С Дюкан всички продължават и килограмите си падат - 158

  • 25 074
  • 533
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 2 097
 Party
Имам си минусче!  Hug

# 16
  • Тук някъде.....
  • Мнения: 77
Чакайте да опитам и аз да се плесна на първа, макар, че почти постигнах целта си! Досега не успявах. Лек и отслабващ ден на всички!  bouquet

# 17
  • Благоевград
  • Мнения: 24

що си тъжно, Михенце  Hug

Мирка, добре че си вкъщи и бравос на таз санитарка, бе - не се намират такива често. Да се оправяш бързо и да забравяш за таквиз приключения!!

Мери, невероятно добре изглеждаш - евала! ей за това става въпрос!!!

Туни, ти май си раздал много от целувките, много енергия си разходил, та и нови резултати постигаш  Grinning

 Аз лично не си падам по животинските шарки, ама тая мадама в леопардовото е меко казано ...  стра Отна
Благодарско на Вещи за хубавините по темите!
2 страница, значи 2 минус, нали  Laughing

# 18
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
хоп и аз тука мн минуси дами

# 19
  • Мнения: 560
Здравейте и от мен.
Снощи след като хапнах салатка и  с малко страх се качих на кантарчето-но всичко е ок. Още съм си -6
Пожелавам приятен ден с много минусчета за всички Hug

# 20
  • Мнения: 0
Бях тъжна защото не те видях сред нас мила  Bora82 ---Борка но сега всичко е наред душата ми е пълна с хубави чувства Hug Hug Hug
mar4ela5 ---браво на теб  bouquet
vesy1 --и на теб  bouquet
Целувам ви Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: нд, 22 фев 2009, 14:36 от mihi69

# 21
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Дюканки,привет!Навих мъжлето да започне нашата диетка-дано да успее Praynig,защото е 113кг.За 5 дни на протеини сега е 106.800,което е много добре.Аз си стоя на тези килограми,но искам поне още 3-4,въпреки че по калкулатора на Дюкан цифрата е 62 килограма.Четох за вода от ечемик за раздвижмане на метаболизма-чудя се дали да не опитам. newsm78
Отслабваща седмичка на всички ,за да облечем леопардово bouquet

# 22
  • Мнения: 32
 Здравейте! Simple Smile
Снощи имахме гости и въпреки обилното хапване на салати, нямам плюс.
Благодаря на тумба-лумба за отзивчивостта Hug
 Вещи, бих искала да те помоля, да промениш килограмите ми на 68 в таблицата.
Там съм писана с името Milena Mihailova. Благодаря предварително.
На всички желая лек почивен ден и успех ! Hug Peace

# 23
  • Мнения: 32
 Сега забелязах, че колкото и постове да пускам, публикациите ми са все 30 броя.
При всички ли е така или проблемът е в "моя телевизор" ? Simple Smile

# 24
  • Мнения: 243
           ЗДРАВЕЙТЕ МОМИЧЕТА И МОМЧЕТА,
           Вещи, благодаря за новата темичка, както винаги перфектна!
           Джонката, направо ги разби всички мацки, паднала съм от смях!
           Риен, от теб започва големият кудош, опасна си, верно казват момичетата, тази Риен, няма нищо общо с оная Риен от преди, тази ми харесва повече  Hug
           Понеже два дни нямах нет, имаше някъкъв проблем, няма да пиша надълго и на широко, искам само да поздравя всички месечинки, ЦОЦИ - борец си ти, а за идеята с чесъна браво - само ти можеш да се сетиш умничката ми за такова нещо, МЕРИ - куклара сладка си, ТОНИ - супер си, АЙНУР - да оздравяваш,      ако иск
изпускам някой да ме извини, просто няма как да не забравя някой, на всички нови ДОБРЕ ДОШЛИ.
           ТУНИ - гоЛЕМ наплив стана, ще си изпочупят крачЕтата малките, обаче не са познали, като получиш страницата, изпрати я и насам, апък аз като мина през Софето ще свирна за една мини среща  в разширен състав.
           За общонационалната още нищо немога да кажа, защото е доста далече, ако не се случи да има тогава   в тази събота някакво събитие тук, ще се чупя и ще дойда, ако не няма да мога, но предполагам, че една бройка не пречи плюс, минус, така или иначе, мене ме знаете колко съм луда, решавам и газ, след 12 часа съм на линия.
            Та за сега това, днес съм в пълен мързелив покой, нищо не правя, ям, измивам си чинийките и лежкуня в креватчето. Лек ден и на всички сладки муцунки!

                                                                        ФИЛЮДКИ

# 25
  • Мнения: 553
Blue Rose, сподели моля те как я приготвяш водата от ечемик
аз имам около 3-4 дни до МЦ и не само че не свалям, а и КАЧВАМ  ooooh! И погледа ми е все към шоколадите Стискайте палци да се преборя с свирепия глад  Joy
Мilena, не във всички раздели в които пишем ни се считат постовете  Wink Сега не мога да се сетя в кои СЕ отчитаха. Виж някъде из ''правила на форума'' или нещо от сорта

# 26
  • София
  • Мнения: 98
Попрочетох набързо.....

Мерито, лелеееееее, страхотна мацка си!  Hug smile3501 И аз искам такава роляяяя....

Зеленкото, ЧЕСТИТО! Да ти е живо и здраво бебчето и много да те слушка и радва!

Тунинг, брей, медийна звезда си станал! Автографи ще раздаваш ли, че непременно искам един  Sunglasses

Снимки от вечния и слънчев Рим ще кача по - късно, че на тези които аз съм правила, мен ме няма по разбираеми причини  Joy Joy



Не се ли снимахте на съботната среща?  Sad Sad Sad


ПП:
IntRiGa_GirL, отговори по ред на номерата на въпросите

1. Кафе с подсладител  - може, както и всякакви напитки без захар - примерно "Кока кола лайт" и "Пепси лайт", като разбира се не трябва да се прекалява с тях. Дъвки без захар също може.
2. Риба в растително масло - не може! Всякаква консервирана риба трябва да е в собствен сос и без никакви добавки на мазнини, за да може да се консумира, съгласно режима. Изобщо забрави за мазнината!
3. Единственият разрешен заместител на мазнината е парафиновото олио - купува се от аптеката. Става за салата и не подлежи на термична обработка. Трябва да се внимава с количеството, защото има слабителен ефект. Аз лично никога не съм го ползвала, но доста от момичетата го употребяват редовно.

Последна редакция: нд, 22 фев 2009, 15:39 от nelsun

# 27
  • София
  • Мнения: 1 338
Здравейте Grinning И аз от утре започвам режима.. та по този случей имам 3ри въпросчета:
1. През ударния етап мога ли да пия кафе с подсладител?
2. Купих си риба консерва в растително масло.. позволено ли е?
3. През втора фаза с каква мазнина или някакъв нейн заместител може да се ползва за салатите?

Благодаря за отгорите Peace

# 28
  • София :(
  • Мнения: 215
  IntRiGa_GirL, добре дошла в редиците ни  Hug

1. подсладител може, но гледай да не прекаляваш с употребата му, не е от най-полезните неща
2. растителна мазнина - НЕ, никаква мазнина, само в собствен сос и ако готовите храни и консерви са соленички ги избягвай
3. някои слагат парафиново олио (течен парафин), не съм пробвала, но и не ми липсва мазнината, аз си слагам по 1-2 лъжици кисело мляко и ми харесва резултата

# 29
  • Мнения: 0
ЗАБРАНЕНИ ПРОДУКТИ: ВСИЧКО, КОЕТО НЕ Е ПОСОЧЕНО, КАТО ПОЗВОЛЕНО Е ЗАБРАНЕНО
Олио и зехтин
Захар
Всичко тестяно
Мюсли
Мед
Ядки


  :bouquet:IntRiGa_GirL ---Добре дошла тук ще се почувстваш прекрасно
1---Можеш да пиеш кафе
2-Не можеш  в растително масло--можеш в собствен сос
3--Никакви---само порафиново
4---Знам че си нова но моляте първо прочети първа страница там всичко е написано а има и книгата ако не знаеш нещо ще ти се отговори  bouquet  
bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт