Какви шишета ползват мамите, които дават АМ?

  • 5 102
  • 131
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 803
Ползвам стъклените на Nuk, много съм доволна.

Аз също. Peace

# 76
  • Мнения: 149
Ползвам шишетата на Canpol с каучукови анатомични биберони, засега съм доволна.
Пробвах със стандартните биберони, но не искаше.

# 77
  • Мнения: 1 629
Като беше беше бях само с авент, но като порастна малко ги смених със стъклени на Канпол и съм много доволна оттях. Използвам бибите на Чико Peace

# 78
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
На Авент сме. С Алекс ползвах Чико, доволна съм и от двете.

# 79
  • У нас
  • Мнения: 304
Ние сме на Dr.Brown's и смея да кажа ,че съм доволна ,имат система анти-колики и дали от шишетата или от капките бебчо има по-малко болки.(да чукна на дълво) newsm17

# 80
  • Мнения: 155
Явно всяко бебче си има "предпочитания". Simple Smile Засега пробвах и физиологичното на Чико за О+, същата работа. Може би не сме намерили подходящото за нас шише, но ще продължаваме да опитваме. Peace
gundie, мерси за пояснението.  Hug

# 81
  • София
  • Мнения: 1 626
Ползвах в началото Би-фрий и Авент.
Вече само Би-фрий.

# 82
  • Мнения: 518
На Авент ползвах, но наистина е широка бибата. Използвах и на др. Браун, опитай сигурно ще ти е по-удобно - бибата не пуска толкова.

# 83
# 84
  • Мнения: 1 322
Отначало с кривите на Чико, но много бързо протекоха. Минахме на Авент, ползвахме ги от 2-3 месеца до 1,9 г. и не сме имали проблем. Така, че аз бих препоръчала Авент.

# 85
  • Мнения: 472
Ние сме на АР мляко в момента и давам Авент с 3-позиционен биберон,докато бяхме с обикновен давах с 1 дупка  Peace пак на Авент

# 86
  • Мнения: 32
И ние сме вече само на АМ, а от началото до сега ползвам шишета Би фри и др. Браун. Много съм доволна от тях просто перфектни шишета. Живот  и здраве с второто пак ще купя същите.

# 87
# 88
  • Мнения: 2 334
До 6-и месец ползвах само на Нук шишетата а след това на Авент и Чико  Peace

# 89
  • у дълбоката провинция
  • Мнения: 127

Все още пие мляко с тях!

Общи условия

Активация на акаунт