Мъже помогнете

  • 10 793
  • 83
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Според мен отговорът е много прост /като боб чорба - без боб/.
Намерете си дубльор на съпруга и .... най-вероятно тогава,  и вие ще загубите интерес към титуляра.
Не го казвам от собствен опит, просто се опитвам да се поставя на негово място.
Благодаря за вниманието и се извинявам за съвета.

Дубльор съм имала и то доста добър.Секса беше страхотен но.....-както казах обожавам съпруга си и мисълта,че му изневерявам ме убиваше.Макар,че той ме "караше" да го правя пак се чувствах виновна.Прекъснах връзката но се замислям да я подновя.Все пак тази енергия трябва да отива някъде-работя,дете гледам,домакинствам но енергия оше много- и повечето сексуална.

# 16
  • Мнения: 0
Слънце златно   bouquet тройка предлагала ли си му  Wink ако и това откаже.... много му здраве  Whistling (стига и на теб да ти допада идеята)  newsm53 Купи си вибратор и го използвай пред него  Heart Eyes попитай го какви фантазии има и покажи, че си отворена за идеи  Rolling Eyes аз така бих направила .... всъщност съм далеч по-крайна но да не плаша хората  hahaha  че ако разкажа какво бих направила... ще ме анатемосат  hahaha
Ще се опитам да бъда малко по-сериозна за несериозните ми 22 години  Embarassed   Ти си познаваш човека и ти най-добре можеш да прецениш какъв подход е нужен към него. Знам какво е да не ти стига секса и дано по-скоро ти да забравиш какво е това гадно напрежение ....  Hug 

# 17
  • Мнения: 0
Предлагала съм му тро йка-каквато той иска- е и дума да не става да ме дели в едно легло било с мъж или жена.Не му допада идеята.Започвала съм да се задоволявам пред него но той казва "не те ли е срам- прави го като ме няма" Изобщо малко е забит на тази тема.Но пък и желание да му липсва вече е прекалено.

# 18
  • Мнения: 4 668
Прекъснах връзката но се замислям да я подновя.Все пак тази енергия трябва да отива някъде
Да я подновиш ... така , както писа , че си бременна с второ дете , ще е много интересно  Crazy

# 19
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
а бе, на теб каквото и да ти предложат все си го имала или пробвала, ей.....явно нямаш угодия, какво му се чудиш толкова на твоя - преситил се е човека....не от секс, от предлагане

# 20
  • Мнения: 0
Предлагала съм му тро йка-каквато той иска- е и дума да не става да ме дели в едно легло било с мъж или жена.Не му допада идеята.Започвала съм да се задоволявам пред него но той казва "не те ли е срам- прави го като ме няма" Изобщо малко е забит на тази тема.Но пък и желание да му липсва вече е прекалено.
Shocked

 

# 21
  • Мнения: 0
а бе, на теб каквото и да ти предложат все си го имала или пробвала, ей.....явно нямаш угодия, какво му се чудиш толкова на твоя - преситил се е човека....не от секс, от предлагане

Какво чудно има,че съм пробвала и правила доста неща.И защо аз да нямам ужодия- яз искам просто един секс - той е този,който няма угодия.

# 22
  • Мнения: 0
Прекъснах връзката но се замислям да я подновя.Все пак тази енергия трябва да отива някъде
Да я подновиш ... така , както писа , че си бременна с второ дете , ще е много интересно  Crazy

Нщо не пречи да я подновя само да искам.Какво като съм бременна да не съм саката.

# 23
  • Мнения: 4 668
Не си саката , но или си ненормална или темата вече стана прекалено хлъзгава ...
Да не говорим какъв е пък любовника ти , че не му пука че си бременна ... от мъжа си .  Crazy
Нещо много взе да ни правиш на луди , струва ми се ...

# 24
  • Мнения: 0
да съм те насилила да пишеш като ти е хлъзгаво.На любовника какво му пречи от кой съм бременна.Да не ми е мъж.И защо да съм ненормална,че съм бременна и ми се прави секс.Аз мисля,че на който не му се пправи той не е наред.Може би и ти .....??? Просто не пиши за да не се хлъзнеш.

# 25
  • Мнения: 4 668
И защо да съм ненормална,че съм бременна и ми се прави секс.
Не заради това ...
По друга причина смятам , че си ненормална  Laughing

# 26
  • Мнения: 0
всеки има право на мнение.Благодаря все пак за твоето.

# 27
  • Мнения: 0
Предлагала съм му тро йка-каквато той иска- е и дума да не става да ме дели в едно легло било с мъж или жена.Не му допада идеята.Започвала съм да се задоволявам пред него но той казва "не те ли е срам- прави го като ме няма" Изобщо малко е забит на тази тема.Но пък и желание да му липсва вече е прекалено.
Shocked

 
Мъж да откаже секс с две жени?  ShockedТова ме изненада newsm78 Rolling Eyes  А да му вържем панделки дали ще се съгласи hahaha 
Казваш, че не е гей, защо си толква сигурна? Много мъже не си признават и ползват семейството за параван пред обществото....  Outta Joint
Много те оплюват за това, че си имала любовник, а някой сети ли се да оцени и факта, че си се отказала от него в името на мъжа си?   Wink

# 28
  • Мнения: 0
princess_love  напълно ми беше ясен факта,че ще ме плюат за любовника ми.Но който държи на секса ще ме разбере защо съм го направила.Разбирам да си го получавам в къщи ,че да ме плюят.Тогава и аз няма да помисля за това.Навремето когато чуех репликата" имам любовник за да си спася семейството" ми беше много чудно.Но сега го рзбирам.Предпочетох да ми липсва секс но да не лъжа мъжа си повече.Болеше ме от това,защото като изключим секса той не го заслужава.
Да отказа се от тройка- е аз на майтап защото знаех какъв ще е отговора но прозвучах пред него сериозна.Каза ми да не го занимавам с глупости и че е женен и сериозен мъж и не му харесва това.Имал си жена и тя му била достатъчна.Да ама на мен той не ми е. #2gunfire
Ако беше гей мисля,че щях за две години и половина да разбера това.

# 29
  • Мнения: 11
princess_love нема какво да се учудваш. Много зависи от тройката. В една вечер едно след друго съм правил соло секс и тройка с две мръсници...е искам да ти кажа,че мацката от солото се представи много по-добре и ми хареса пъти повече от груповото изпълнение. Така че пак казвам всичко е според зависи.

А ти бременна ли си била бе душа! Лелеей жив фетиш си, ама разбирам защо толкова ти се прави секс. Сега си бомба от хормони. Успех! ooooh! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт