота. На 14-15-...18 години не е задължително да си имаш гадже, даже напротив, гаджето на тези години само пречи. А ти от години не си била сама - май напълно си забравила коя си, каква искаш да бъдеш, забравила си себе си в старанието си да имаш някакво гадже. А твоите и двамата не стават! Категорично!
Благодаря !🙂

# 26
  • Мнения: 9 790
Каква полезност би ти донесъл отговорът на въпроса в заглавието в конкретната ситуация? Ти вече си познавала този човек, излизала си с него, разминали сте се в един момент. Да го срещнеш пред Била не е случайно запознанство.
Частта с телефона вече са я коментирали по-горе. Недопустимо е.

# 27
  • Мнения: 3 231
Според мен темата е тип свръхестествена. Авторката иска да знае, дали може да ѝ е писано свише да бъде с мъж 2, щом са се запознали, а и сега Съдбата ги сблъсква често. Момичето е с външен локус на контрол, животът ѝ зависи от външни фактори, съдби, не-случайни случайности и търси смисъла някъде там, за да не се налага да взима сама решения. Ако може някой друг да реши дали ще е Пенчо или Генчо, някой друг да е активен и да носи отговорност. Някои хора цял живот са така, някой друг им живее живота, а сега младите им викат NPC (non-playable character) - термин от гейминга, означава герой в компютърната игра, с който не може активно да се играе, има някакви заучени фрази, които повтаря, стои си все в една локация и няма самостоятелна воля и мислене. Сега чака мъж 2 да се активизира и да я отнеме от мъж 1, иначе не става. Обаче мъж 2 се крие зад храстите и авторката се тюхка защо не е по-активен, защо не я спаси от досадната, груба връзка, стои високо в кулата и рони сълзи. Посягат ѝ, обиждат я, но тя чака, чака страхливия принц. Много жалко.

# 28
  • Мнения: 6 787
Защо 18 годишно момиче живее като омъжено? От 14 годишна се хванала на хорото, че и нещастна била, ама кюта си? Защо, момиче, защо? Няма ли някой около теб да ти каже, че не е задължително да си с гадже? Че може и сама да си щастлива, че ако някой не е мил е стеб и не се получава, ами разделяте се. От какъв зор киснеш в нещастие още от малка? Да, има случайни запознанства, всички са такива. Да, ако харесваш това момче, може да се разделиш с приятеля ти и да видиш ще излезе ли нещо с другия. А може и просто да се разделиш и вземеш да учиш и прочетеш някоя и друга книга, за да се научиш да не търпиш нечии капризи и че не си малката булка.
Направо се отчайвам като чета такива теми. Уж по цял ден на телефоните, света им в ръцете и пак захлюпени и ограничени. Има живот извън това да го играеш нечия приятелка.

# 29
  • Мнения: 25 724
Според мен темата е тип свръхестествена. Авторката иска да знае, дали може да ѝ е писано свише да бъде с мъж 2, щом са се запознали, а и сега Съдбата ги сблъсква често. Момичето е с външен локус на контрол, животът ѝ зависи от външни фактори, съдби, не-случайни случайности и търси смисъла някъде там, за да не се налага да взима сама решения. Ако може някой друг да реши дали ще е Пенчо или Генчо, някой друг да е активен и да носи отговорност. Някои хора цял живот са така, някой друг им живее живота, а сега младите им викат NPC (non-playable character) - термин от гейминга, означава герой в компютърната игра, с който не може активно да се играе, има някакви заучени фрази, които повтаря, стои си все в една локация и няма самостоятелна воля и мислене. Сега чака мъж 2 да се активизира и да я отнеме от мъж 1, иначе не става. Обаче мъж 2 се крие зад храстите и авторката се тюхка защо не е по-активен, защо не я спаси от досадната, груба връзка, стои високо в кулата и рони сълзи. Посягат ѝ, обиждат я, но тя чака, чака страхливия принц. Много жалко.

Много точно резюме, наивница. Simple Smile
Бих добавила само, че момата е много горда от себе си, защото цели двама я искат.А единият дори я ревнува и бие – какво по-голямо доказателство, че я обича?
И после се чудим защо някои жени се натискат да живеят в условия на домашно насилие...

# 30
  • Мнения: 32 050


Много точно резюме, наивница. Simple Smile
Бих добавила само, че момата е много горда от себе си, защото цели двама я искат.А единият дори я ревнува и бие – какво по-голямо доказателство, че я обича?
И после се чудим защо някои жени се натискат да живеят в условия на домашно насилие...

Авторката е  бъдещ абонат на форума. Има предвид, че след години ще пуска тема след тема. Проблемни. С мъжете. Всеки се гордее с разни неща. Ама има хора не си дават сметка с какви глупости се гордеят.
Пише много неграмотно. Вместо да се съсредоточи в/у образованието си, после висшето, на нея мъже са и в главата. Явно е решила, че трябва да висне на нечии врат за да живее.
След години ще има теми
"Мъжът ми ме тормози, мъжът ми е ме бие, мъжът ми не ми дава парички, нямам работа, зависима съм.
И ей такива простотии. Ще работи на ниска заплата, ниски длъжности и ще мрънка и затова.
А тогава ще осъзнае, че ако си беше налегнала парцалките - да учи, чете, да се образова, да вкара малко мисъл, животът и ще протече по-различен и приятен начин.
И няма да допуска някакви идиоти в живота си.

# 31
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 309
Мен ме потриса това,че младо момиче на 18г.търпи такова отношение.
Да и ровят в телефона,да я обиждат,да я удрят,да я контролират..
Защо търпиш бе момиче
Нямаш ли самочувствие,мъжете ли се свършиха
Не са ли те учили мама и тате,че никой няма право да те тормози,да ти посяга и че трябва да стоиш далече от такива типове?Пълнолетна си,какъв е тоя,че ще ти рови в телефона?
Човек се държи с тебе така ,както му позволяваш,а ти си позволила твърде много.

# 32
  • Мнения: 11 405
На 18 със сериозна връзка от 4 години...

И ние така с Дидо в детската градина! Той ме блъсне, аз рева ама знам, че е от любов! Той си извади сопол и го изяде, аз му казвам, че късаме. Драматична любоФ! Ами утикахме 3 години. После живота ни раздели /считай, че станахме първолаци/, но никоя връзка не е случайна. Сега Дидо е автомонтьор и мъжа ми носи колата при него. Съдбата си знае работата! А аз се благодаря, че само приех предложението за сватба на Дидо, но не се венчахме преди заспиване един петък. Не, че нещо ама аз съм мома над 1,70, пък той расъл до 1,50 та щях аз да свалям нещата от високите шкафчета пък съм малко непохватна.

Сериозна работа ви казвам! А и между другото Петьо също ме харесваше и не си ядеше сополите.

# 33
  • Мнения: 12 865
Има ли случайни запознанства? - Има.
Дали с познатият ти сте се засичате случайно напоследък? - Възможно е, но е възможно да те следи и дебне, което е малко плашещо. А ако просто се оглежда за теб и после те следи с поглед, е доста жалко. Все пак е мъж на 24, би трябвало да си е стъпил на краката и да не седи и въздиша като гимназист - вместо това да действа, ако иска връзка с теб.

Приятеля от детинство го разкарай незабавно. Никакви шансове-мансове. В момента, в който човек прояви и намек за насилие и контрол, бягай от него далеч и не се разправяй повече.

И си учи уроците - такива грешки като "тОристи" са недопустими.
Освен да си намериш приятел, все ще трябва и да си изкарваш хляба, така че и това го мисли.

# 34
  • Мнения: 2 207
Аз като видя "любов от пръв поглед" и въртя очи... Няма такова нещо, най-много сексуално привличане.

И за 4 срещи за съжаление няма как да разбереш, дали един човек точно ти пасва.

 И аз по никакъв начин не разбирам логиката, щом си влюбена в някого упорито да се събираш с бившия... Аз ако съм влюбена искам само един единствен човек, не се колебая между двама.

Аз на твое място бих скъсала окончателно с гаджето/бивш/настоящ.

След това може би бих попитала тази нова изгора, дали ще ми даде втори шанс.Кой знае,  може пък да стане работата.

Ако човека не те иска- здраве да е, ще има много други.

# 35
  • Мнения: 7
Според мен темата е тип свръхестествена. Авторката иска да знае, дали може да ѝ е писано свише да бъде с мъж 2, щом са се запознали, а и сега Съдбата ги сблъсква често. Момичето е с външен локус на контрол, животът ѝ зависи от външни фактори, съдби, не-случайни случайности и търси смисъла някъде там, за да не се налага да взима сама решения. Ако може някой друг да реши дали ще е Пенчо или Генчо, някой друг да е активен и да носи отговорност. Някои хора цял живот са така, някой друг им живее живота, а сега младите им викат NPC (non-playable character) - термин от гейминга, означава герой в компютърната игра, с който не може активно да се играе, има някакви заучени фрази, които повтаря, стои си все в една локация и няма самостоятелна воля и мислене. Сега чака мъж 2 да се активизира и да я отнеме от мъж 1, иначе не става. Обаче мъж 2 се крие зад храстите и авторката се тюхка защо не е по-активен, защо не я спаси от досадната, груба връзка, стои високо в кулата и рони сълзи. Посягат ѝ, обиждат я, но тя чака, чака страхливия принц. Много жалко.

Много точно резюме, наивница. Simple Smile
Бих добавила само, че момата е много горда от себе си, защото цели двама я искат.А единият дори я ревнува и бие – какво по-голямо доказателство, че я обича?
И после се чудим защо някои жени се натискат да живеят в условия на домашно насилие...
Забравих да вметна ,че тормоза  започна още от самото начало на връзката

# 36
  • Мнения: 25 724
Ами, честито тогава! Щом си устискала 4 години, ще изтраеш и още 40.
Ако не те намерят в куфар някъде преди това, разбира се.

# 37
  • Мнения: 36 047
Забравих да вметна ,че тормоза  започна още от самото начало на връзката
4 години системен тормоз, за да имаш гадже? т. е. си още по-неумна от предполаганото тук?

# 38
  • Мнения: 9 790
Още може. Чакам следващата вметка.

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 23 781
Според мен темата е тип свръхестествена. Авторката иска да знае, дали може да ѝ е писано свише да бъде с мъж 2, щом са се запознали, а и сега Съдбата ги сблъсква често. Момичето е с външен локус на контрол, животът ѝ зависи от външни фактори, съдби, не-случайни случайности и търси смисъла някъде там, за да не се налага да взима сама решения. Ако може някой друг да реши дали ще е Пенчо или Генчо, някой друг да е активен и да носи отговорност. Някои хора цял живот са така, някой друг им живее живота, а сега младите им викат NPC (non-playable character) - термин от гейминга, означава герой в компютърната игра, с който не може активно да се играе, има някакви заучени фрази, които повтаря, стои си все в една локация и няма самостоятелна воля и мислене. Сега чака мъж 2 да се активизира и да я отнеме от мъж 1, иначе не става. Обаче мъж 2 се крие зад храстите и авторката се тюхка защо не е по-активен, защо не я спаси от досадната, груба връзка, стои високо в кулата и рони сълзи. Посягат ѝ, обиждат я, но тя чака, чака страхливия принц. Много жалко.

Много точно резюме, наивница. Simple Smile
Бих добавила само, че момата е много горда от себе си, защото цели двама я искат.А единият дори я ревнува и бие – какво по-голямо доказателство, че я обича?
И после се чудим защо някои жени се натискат да живеят в условия на домашно насилие...
Не съм съгласна, че мъж N2 е страхлив. Казали са му не, той се съобразява.

# 40
  • Варна
  • Мнения: 37
Не смятам ,че има нещо случайно в този живот.Но това е си е лично мое мнение.

# 41
  • Мнения: 32 050
Не смятам ,че има нещо случайно в този живот.Но това е си е лично мое мнение.

Абсолютно.
Човек сам си прави изборите и това,което му се случва не е случайно, а се наричат последици Grinning

# 42
  • Мнения: 21 587
Е браво, чудна вметка.
Може ли да ни обясниш, авторке,  защо четири години ходиш с мъж, който те тормози, а като се разделите и си с този в когото си влюбена ,се връщаш при тормозителя?  И продължаваш да се влачиш с него, докато се оглеждаш за другия?

Някакво обяснение  имаш ли?

# 43
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 329
Тя е на 18г със "сериозна връка от 4г" т.е. откакто е била на 14г, и той вметка че той я тормози от самото начало, т.е. от 14-годишна? Родителите къде са? А социалните служби?

# 44
  • Мнения: 1 405
Аз си задавам тия въпроси от началото на темата. От къде толкова време на 14, че и вече да се тормозите? В главата ми изниква картина как се виждате за 2 часа на ден, че да се потормозите и поскарате, да не ви е скучно.

# 45
  • София
  • Мнения: 4 358
Фейк

# 46
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 028
То и заглавието няма твърде общо с темата...

# 47
  • Мнения: 32 050

Възможно е.
Но си има такива хора като авторката.
Много са.

# 48
  • Мнения: 7
Аз си задавам тия въпроси от началото на темата. От къде толкова време на 14, че и вече да се тормозите? В главата ми изниква картина как се виждате за 2 часа на ден, че да се потормозите и поскарате, да не ви е скучно.
Не сме се виждали за  2 часа . Винаги сме били по цял ден заедно понеже сме почти съседи

Забравих да вметна ,че тормоза  започна още от самото начало на връзката
4 години системен тормоз, за да имаш гадже? т. е. си още по-неумна от предполаганото тук?
Всеки път си мислех ,че се е променил

Последна редакция: пн, 11 сеп 2023, 05:29 от bubanka

# 49
  • Мнения: 2 207
Добре де, за какво толкова се карате?

И щом не ти е приятно с него не разбирам как успяваш да стоиш цял ден с него.

И откъде знаеш, че прави интриги, какво е направил преди?

# 50
  • Мнения: 7
Добре де, за какво толкова се карате?

И щом не ти е приятно с него не разбирам как успяваш да стоиш цял ден с него.

И откъде знаеш, че прави интриги, какво е направил преди?
Карахме се наистина за глупости .
-защо си слагам малко грим
- с какви дрехи излизам (не ходя разголена ),даже на плаж съм ходила с клин
-сам ми научи паролите са социалните мрежи  от настройките на телефона
-чакаше ме да заспя и започваше да ми ровичка в телефона
- беше ми възстановил стари  чатове от Фейсбук и гледаше какво съм си писала с приятели ,роднини
Даже имам един направен аборт и от това доста ме заболя .Да ,срамно е , но от тогава го почувствах още по -близък и не можех да си представя какво ще е без него .Имали сме и хубави моменти разбира се, но мога да ги изброя на петте пръста на ръката си
За правописните и граматическите  ми грешки знам и се старая да се поправя ,нищо че някои думи се поправяха от автокоректора сами . Исках накратко да обясня за какво става на въпрос и защо се е стигнало до тук , затова питах във форума има ли случайни срещи ,ако можеше да ми се отговори щеше да бъде добре ,но ако не може нищо ,здраве да е .Някои от хората видели поста ми не са прочели всичко ме упрекват ,но няма проблем .Аз не се обиждам понеже знам ,че мога да подобря знанията си и все пак човек се учи цял живот , работя и след като завърша мисля да следвам .До всички, които ме мислят за лесна ,не ,не съм .Това ,че съм била влюбена отново по време на връзка знам и го разбирам че не е нормално , и не говори добре за мен . Била съм объркана и наистина не съм знаела какво искам. .Да , щом съм била с момче номер 1 съм била сериозна с него въпреки това което и правил не съм му изневерявала и т.н не означава , че в един момент не може да ми писне и да се влюбя в някой друг . Когато  съм излизала с момче номер  2 си мислех ,че ще се получи нещо между нас естествено не след 4 срещи ,но когато спря да ми пише се замислих понеже вече нямах доверие и с прибързаните ми решение направих грешката да се върна при момче номер 1 и да си пропилея шанса .  Нито съм първото ,нито последното момиче с такъв случай .Исках просто отговор ако може да ми се даде такъв 🙂

Последна редакция: пн, 11 сеп 2023, 05:30 от bubanka

# 51
  • Мнения: 3 841
Реално ние няма как да знаем дали е случайно или не!
И двете може

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 23 781
Когато  съм излизала с момче номер  2 си мислех ,че ще се получи нещо между нас естествено не след 4 срещи ,но когато спря да ми пише се замислих понеже вече нямах доверие и с прибързаните ми решение направих грешката да се върна при момче номер 1 и да си пропилея шанса .  Нито съм първото ,нито последното момиче с такъв случай .Исках просто отговор ако може да ми се даде такъв 🙂
Ти всъщност не можеш да стоиш сама, да не си обвързана, без връзка. Това е голям проблем. Хубаво, номер 2 не е писал, прекратявате отношение, защо не остана сама, а се върна при номер 1????

# 53
  • Мнения: 32 050
Хората не се променят. Хората са каквито са.
Или ги приемаш или не.

# 54
  • Мнения: 2 207
Това ,някой да спре изведнъж да те търси, е лош знак.
Когато човек искрено харесва някого, той иска да бъде с него и винаги ще намери време и начин да те види, чуе, да пише.

И дори някой си да му е казал нещо си за обекта на чувствата му, няма да повярва директно на този някой, особено знаейки, че е озлобеният бивш.

Това ново момче не изглежда много сериозно, аз това научих от връзките - бъди само с тези, които също си правят труда да са с теб.

# 55
  • Мнения: 7
Това ,някой да спре изведнъж да те търси, е лош знак.
Когато човек
Това ,някой да спре изведнъж да те търси, е лош знак.
Когато човек искрено харесва някого, той иска да бъде с него и винаги ще намери време и начин да те види, чуе, да пише.

И дори някой си да му е казал нещо си за обекта на чувствата му, няма да повярва директно на този някой, особено знаейки, че е озлобеният бивш.

Това ново момче не изглежда много сериозно, аз това научих от връзките - бъди само с тези, които също си правят труда да са с теб.
искрено харесва някого, той иска да бъде с него и винаги ще намери време и начин да те види, чуе, да пише.

И дори някой си да му е казал нещо си за обекта на чувствата му, няма да повярва директно на този някой, особено знаейки, че е озлобеният бивш.

Това ново момче не изглежда много сериозно, аз това научих от връзките - бъди само с тези, които също си правят труда да са с теб.
Брагодаря 🙂

# 56
  • Плевен
  • Мнения: 135
Не знам в каква среда се е развивала авторката до сега.Твърде възможно е в семейството да е упражнявано насилие и това за нея да е най-нормалното нещо.Обърни повече внимание на книгите и образованието си ,това е начина ти да се развиваш и постигнеш нещо.Сериозна връзка на 14 години,извинете,но това е смешно на базата на какво се преценява ,че е сериозна.Ровенето в телефона ти, определянето на това с какво ще се облечеш и колко грим ще си сложиш са достатъчна причина да прекратиш моментално всякакви отнишения с този мъж.Премисли си ценностите и внимателно подреди приоритетите си.

# 57
  • Мнения: 12 865
След като нямате почти никакви хубави моменти, защо стоиш с момче 1? Даже ей сега, в този момент: защо си в тази връзка?

Това няма никакво отношение към момче 2 (което е мъж на 24) или към който и да е друг, а само към теб и към този човек - момче 1.

# 58
  • Мнения: 3 443
И ден не бих стояла с подобен типаж. Ти много добре знаеш, че това което той прави не е окей за това се оглеждаш за друг мъж. А не е ли по-добре да останеш малко сама преди да се хвърлиш на следващия?

# 59
  • Мнения: 121
Дали е случайно или не, тоест дали е знак на съдбата, няма значение.
Има значение как човек постъпва и взема в дадената ситуация. И това важи за всичко. Ако случайно или нарочно имам предоставен шанс за нещо въпроса е дали ще седя и ще блея или ще се възползвам.

Мило момиче отговори си на въпросите "Каква искам да стана като порасна?". "Какво искам от живота?"
Отговори си и дерзай по отговорите. Те няма да дойдат на тепсия. Ако искаш да станеш астронафт трябва да учиш физика първо. Ако искаш да живееш добре и да ходиш на почивка без да си нечия робиня, трябва да работиш нещо прилично. Ако искаш свестен мъж, трябва да го откриеш и да му дадеш и ти причина до е с теб. Ако просто си седиш у вас, слушаш Планета по цял ден и си със съседа, защото не ти се поема риска да го скъсаш...Еми това ще е.

Мисля че мога да си представя много добре цялата картинка. Колко такива момичетаи жени зная и познавам и как си провалиха живота, всяка по своему. Защо? Защото е яко на 14 да си с батко дето няма акъл за 2 стотинки.

И както ти казаха - остани малко сама. Помисли коя си, каква си. Иди да учиш в друг град дори. Запознай се с нови хора и зарежи малко тези първобитни мачовци.

# 60
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 329
Не сме се виждали за  2 часа . Винаги сме били по цял ден заедно понеже сме почти съседи
На училище не си ли ходила?

# 61
  • Мнения: 1 640
Освен, че заглавието не отговаря на темата, разбрах, че има още много да учиш - български език, литература, взаимоотношения...
Това не е случайно запознанство. Но за една бройка е щяло да има случаен секс. А този твой приятел с проверките по телефона да го пратиш по дяволите.

# 62
  • Мнения: 432
Специално твоите запознанства не са случайни,не знаеш какво искаш от мъжете.
Май харесваш батковци с коли,харесваш мъжкото внимание да е насочено към теб,няма лошо,но оставаш с нагласата,че се занимават само и единствено с теб.
Не,пиле,както ти въртиш,така и теб въртят!
Твоето мото със сигурност е ; Аз не съм жена само за един мъж!

# 63
  • Мнения: 2 207
Момичето просто е младо и още се влюбва във фантазиите за някого.

Give her a break.

 Тепърва ще трупа опит.

Общи условия

Активация на акаунт