Баба Марта идва със студ и сняг,в ЛЮЛИН мартенички ще връзва пак

  • 16 750
  • 285
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 9 973
ще се гласуват на 13.03 окончателно

# 271
  • София
  • Мнения: 747
Мдааа,на мен ми пратиха в пощата анкета.Щели да побликуват резултатите.
Водих Оги на лекар,и той о понеделник в къщи ще седи.До понеделник ще съм луднала #Crazy
Добре дошла на брилянтин  bouquet

# 272
  • Мнения: 9 973

по едно следобедно,а? Grinning

# 273
  • София
  • Мнения: 211
Мерси на всички, които ми дадоха съвет как да се разсейвам до големия ден.... прилагам го, къде успешно, къде не... Смешното е, че си давам сметка, че именно тези дни сигурно са ми последните свободни и за почивка и че трябва да им се насладя максимално, а мен все нещо ме тресе и все се притеснявам.... както и да, млъквам Simple Smile
brilliantine, добре дошла, мила! Аз съм от мартенките (терминът ми е след седмица), много ще се радвам да се запознаем и на живо и скоро (идва пролетта) заедно да бутаме количките... Желая ти леки последни дни и раждане. Кога ти е терминът?

# 274
  • София
  • Мнения: 154
Оле стигнах и да попиша Crazy
Много рано ставете бе мацки, какви са тези часове 5.20  #Crazy
Ние се закотвихме днес в къщи , че с това време ooooh!
Добре дошли на новите мацки  bouquet

# 275
  • Мнения: 9 973
Дани,много блестят тия цветя бе мацко  Laughing

# 276
  • София
  • Мнения: 154
Еми гледам , че сме на последна страница да я завършим бляскаво Party

Ели, кой каталог предлагаш за поръчки на Avon , ако е този с чехълчето мога да те огрея newsm51

Оле ама аз не съм ви се похвалилаааааа  Party ние си имаме вече зъбче и чакаме всеки момент и второто да се покаже newsm44

# 277
  • София
  • Мнения: 154
Слънце или сняг Люлинските майки в градинките сме пак  bouquet

# 278
  • Мнения: 36
Много сте мили, момичета  bouquet

rossykv - термина ми е на 21 април, засега съм се засилила на нормално раждане, та не се знае кога ще тръгне. Шубето обаче е налице  Crazy Ти към кой педиатър си се насочила? Какво детенце чакаш, ние сме с девойчица Simple Smile Ще се радвам да бутаме заедно количките.  Hug

# 279
  • София
  • Мнения: 2 530
dgudge , като видях това момче, веднага се закотвих  Crazy . Как сте бе момичета? На мен ми започна сезона, и почти нямам време да стигна до компютъра. Но, като гледам елказелка ме споменава  Thinking.

# 280
  • София
  • Мнения: 154
Ама засрами се, то май все е твоя сезон, нямаш спирка Joy

# 281
  • Мнения: 9 973


от мен кафето и после новата тема Laughing

# 282
  • Мнения: 90
Добро утро и от мен.Това за новата тема не го разбирам,защо се сменят темите? newsm78
Ако Ви звучи тъпо сори! Rolling Eyes

# 283
  • Мнения: 9 973
Добро утро и от мен.Това за новата тема не го разбирам,защо се сменят темите? newsm78
Ако Ви звучи тъпо сори! Rolling Eyes
1 тема е 20 стр. и се заключва.Прави се нова тема,за да има къде да си слагаме красивите мъже  Blush

# 284
  • sofiq
  • Мнения: 1 582
ейй колко много люлински мами и аз да се цопна при вас Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт