Красимир Аврамов ли трябваше да спечели?

  • 21 774
  • 419
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 401

Цитат
Идеята е песента да бъде преработена, за да стане тя по-лесна за изпълнение. В работата се е включила певицата Петя Буюклиева, която е сред малцината подкрепили Аврамов в скандала. Буюклиева ще влезе като беквокалистка в помощ на Аврамов.

Хаха, ще я преработят така, че да може да я изпее младежа.  Петя може и да спаси донякъде положението, дано резила да бъде туширан леекичко..

# 91
  • Мнения: 4 380

Боже на какви стъпки са готови завистниците! ooooh! Sick Какво ли не биха направили за да го спрат. Направо съм отвратена. Sick

# 92
  • Мнения: 2 401
Ти се бъзикаш, нали?

# 93
  • Мнения: 4 549
Чак сега чух песента. Майко мила, заболя ме главата от толкоз виене. Ако бях пуснала моите пищящи деца, по-добре щяха да се справят.  Laughing
А пък като видях мъжът на кокили как размяташе дамата на кокили и как обърса пода с нея, направо паднах от стола.  ooooh!
Сценичният костюм също не става за Евровизия. Той не става за никаква визия всъщност.
Другите песни не съм чула, но ако са по-зле и от тази, то тогава...  #Crazy

# 94
  • София
  • Мнения: 7 212
Ми не знам - на мен съвсем чистосърдечно ми харесаха песните на Графа и Нора.

# 95
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 894
Музикант съм и като такъв смятам,че певец,който след всичката тази  подготовка и репетиции не може да си изпее стабилно песента,а е невероятно фалшив,няма място даже и на конкурса "Златен кестен".На запис  може и да звучи добре,но всички знаем какви чудеса се творят в  студията.
Пък и кое му е българското на цялата му концепция-стандартна денс песничка и клип с рицари.
твърдо съм против тази песен да ходи където и да било.

# 96
  • Мнения: 1 352
Може и да има глас, но истината е, че много малко хора разбират "виенето" и оперната музика.
Аз не съм от тях.

# 97
  • Мнения: 35
по случайност включих  концерта на евровизия точно когато започна да пее песента след каро беше избран или може и по време на самото състезание- едва я издържах. Очите ми станаха на палачинка като разбрах че това ще е песента. Но днес се заинатих  и потърсих клипа с който се представяше. Е Там вече беше друго- мога да кажа че ми хареса, но дали чак за непобедима!!!!!! Обаче на самата евровизия ще пее лично той- и  ако звучи като в залата --олее майко!!!!!!

# 98
  • Мнения: 4 380
Аз едва открих клипът с прословутото фалшиво пеене. Имам чувството че нещо в съпровода беше подправено. В края на места звучеше като грамофонна плоча на забавена скорост. Имам две версии по случая- или нещо гласът му падна към края (дано не е така, но се случва- Витас си е застраховал гласа за 2 милиона дол.), или което е доста вероятно с това "грамофонно придърпване", някои силно заинтересовани са провокирали това звучане.

# 99
  • Мнения: 410
xenia,  Joy
give me a break, lady...
този Красчо наистина нещо го "придърпва", някъде откъм гениталиите или краниума ще да е, иначе откъде асоциацията с евнух?

# 100
  • София
  • Мнения: 8 348
значи изводът е, че сега е момента да се направи конкурс за откриване на певец, способен да изпълни песента ни за Евровизия

# 101
  • Мнения: 4 549
Ами то Мюзик Айдъл си е баш такова, но то не е само до певеца, за съжаление. Тоз певец като е заобиколен от хора, които нямат понятие как да направят стойностна песен, нищо не може да направи.

# 102
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541

Цитат
Идеята е песента да бъде преработена, за да стане тя по-лесна за изпълнение. В работата се е включила певицата Петя Буюклиева, която е сред малцината подкрепили Аврамов в скандала. Буюклиева ще влезе като беквокалистка в помощ на Аврамов.

Хаха, ще я преработят така, че да може да я изпее младежа.  Петя може и да спаси донякъде положението, дано резила да бъде туширан леекичко..


Ако песните от финала ще се преработват /каквото и да значи това/, каква е ролята на журито, което определя участниците на финала? newsm78

# 103
  • Мнения: 4 380
xenia,  Joy
give me a break, lady...
този Красчо наистина нещо го "придърпва", някъде откъм гениталиите или краниума ще да е, иначе откъде асоциацията с евнух?


Асоциацията ти си е твой прблем. Контра-тенорите са рядко явление, а зверските начини от едно време да се запази гласът им, нямат нищо общо с днешната реалност.
Нещо гласът му ли ти е пречка?

Гласът му е уникален защото е на 4 октави.

# 104
  • Мнения: 4 380
А като си говорим за позор някакъв, ето какво става когато се приглуши плейбека и увеличи звукът на микрофона:

http://www.youtube.com/watch?v=PodqOwEiX1c&feature=related

Това може съвсем умишлено да се прави и да се манипулира публиката както си му е изгодно на някой.

Общи условия

Активация на акаунт