НЕЧУВАНОТО СЕ СЛУЧИ!!!

  • 6 168
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 386
 Shocked Безмълвна съм! Ето защо се оправям сама - страх ме е от ''козметички'' в кавички.

# 16
  • Мнения: 451
Всъщност вероятността да си го причиниш сама с кола маска е по-голяма, отколкото да ти го причини професионалист. Случаи като този са по-скоро единични.
Но наистина е много брутално #Crazy Мога само да ти пожелая по-бързо възстановяване. Hug

# 17
  • Мнения: 1
Направо ми звучи невероятно,трудно се разкъсва човек дори при раждане....... newsm78 Не се обиждай ,но наистина ми звучи пресилено....

# 18
  • Мнения: 1 629
добре, че не ходя на коли маски Mr. Green да беше взела компенсацията поне Thinking то е ясно, че да осъдиш някой голям е многооо невъзможно.

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 6 943
Изумена съм от случилото се, както и от отношението към теб!
На твое място бих влязла при шефа на комплекса с ултиматум - или прилично обезщетение, или пълна гласност на случая, което ще им срине бизнеса и ще останат без клиенти. Да си избират.

# 20
  • Мнения: 32
Направо ми звучи невероятно,трудно се разкъсва човек дори при раждане....... newsm78 Не се обиждай ,но наистина ми звучи пресилено....
Още една българска черта!
Цитирам дословно съдебномедицинската експертиза: РАЗКЪСВАНЕ в основата на прехода между голямата и малка срамни устни от ляво на протежание от 25-30 мм.

# 21
  • Мнения: 337
Shocked Безмълвна съм! Ето защо се оправям сама - страх ме е от ''козметички'' в кавички.

Напълно подкрепям!
Наистина съжалявам за случилото се, търси си правата и не оставяй нещата така.
Но доста често си мисля как може да се доверите на някой си СУЛЬО, да ви ръчка по ония части. Sick
Е незнам ама как имате доверие толкова на такива хора, че чак интимните ви части да оправят.
Аз се справям сама и съм сигурна, че не по-зле от козметичка.  Stop

# 22
  • Мнения: 5 647
Леле, направо нямам думи. Много неприятна случка.

Изумена съм от случилото се, както и от отношението към теб!
На твое място бих влязла при шефа на комплекса с ултиматум - или прилично обезщетение, или пълна гласност на случая, което ще им срине бизнеса и ще останат без клиенти. Да си избират.

Раздухването на случая вече започна. Всички много добре знаем как форума въздейства върху общественото мнение.

# 23
  • Мнения: 32
Леле, направо нямам думи. Много неприятна случка.

Изумена съм от случилото се, както и от отношението към теб!
На твое място бих влязла при шефа на комплекса с ултиматум - или прилично обезщетение, или пълна гласност на случая, което ще им срине бизнеса и ще останат без клиенти. Да си избират.

Раздухването на случая вече започна. Всички много добре знаем как форума въздейства върху общественото мнение.
  Peace

# 24
  • Мнения: 2 229
Всъщност вероятността да си го причиниш сама с кола маска е по-голяма, отколкото да ти го причини професионалист...

Aз съм живият пример, преди няколко месеца се подредих така сама. Mr. Green

Цитирам дословно съдебномедицинската експертиза: РАЗКЪСВАНЕ в основата на прехода между голямата и малка срамни устни от ляво на протежание от 25-30 мм.

Може да не разбирам точно за къде се пише, но не е ли на лигавицата? Какви шевове там? Shocked При мен беше 2 см някъде и си зарастна само, много бързо - учудващо изобщо не болеше, само шокът беше голям, като видях кръв и реших, че съм си откъснала нещо. Blush

Иначе са се държали отвратително и заслужават да раздухаш името на тази, само заради отношението - всеки може да сгреши (на мен една козметичка ми направи доста голяма синка един път, но пак си ходих при нея и за 2 години веднъж е станало - случва се), но има начини да се извини и да те компенсира! Naughty

# 25
  • Мнения: 12
А самата госпожа,която е извършила процедурата не направи ли нещо за да се извини?
Звъня ми първите дни непрестанно, но се поучаваше така, че аз нея успокоявам и на мен ми беше неудобно че разговаряме. След това като ме видя веднъж дори не ме попита как съм!!! Просто сякаш нещо не се е случило!!!
Ако не успееш да ги осъдиш, то винаги можеш да раздухаш цялата случка - има медии - вестници, списания, телевизия. Доста ще им пострада реномето на въпросният комплекс.
И аз това съм решила!
Много съжалявам за това, което ти се е случило  Sad  Мога да те посъветвам единствено да не се предаваш, защото ще им направиш услуга! Ако наистина се стигне дотам, че няма как да ги осъдиш, има и други начини... Просто трябва да си упорита и в крайна сметка да те компенсират, за да спреш да им досаждаш. Ако трябва пиши на журналисти и т.н. Ако трябва просто ходи всеки ден там и им прави скандали. Не бива да ги оставяш да им се размине, както обикновено правим българите, за съжаление  Confused Успех!   bouquet
И аз така мислех, но прецених, че парите които ще наливам в съдебния процес, с неясен изход от делото, по добре да похарча за сина си! Каквито и свидетели и доказателства да имаш в нашата държава "големите риби" се измъкват дори за убийство!   #Cussing out Адвоката ми прати покана за изпащане на обезщетение извън съда, но те и тогава никакъв интерес! За тях аз съм затворена книга! След случая имах карта за фитнеса която да изразходвам там и обидата ми се подсили и от отношението на всички служители, от чистачките до спасителя. Гледаха ме сякаш аз съм направила нещо на тях! Cry Финансовият мениджър, която ме беше поканила на среща веднага след инцидента, и която ми обещаваше поне карта за фитнеса, ме подминаваше като част от интериора! Пълна подигравка! Не ми дигаше телефона или ми казваше "че е в среща и тя ще ми се обади"!!! #Crazy   Раната ми заздравя, но от отношението още ме боли! И предполагам никога няма да ми мине Cry Много е обидно!

Извинявам се, че ще го кажа така директно, но много ме е яд на хора като теб.

Случил ти се е инцидент при извършването на определена услуга, за която си заплатила. "Нечувано", но се случва. Как ще постъпиш нататък много зависи от обстоятелствата и най-вече - отношението на "виновната' страна към теб.

Ако получиш извинения от управителя и те компенсират ( с пари или карта за услуги, по твой избор, а в зависимост от нанесената травма - и с поемане на разходите по лечението), приемам за нормално да не намираш смисъл да даваш грешни пари и за процес.

Но при положение, че се държат с теб крайно неуважително, не ти предлагат адекватна компенсация и не се стараят да те запазят като клиент и да оставят у теб добро впечатление като професионалисти - вземай съответните мерки. Шум ли ще вдигаш по телевизията, жалби ли ще пишеш, искове ли ще завеждаш - твоя воля. Но още отсега да биеш отбой, защото "големите риби се измъквали с убийство", е поведение на човек, който не уважава достатъчно себе си, за да държи на нормалното отношение към него.

В такъв примиренчески дух ли ще възпиташ сина си ? Дала си му гордо и свято име, помисли какъв пример му даваш с действията си. Няма значение колко е малък сега, ако днес позволяваш да се държат така с теб по този повод, утре ще е по друг.

Извинявам се, ако звуча прекалено остро, ако си говорехме щях да ти кажа това със съвсем спокоен и приятелски тон.

Успешен ден и ще се радвам да ни информираш за развитието на нещата,

Елена

# 26
  • Мнения: 32


Елена,

нали именно ТОВА ПРАВЯ!!! Далеч съм от мисълта просто да забравя! Пратих историята си в някоко телевизий и предавания, а също и в Комисията за защита на потребителите! Това че се отказвам да решавам нещата по съдебен ред, на този етап, поради неясният изход, не ме прави "човек, който не уважава достатъчно себе си, за да държи на нормалното отношение към него"! #Crazy

# 27
  • Мнения: 12
[


Елена,

нали именно ТОВА ПРАВЯ!!! Далеч съм от мисълта просто да забравя! Пратих историята си в някоко телевизий и предавания, а също и в Комисията за защита на потребителите! Това че се отказвам да решавам нещата по съдебен ред, на този етап, поради неясният изход, не ме прави "човек, който не уважава достатъчно себе си, за да държи на нормалното отношение към него"! #Crazy

Радвам се, че поддържаш тази позиция.  Peace

Бих те посъветвала, отново най-приятелски, да пишеш (и говориш) по-спокойно, независимо от обстоятелствата -  добре е да запазваш хладнокръвие в подобни ситуации.

# 28
  • Мнения: 32
[


Елена,

нали именно ТОВА ПРАВЯ!!! Далеч съм от мисълта просто да забравя! Пратих историята си в някоко телевизий и предавания, а също и в Комисията за защита на потребителите! Това че се отказвам да решавам нещата по съдебен ред, на този етап, поради неясният изход, не ме прави "човек, който не уважава достатъчно себе си, за да държи на нормалното отношение към него"! #Crazy

Радвам се, че поддържаш тази позиция.  Peace

Бих те посъветвала, отново най-приятелски, да пишеш (и говориш) по-спокойно, независимо от обстоятелствата -  добре е да запазваш хладнокръвие в подобни ситуации.
Опитвам се! Peace

# 29
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Myriad Canaan, да посъветваш някого е много лесно. Опитай се ти да запазиш хладнокръвие в подобна ситуация.
michala, съжалявам че ти се е случило подобно нещо. Не знам какво може да се направи в този случай, но по въпроса за "раздухването" можеш да си спокойна. Щом си пуснала темата тук и си цитирала салона случая вече е раздухан.

Общи условия

Активация на акаунт