Тук се спри и погледни-МАРТенско човече ти шепти!

  • 11 131
  • 301
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 35
GalinaG24  стискам палци, дано всичко да е ок fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 271
  • Мнения: 64
Галина, стиснати палчета и на краката и от мене!  Praynig



Вили с_т, ние с теб по линийка сме на един термин! На мене вчера ми се размина прегледа за разкритие,но остана за четвъртък,та незнам...много ми е нервно вече...

# 272
  • Мнения: 35
Вили с_т, ние с теб по линийка сме на един термин! На мене вчера ми се размина прегледа за разкритие,но остана за четвъртък,та незнам...много ми е нервно вече...
Незнам, мен не ме беше страх, неприятно е да, ама бързо минава. Аз със сигурност няма да остискам до 8ми, ако бебо не реши нещо друго, ще се видим с него още на 5ти

# 273
  • Мнения: 8
Стискаме  палците и на ръцете и на краката!!! Praynig fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover    
Дано всичко мине леко и безболезнено-доколкото е възможно де Praynig

# 274
  • Мнения: 4 428
Много стиснати палци и от нас за Галя  Praynig
Чакаме с нетърпение хубавата новина  Grinning

# 275
  • Варна
  • Мнения: 858
Момичета, в 22.00 часа се е родил Ивайло на GalinaG24 с тегло 3540 г., 52 см.и е с черна коса бебо. Добре са и двамата. ЧЕСТИТ ТИ СИН ГАЛЯ!   smile3525   smile3525   smile3525

# 276
  • Мнения: 105
Честит син на Галя   bouquet Да расте здрав и послушен и много да ги радва   Hug

# 277
Честит син на Галина !Да им е жив и здрав и много радости в семейството !!!
Бързо възстанивяване на Галя
Хайде ще чакаме новини и за раждането doctor

не си лягах ,чаках да съобщите новината newsm10 smile3534

# 278
  • Мнения: 28
Честити рожби на Окича,Анабел и Галина.Мамите бързо да се възстановяват,а бебчовците само да спинкат и папкат.
Аз днес бях в Селена на консултация.Оказа се че ще раждам секцио.Толкова исках нормално ,но...доста  накриво е разположено и няма да се размине.Че определихме 16.03 за секцио. Междувременно видях и мъжа на Анабел,щастливия "пребледнял" татко,който каза че Алекс е доста големичък.Много хубаво ми стана,защото не познавам нито анабел,нито съпругът и,а съвсем случайно от израждащия доктор дочух.

# 279
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Галя честит син и от мен bouquet  bouquet  bouquet
Много да ви радва и ти бързо да се възстановяваш!!!

# 280
  • Мнения: 151
Честит бебок на Галя! Да и е жив и здрав и много радост да и носи!


# 281
  • Мнения: 645
Слънце ще се оправят нещата, само се успокой да не ти спре кърмата. Аз понеже нещо не ми остава време да чета и се извинявам ако вече е питано, но ти имаш ли достатъчно кърма и ако да пробва ли да изцеждаш и да даваш. Боян много го давех и вместо да яде той само въздух гълташе и после се превиваше от колики, спря и да наддава, тогава почнах да изцеждам и да давам и нещата се оправиха ( повечко работа обаче Whistling)
 Честит син на Галя да е много здрав и много да ги радва, а на Галя бързо възстановяване.
 Честито и на Окича и Анабел.  bouquet

Момичета една молба Embarassed качих 3 снимки обаче не мога да ги надпиша Stupid

# 282
  • Мнения: 8
Честит син на Галина!!! smile3525 smile3525 smile3525
Да им е жив здрав и много да ги радва  bouquet
Ех че хубава новина за лека нощ...!!! Hug

# 283
  • Мнения: 63
Браво Гале да сте живи и здрави и двамата ! Да ви радва много Ивайло и да се прибирате по бързо вкъщи.  Hug   bouquet
На всички родили честито , а на останалите много късмет и леко раждане!

# 284
  • Варна
  • Мнения: 58
Мария, Алекс и Ивайло, добре дошли!!!! На майките им  - честито, бързо възстановяване и блажено, безпроблемно майчинство!
Слънце, съвет не мога да дам, но ти пожелавам кураж, спокойствие и вяра, че всичко ще се нареди  Hug
добро настроение,  аз лично мисля да си изпера и количката и кошницата за кола.

Общи условия

Активация на акаунт