Има ли случайни запознаства ?

  • 3 342
  • 63
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 32 364


Много точно резюме, наивница. Simple Smile
Бих добавила само, че момата е много горда от себе си, защото цели двама я искат.А единият дори я ревнува и бие – какво по-голямо доказателство, че я обича?
И после се чудим защо някои жени се натискат да живеят в условия на домашно насилие...

Авторката е  бъдещ абонат на форума. Има предвид, че след години ще пуска тема след тема. Проблемни. С мъжете. Всеки се гордее с разни неща. Ама има хора не си дават сметка с какви глупости се гордеят.
Пише много неграмотно. Вместо да се съсредоточи в/у образованието си, после висшето, на нея мъже са и в главата. Явно е решила, че трябва да висне на нечии врат за да живее.
След години ще има теми
"Мъжът ми ме тормози, мъжът ми е ме бие, мъжът ми не ми дава парички, нямам работа, зависима съм.
И ей такива простотии. Ще работи на ниска заплата, ниски длъжности и ще мрънка и затова.
А тогава ще осъзнае, че ако си беше налегнала парцалките - да учи, чете, да се образова, да вкара малко мисъл, животът и ще протече по-различен и приятен начин.
И няма да допуска някакви идиоти в живота си.

# 31
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 335
Мен ме потриса това,че младо момиче на 18г.търпи такова отношение.
Да и ровят в телефона,да я обиждат,да я удрят,да я контролират..
Защо търпиш бе момиче
Нямаш ли самочувствие,мъжете ли се свършиха
Не са ли те учили мама и тате,че никой няма право да те тормози,да ти посяга и че трябва да стоиш далече от такива типове?Пълнолетна си,какъв е тоя,че ще ти рови в телефона?
Човек се държи с тебе така ,както му позволяваш,а ти си позволила твърде много.

# 32
  • Мнения: 11 526
На 18 със сериозна връзка от 4 години...

И ние така с Дидо в детската градина! Той ме блъсне, аз рева ама знам, че е от любов! Той си извади сопол и го изяде, аз му казвам, че късаме. Драматична любоФ! Ами утикахме 3 години. После живота ни раздели /считай, че станахме първолаци/, но никоя връзка не е случайна. Сега Дидо е автомонтьор и мъжа ми носи колата при него. Съдбата си знае работата! А аз се благодаря, че само приех предложението за сватба на Дидо, но не се венчахме преди заспиване един петък. Не, че нещо ама аз съм мома над 1,70, пък той расъл до 1,50 та щях аз да свалям нещата от високите шкафчета пък съм малко непохватна.

Сериозна работа ви казвам! А и между другото Петьо също ме харесваше и не си ядеше сополите.

# 33
  • Мнения: 12 922
Има ли случайни запознанства? - Има.
Дали с познатият ти сте се засичате случайно напоследък? - Възможно е, но е възможно да те следи и дебне, което е малко плашещо. А ако просто се оглежда за теб и после те следи с поглед, е доста жалко. Все пак е мъж на 24, би трябвало да си е стъпил на краката и да не седи и въздиша като гимназист - вместо това да действа, ако иска връзка с теб.

Приятеля от детинство го разкарай незабавно. Никакви шансове-мансове. В момента, в който човек прояви и намек за насилие и контрол, бягай от него далеч и не се разправяй повече.

И си учи уроците - такива грешки като "тОристи" са недопустими.
Освен да си намериш приятел, все ще трябва и да си изкарваш хляба, така че и това го мисли.

# 34
  • Мнения: 2 222
Аз като видя "любов от пръв поглед" и въртя очи... Няма такова нещо, най-много сексуално привличане.

И за 4 срещи за съжаление няма как да разбереш, дали един човек точно ти пасва.

 И аз по никакъв начин не разбирам логиката, щом си влюбена в някого упорито да се събираш с бившия... Аз ако съм влюбена искам само един единствен човек, не се колебая между двама.

Аз на твое място бих скъсала окончателно с гаджето/бивш/настоящ.

След това може би бих попитала тази нова изгора, дали ще ми даде втори шанс.Кой знае,  може пък да стане работата.

Ако човека не те иска- здраве да е, ще има много други.

# 35
  • Мнения: 7
Според мен темата е тип свръхестествена. Авторката иска да знае, дали може да ѝ е писано свише да бъде с мъж 2, щом са се запознали, а и сега Съдбата ги сблъсква често. Момичето е с външен локус на контрол, животът ѝ зависи от външни фактори, съдби, не-случайни случайности и търси смисъла някъде там, за да не се налага да взима сама решения. Ако може някой друг да реши дали ще е Пенчо или Генчо, някой друг да е активен и да носи отговорност. Някои хора цял живот са така, някой друг им живее живота, а сега младите им викат NPC (non-playable character) - термин от гейминга, означава герой в компютърната игра, с който не може активно да се играе, има някакви заучени фрази, които повтаря, стои си все в една локация и няма самостоятелна воля и мислене. Сега чака мъж 2 да се активизира и да я отнеме от мъж 1, иначе не става. Обаче мъж 2 се крие зад храстите и авторката се тюхка защо не е по-активен, защо не я спаси от досадната, груба връзка, стои високо в кулата и рони сълзи. Посягат ѝ, обиждат я, но тя чака, чака страхливия принц. Много жалко.

Много точно резюме, наивница. Simple Smile
Бих добавила само, че момата е много горда от себе си, защото цели двама я искат.А единият дори я ревнува и бие – какво по-голямо доказателство, че я обича?
И после се чудим защо някои жени се натискат да живеят в условия на домашно насилие...
Забравих да вметна ,че тормоза  започна още от самото начало на връзката

# 36
  • Мнения: 25 853
Ами, честито тогава! Щом си устискала 4 години, ще изтраеш и още 40.
Ако не те намерят в куфар някъде преди това, разбира се.

# 37
  • Мнения: 36 133
Забравих да вметна ,че тормоза  започна още от самото начало на връзката
4 години системен тормоз, за да имаш гадже? т. е. си още по-неумна от предполаганото тук?

# 38
  • Мнения: 9 889
Още може. Чакам следващата вметка.

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 23 888
Според мен темата е тип свръхестествена. Авторката иска да знае, дали може да ѝ е писано свише да бъде с мъж 2, щом са се запознали, а и сега Съдбата ги сблъсква често. Момичето е с външен локус на контрол, животът ѝ зависи от външни фактори, съдби, не-случайни случайности и търси смисъла някъде там, за да не се налага да взима сама решения. Ако може някой друг да реши дали ще е Пенчо или Генчо, някой друг да е активен и да носи отговорност. Някои хора цял живот са така, някой друг им живее живота, а сега младите им викат NPC (non-playable character) - термин от гейминга, означава герой в компютърната игра, с който не може активно да се играе, има някакви заучени фрази, които повтаря, стои си все в една локация и няма самостоятелна воля и мислене. Сега чака мъж 2 да се активизира и да я отнеме от мъж 1, иначе не става. Обаче мъж 2 се крие зад храстите и авторката се тюхка защо не е по-активен, защо не я спаси от досадната, груба връзка, стои високо в кулата и рони сълзи. Посягат ѝ, обиждат я, но тя чака, чака страхливия принц. Много жалко.

Много точно резюме, наивница. Simple Smile
Бих добавила само, че момата е много горда от себе си, защото цели двама я искат.А единият дори я ревнува и бие – какво по-голямо доказателство, че я обича?
И после се чудим защо някои жени се натискат да живеят в условия на домашно насилие...
Не съм съгласна, че мъж N2 е страхлив. Казали са му не, той се съобразява.

# 40
  • Варна
  • Мнения: 37
Не смятам ,че има нещо случайно в този живот.Но това е си е лично мое мнение.

# 41
  • Мнения: 32 364
Не смятам ,че има нещо случайно в този живот.Но това е си е лично мое мнение.

Абсолютно.
Човек сам си прави изборите и това,което му се случва не е случайно, а се наричат последици Grinning

# 42
  • Мнения: 21 688
Е браво, чудна вметка.
Може ли да ни обясниш, авторке,  защо четири години ходиш с мъж, който те тормози, а като се разделите и си с този в когото си влюбена ,се връщаш при тормозителя?  И продължаваш да се влачиш с него, докато се оглеждаш за другия?

Някакво обяснение  имаш ли?

# 43
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 692
Тя е на 18г със "сериозна връка от 4г" т.е. откакто е била на 14г, и той вметка че той я тормози от самото начало, т.е. от 14-годишна? Родителите къде са? А социалните служби?

# 44
  • Мнения: 1 564
Аз си задавам тия въпроси от началото на темата. От къде толкова време на 14, че и вече да се тормозите? В главата ми изниква картина как се виждате за 2 часа на ден, че да се потормозите и поскарате, да не ви е скучно.

Общи условия

Активация на акаунт