Интимен шампоан?

  • 18 407
  • 107
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 416
От години ползвам този на Орифлейм и съм много доволна. Ползвам го ежедневно.. Simple Smile

# 61
  • Мнения: 3 611
Цитат на: Yanche
аз тези меса така или иначе не ги ям...  Wink
 Силви мерси  Grinning


И аz не ги ям...кат` ги няма Wink  Mr. Green

# 62
  • Мнения: 203
Цитат на: azaf
Ползвам този на Ейвън - много съм доволна, но - откакто съм бременна - по съвет на моята лекарка също се мия само с чиста вода (след всяко ходене до тоалетна) и с лайка или смрадлика (вечер - при смяна на бельото). При къпане - и аз до раждането (предполагам, че и по време на кърменето) ще ползвам бебешки сапун.


А когато ходиш до тоалетна и не си вкъщи как се измиваш след всяко ходене до тоалетна?Simple SmileSimple SmileSimple Smile Шегувам се:) Misc Ghost

# 63
  • София
  • Мнения: 2 856
Цитат на: lilita
Някой използвал ли е Триклобактер?
То е нещо като шампоан, но се продава в аптеките. Под лекарствена форма е но служи за измиване.
Аз го ползвам от няколко години но не всеки път, даже напоследък много рядко. Препоръча ми го гинеколог.
Някакви отзиви? Дали пък не е вредно? Rolling Eyes


аз ползвам това и съм много доволна  инак други инт. шампоани не съм  Embarassed

# 64
  • София
  • Мнения: 2 856
Цитат на: saroni
Цитат на: azaf
Ползвам този на Ейвън - много съм доволна, но - откакто съм бременна - по съвет на моята лекарка също се мия само с чиста вода (след всяко ходене до тоалетна) и с лайка или смрадлика (вечер - при смяна на бельото). При къпане - и аз до раждането (предполагам, че и по време на кърменето) ще ползвам бебешки сапун.


А когато ходиш до тоалетна и не си вкъщи как се измиваш след всяко ходене до тоалетна?Simple SmileSimple SmileSimple Smile Шегувам се:) Misc Ghost
както във всяка тоалетна в Турция например Laughing бях очарована он чешмичката на ниско и канчетата във всяка тоалетна там Rolling Eyes

# 65
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Цитат на: THERION
Цитат на: saroni
Цитат на: azaf
Ползвам този на Ейвън - много съм доволна, но - откакто съм бременна - по съвет на моята лекарка също се мия само с чиста вода (след всяко ходене до тоалетна) и с лайка или смрадлика (вечер - при смяна на бельото). При къпане - и аз до раждането (предполагам, че и по време на кърменето) ще ползвам бебешки сапун.


А когато ходиш до тоалетна и не си вкъщи как се измиваш след всяко ходене до тоалетна?Simple SmileSimple SmileSimple Smile Шегувам се:) Misc Ghost
както във всяка тоалетна в Турция например Laughing бях очарована он чешмичката на ниско и канчетата във всяка тоалетна там Rolling Eyes

да, хубаво нещо са има го абсолютно навсякъде, но мен ме  е гнус дори да ги пипна

# 66
  • Мнения: 5 539
Това не са канчета, викат им ибрици.
Няма да ви обяснявам кой е ибрикчията и какво прави той Laughing  Laughing

# 67
  • София
  • Мнения: 2 856
Цитат на: lilita
Това не са канчета, викат им ибрици.
Няма да ви обяснявам кой е ибрикчията и какво прави той Laughing  Laughing

знам знам кой е ама ако някой във форума не знае мое и да си кажеш
Дейна и мене ме беше гнус ма туй друга тема инак те си ги ползват

# 68
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Цитат на: lorena
От години ползвам този на Орифлейм и съм много доволна. Ползвам го ежедневно.. Simple Smile


Аз също!

# 69
  • Мнения: 372
Ейвън,от година ,две и съм много доволна.

# 70
  • Мнения: 2 498
Ползвала съм интимен шампоан на Oriflame  и на Avon,но сега съм с  Dercome Dr.Wolff-по-добър от него няма...вярно скъпичък е , но си заслужава паричките....

# 71
  • Nice / France
  • Мнения: 225
Цитат на: valia77
Ползвала съм интимен шампоан на Oriflame  и на Avon,но сега съм с  Dercome Dr.Wolff-по-добър от него няма...вярно скъпичък е , но си заслужава паричките....

Вчера си взех и аз надявам се да остана доволна Grinning

# 72
  • Мнения: 717
Цитат на: Павлина
На мен също акушерката от консултацията ми каза да ползвам само чиста вода, и най-много на 3 дена бебешки сапун.
А за след раждането- йодена вода .


Ти май ходиш при моя лекар  Wink  Получих абсолютно същите съвети.

# 73
Цитат на: valia77
Ползвала съм интимен шампоан на Oriflame  и на Avon,но сега съм с  Dercome Dr.Wolff-по-добър от него няма...вярно скъпичък е , но си заслужава паричките....


На 100%, подкрепям това мнение, след като разбрах за Dercome на Dr.Wolff, не искам да ползвам въобще Avon-a, направо ми се вижда ужасен.... Dercome е скъпичък, но е доста икономичен, освен подходящото PH, съдържа млечна киселина и екстракт от лайка, няма съдържание на алкохол. Към всичко това, което в никакъв случай не бих казала че е вредно бих добавила и много приятен и дискретен аромат.

За Триклобактера (видях че има и питане за него), това е антибактериален шампоан, може да се ползва както за вътрешни промивки, така и за външни. Но не по често от през десет 10, или като подпомагащо средство към някакво лечение, назначено от гинеколог! Ако се използва само за почистване, не бих го препоръчала за всекидневна употреба, защото като антибактериален препарат унищожава и полезните лактобактерии, които са част от естествената флора на влагалището.

# 74
  • Мнения: 9 092
Момичета,като сте се разприказвали за такива неща Wink  може ли да ви питам нещо? Вие когато сте навън,на работа или някуде другаде-след като пишкате с какво се избърсвате? Embarassed  Искам да кажа,обикновени кърпички или специални? Вредни ли са например тези които са ароматизирани? Благодаря ви Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт