Има ли случайни запознаства ?

  • 3 332
  • 63
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 4 365
Фейк

# 46
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 159
То и заглавието няма твърде общо с темата...

# 47
  • Мнения: 32 282

Възможно е.
Но си има такива хора като авторката.
Много са.

# 48
  • Мнения: 7
Аз си задавам тия въпроси от началото на темата. От къде толкова време на 14, че и вече да се тормозите? В главата ми изниква картина как се виждате за 2 часа на ден, че да се потормозите и поскарате, да не ви е скучно.
Не сме се виждали за  2 часа . Винаги сме били по цял ден заедно понеже сме почти съседи

Забравих да вметна ,че тормоза  започна още от самото начало на връзката
4 години системен тормоз, за да имаш гадже? т. е. си още по-неумна от предполаганото тук?
Всеки път си мислех ,че се е променил

Последна редакция: пн, 11 сеп 2023, 05:29 от bubanka

# 49
  • Мнения: 2 218
Добре де, за какво толкова се карате?

И щом не ти е приятно с него не разбирам как успяваш да стоиш цял ден с него.

И откъде знаеш, че прави интриги, какво е направил преди?

# 50
  • Мнения: 7
Добре де, за какво толкова се карате?

И щом не ти е приятно с него не разбирам как успяваш да стоиш цял ден с него.

И откъде знаеш, че прави интриги, какво е направил преди?
Карахме се наистина за глупости .
-защо си слагам малко грим
- с какви дрехи излизам (не ходя разголена ),даже на плаж съм ходила с клин
-сам ми научи паролите са социалните мрежи  от настройките на телефона
-чакаше ме да заспя и започваше да ми ровичка в телефона
- беше ми възстановил стари  чатове от Фейсбук и гледаше какво съм си писала с приятели ,роднини
Даже имам един направен аборт и от това доста ме заболя .Да ,срамно е , но от тогава го почувствах още по -близък и не можех да си представя какво ще е без него .Имали сме и хубави моменти разбира се, но мога да ги изброя на петте пръста на ръката си
За правописните и граматическите  ми грешки знам и се старая да се поправя ,нищо че някои думи се поправяха от автокоректора сами . Исках накратко да обясня за какво става на въпрос и защо се е стигнало до тук , затова питах във форума има ли случайни срещи ,ако можеше да ми се отговори щеше да бъде добре ,но ако не може нищо ,здраве да е .Някои от хората видели поста ми не са прочели всичко ме упрекват ,но няма проблем .Аз не се обиждам понеже знам ,че мога да подобря знанията си и все пак човек се учи цял живот , работя и след като завърша мисля да следвам .До всички, които ме мислят за лесна ,не ,не съм .Това ,че съм била влюбена отново по време на връзка знам и го разбирам че не е нормално , и не говори добре за мен . Била съм объркана и наистина не съм знаела какво искам. .Да , щом съм била с момче номер 1 съм била сериозна с него въпреки това което и правил не съм му изневерявала и т.н не означава , че в един момент не може да ми писне и да се влюбя в някой друг . Когато  съм излизала с момче номер  2 си мислех ,че ще се получи нещо между нас естествено не след 4 срещи ,но когато спря да ми пише се замислих понеже вече нямах доверие и с прибързаните ми решение направих грешката да се върна при момче номер 1 и да си пропилея шанса .  Нито съм първото ,нито последното момиче с такъв случай .Исках просто отговор ако може да ми се даде такъв 🙂

Последна редакция: пн, 11 сеп 2023, 05:30 от bubanka

# 51
  • Мнения: 3 841
Реално ние няма как да знаем дали е случайно или не!
И двете може

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 23 875
Когато  съм излизала с момче номер  2 си мислех ,че ще се получи нещо между нас естествено не след 4 срещи ,но когато спря да ми пише се замислих понеже вече нямах доверие и с прибързаните ми решение направих грешката да се върна при момче номер 1 и да си пропилея шанса .  Нито съм първото ,нито последното момиче с такъв случай .Исках просто отговор ако може да ми се даде такъв 🙂
Ти всъщност не можеш да стоиш сама, да не си обвързана, без връзка. Това е голям проблем. Хубаво, номер 2 не е писал, прекратявате отношение, защо не остана сама, а се върна при номер 1????

# 53
  • Мнения: 32 282
Хората не се променят. Хората са каквито са.
Или ги приемаш или не.

# 54
  • Мнения: 2 218
Това ,някой да спре изведнъж да те търси, е лош знак.
Когато човек искрено харесва някого, той иска да бъде с него и винаги ще намери време и начин да те види, чуе, да пише.

И дори някой си да му е казал нещо си за обекта на чувствата му, няма да повярва директно на този някой, особено знаейки, че е озлобеният бивш.

Това ново момче не изглежда много сериозно, аз това научих от връзките - бъди само с тези, които също си правят труда да са с теб.

# 55
  • Мнения: 7
Това ,някой да спре изведнъж да те търси, е лош знак.
Когато човек
Това ,някой да спре изведнъж да те търси, е лош знак.
Когато човек искрено харесва някого, той иска да бъде с него и винаги ще намери време и начин да те види, чуе, да пише.

И дори някой си да му е казал нещо си за обекта на чувствата му, няма да повярва директно на този някой, особено знаейки, че е озлобеният бивш.

Това ново момче не изглежда много сериозно, аз това научих от връзките - бъди само с тези, които също си правят труда да са с теб.
искрено харесва някого, той иска да бъде с него и винаги ще намери време и начин да те види, чуе, да пише.

И дори някой си да му е казал нещо си за обекта на чувствата му, няма да повярва директно на този някой, особено знаейки, че е озлобеният бивш.

Това ново момче не изглежда много сериозно, аз това научих от връзките - бъди само с тези, които също си правят труда да са с теб.
Брагодаря 🙂

# 56
  • Плевен
  • Мнения: 136
Не знам в каква среда се е развивала авторката до сега.Твърде възможно е в семейството да е упражнявано насилие и това за нея да е най-нормалното нещо.Обърни повече внимание на книгите и образованието си ,това е начина ти да се развиваш и постигнеш нещо.Сериозна връзка на 14 години,извинете,но това е смешно на базата на какво се преценява ,че е сериозна.Ровенето в телефона ти, определянето на това с какво ще се облечеш и колко грим ще си сложиш са достатъчна причина да прекратиш моментално всякакви отнишения с този мъж.Премисли си ценностите и внимателно подреди приоритетите си.

# 57
  • Мнения: 12 888
След като нямате почти никакви хубави моменти, защо стоиш с момче 1? Даже ей сега, в този момент: защо си в тази връзка?

Това няма никакво отношение към момче 2 (което е мъж на 24) или към който и да е друг, а само към теб и към този човек - момче 1.

# 58
  • Мнения: 3 467
И ден не бих стояла с подобен типаж. Ти много добре знаеш, че това което той прави не е окей за това се оглеждаш за друг мъж. А не е ли по-добре да останеш малко сама преди да се хвърлиш на следващия?

# 59
  • Мнения: 121
Дали е случайно или не, тоест дали е знак на съдбата, няма значение.
Има значение как човек постъпва и взема в дадената ситуация. И това важи за всичко. Ако случайно или нарочно имам предоставен шанс за нещо въпроса е дали ще седя и ще блея или ще се възползвам.

Мило момиче отговори си на въпросите "Каква искам да стана като порасна?". "Какво искам от живота?"
Отговори си и дерзай по отговорите. Те няма да дойдат на тепсия. Ако искаш да станеш астронафт трябва да учиш физика първо. Ако искаш да живееш добре и да ходиш на почивка без да си нечия робиня, трябва да работиш нещо прилично. Ако искаш свестен мъж, трябва да го откриеш и да му дадеш и ти причина до е с теб. Ако просто си седиш у вас, слушаш Планета по цял ден и си със съседа, защото не ти се поема риска да го скъсаш...Еми това ще е.

Мисля че мога да си представя много добре цялата картинка. Колко такива момичетаи жени зная и познавам и как си провалиха живота, всяка по своему. Защо? Защото е яко на 14 да си с батко дето няма акъл за 2 стотинки.

И както ти казаха - остани малко сама. Помисли коя си, каква си. Иди да учиш в друг град дори. Запознай се с нови хора и зарежи малко тези първобитни мачовци.

Общи условия

Активация на акаунт