Баба Марта идва със студ и сняг,в ЛЮЛИН мартенички ще връзва пак

  • 16 752
  • 285
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 9 973
Роси,хич не ми се мотай тук...отивай да раждаш  Grinning

# 241
  • София
  • Мнения: 211
хахаха, браво бе Деси, как ме натресе само....  Joy
аз съм си харесала 11ти, ама като се сетя, че е след 3 дни само  Shocked Shocked Shocked Shocked и ме хваща шубето и си викам... аааа, я по-натам.... хахаха, ужас.... а, не искам да преносвам! (пък и моята док ме сюрпризира, че трябва да родя до 20ти, че от 21ви излизала отпуска.... Shocked)... ох, много ми е странно... хем, част от мен иска вече да идва и да заминава, хем.. ако може да го отложа до последно... (знам колко е тъпо, нали все мен си ме чака и няма да ми се размине)... ама, стига съм ви занимавала с моите терзания....

# 242
  • Мнения: 3 013
Много благодаря за пожеланията за моята пораснала бузанка! Почерпете се за нейно здраве и за здравето на прабаба й - моята баба, която също има РД днес и става на 75 г. Преди малко малката тренира с торта при баба, а следобяда ще е детското парти.



ЧЕСТИТ 8-МИ МАРТ НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ!

Йони, тортата ти е супер!  Hug
Роси, до 20 ще си родила, щом ти е 10 дни почти след термина. Стискаме палци!

# 243
  • София
  • Мнения: 211
Mira_p, терминът ми е на 18 март (и до 20ти са само 2 дни след термин)!  Peace
ох, не знам, откачам... спирам да го мисля... както каза мъж ми - нали знаеш, че бебка ще се роди на рожденния си ден  Joy

# 244
  • Мнения: 9 973
както каза мъж ми - нали знаеш, че бебка ще се роди на рожденния си ден  Joy
мноооого е прав мъжа ти,изобщо не е концерт по желание

# 245
  • гр.София, далече, далече на Запад
  • Мнения: 16
Ех Росси, сега по Дискавъри пак дават Хюман Боди.Вълшебно е! Милион пъти да го гледам, всеки път ми е така.Ще видиш как ще мине и замине и после само хубавите вълнения ще останат Hug
Ели, момичетата правилно са те насочили към сребърната вода.Има я в аптеките и е около 3лв.Пробвай я.Чудесен имуностимулант.
Мира, да ти е жива и здрава бузанка HugБезгрижно детство и още дълги години да празнувате заедно с баба.

Йони и тук да кажа - голяма майсторица си.Разгледах всички торти.Много са красиви.Само не разбрах това крокодилчето какво е Thinking
Деска, пиши ти как си? Дайте снимки с коремчета бе момичета, да ви се порадваме и ние.
Ели, и ти се разписвай по често - разказвай как се чувстваш на новата работа.
Ние сме ок.Цял месец скитаме  Laughing
И последно за да не досадя Twisted Evil
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ!

Бъдете винаги обичани и щастливи!

# 246
  • София
  • Мнения: 5 313
rossykv, само спокойствие и всичко ще бъде наред  Hug

# 247
  • София
  • Мнения: 211
Много сте милички, наистина!!!
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Аз снощи гледах пак "В утробата" (In the womb), много е интересно филмчето, май беше по National Geographic!
Гледам наистина да запазя спокойствие, но това чакане малко ме поизнервя.... гледам все да се занимавам с нещо (чета като луда в кърмаческия, ама то няма изчитане, пък и май колкото повече чета, толкова повече се шашкам, че нищичко не знам... Crazy)... все си и мисля, че нещо съм забравила...
дайте ми съвет, моля - вие с какво се занимавахте последните дни, за да запазите спокойствие и да минава по-бързо това чакане?
всички са на работа... пък вече не съм и много за разходки сама (като вървя дори и бавно ме боли коремчето долу ниско...)

# 248
  • Мнения: 90
Много сте милички, наистина!!!
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Аз снощи гледах пак "В утробата" (In the womb), много е интересно филмчето, май беше по National Geographic!
Гледам наистина да запазя спокойствие, но това чакане малко ме поизнервя.... гледам все да се занимавам с нещо (чета като луда в кърмаческия, ама то няма изчитане, пък и май колкото повече чета, толкова повече се шашкам, че нищичко не знам... Crazy)... все си и мисля, че нещо съм забравила...
дайте ми съвет, моля - вие с какво се занимавахте последните дни, за да запазите спокойствие и да минава по-бързо това чакане?
всички са на работа... пък вече не съм и много за разходки сама (като вървя дори и бавно ме боли коремчето долу ниско...)
Спокойно,миличка така е,няма как да се избегне Flutter,но мисли,че скоро ще държиш своето съкровище в ръцете си и усещането ще е неповторимо.И да знаеш,че всичко е индивидуално,не слушай кой какво ти казва бебчо сам ще ти покаже.Аз родих дъщеря си на 19г. и мислех че няма да се справя и всеки ме съветваше за това за онова и аз накрая казах край се ще се оправя и така и стана.А колкото за времето,то ще мине бързо и после ще си казваш кога мина тази бременност не я усетих.Желая ти успех и леко раждане и да покажеш бебчо после и ние да му се порадваме  Hug

# 249
  • Мнения: 10
Здравейте всички
търся си люлинска мама за компания ама не такава с бебе-е може и с бебе де но ако може като мен бременна че да си обсъждаме за бременноста и бъдещите бебета
аз съм в Люлин 8 но ако има мами от околностите може да се виждаме на по кафе
пък лятото и на градина -имам предложения
аз съм в отпуска и съм си по цял ден самичко Sad
така че ако има желаещи за запознанства-ще ви чакам и в моята поща че по сигурно ще е че ще се намерим
поздрави валя
поща

valiak@abv.bg

# 250
  • Мнения: 181
Добре дошла на Валя!
Роси, аз последните дни много се разхождах и умишлено гледах да не обсъждам с приятелки дето са родили и да им слушам разказите. Не се притеснявай всичко ще мине и ще видиш как изведнъж ще започнеш да се справяш, все едно цял живот това си правила!

# 251
  • София
  • Мнения: 747
Роси,аз си запълвах времето с гледане на филми,и четене на книги,които нямат нищо общо с бременност и раждане Mr. Green
Аз съм си в къщи.Камен е много болен.От три дни има температура,и то висока.Днес го заведох на лекар,по съвет на сестра ми и с нейна помощ bowuu,такъв доктор досега не бях посещавала.Даже не ми взе пари #Crazy.В Люлин 6 се намира.Та сега,една торба лекарства на Камен трябва да давам,мислят,че е синузит Sick.Аз само искам да спре вече с тази температура,че много ме е страх.
Децата в моята група са ми пратили букет за осми март Heart Eyes
Аааа,друго се сетих,някой да иска да си поръча нещо от Avon Flutter

# 252
  • София
  • Мнения: 9 906
 елказелка ,аз искам!Ти дистрибутор ли си?ама ще поръчам чак след 15.Тамън се чуех в Сф кой ще ме снабдява.
Я сподели кой е този  доктор,на частно ли приема,къде е точно...то да не се налага де.

# 253
  • София
  • Мнения: 747
Моля,моля.Консултант bowuu,демек, простачка продавачка,мен ако питаш Joy
Докторката е в шести,зад Бързаков в блока.Тази при която бях се казва Райчева.Чакам кака да ми даде телефоните и.Има стоматолог,УНГ,кардиолог,и не знам какво друго.Тук май,в темата, някой ходеше там newsm78

# 254
  • Мнения: 181
Ели, казва се представител, от 5 години го раздавам като такъв. Дано дребен да се оправи бързо! Много готино дето са ти пратили букет. Ние вчера излизахме по женски, много готино беше.

Общи условия

Активация на акаунт