Тук се спри и погледни-МАРТенско човече ти шепти!

  • 11 105
  • 301
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 35
Честито мъжленце на Галя, да им е жив и здрав smile3525smile3525 smile3525 smile3525 smile3525

# 286
  • Мнения: 143
Честито на всички мама newsm51 Да са им живи и здрави бебчетата!

# 287
  • Мнения: 267
Честито на Галя малкия сладък мъж  smile3525 ,нека я направи най - щастлива  Hug
ОХ колко сладко е така всеки ден да има такъв бебевалеж,нямам търпение да видя кой ще е следващ  Praynig Hug
На всички следващи леко раждане,лека нощ от нас

# 288
  • Мнения: 93
ЧЕСТИТО И ОТ МЕН НА НОВИТЕ МАМИ И НОВОИЗЛЮПЕНИТЕ БЕБОЦИ - Мария, Алекс и Ивайло  bouquet  bouquet  bouquet
ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ, ЩАСТЛИВИ И МНОГО ДА СЕ ОБИЧАТЕ! family

Аз днес също бях на преглед, всичко е нормално, но още не сме определили дата за секцио - следващата консултация на 6/03 ще бъде за това....
там имаше една бременна с близнаци - корема и беше голям колкото моя, направо незнам какво ще правя като родя - забременях 56кг а сега съм 80 - много ми е кофти за това...дано отслабна бързо след раждането!

днес ми се наложи да мина през пл. Света неделя - и като ме нападнаха едни циганки гледачки, направо ми стана лошо...отвратителни същества са и нагли! даже едната ми каза -"момче ще родиш", аз пък не издържах и й казах - " не позна момиче ще е" и тя гаднярката ми каза - "ами не ти завиждам тогава". Много се възмутих - може ли така да говорят на хората ...Там има и църква - всякакви хора ходят за добър повод или нещастие - кой знае какво им говорят и на тях... И може ли да имаме толкова скапана столица не стига , че е мизерна ами и в центъра да позволяват на скапаните циганки да промиват мозъците на хората... #2gunfire

Слънце - дано нещата при вас се успокоят и всичко да е наред в най-скоро време!!!!



# 289
  • София
  • Мнения: 659
Честита мъжка рожба на Galina - малкия Ивчо е с прекрасни мерки

 Шу много сте сладки и двечките с Яна

 Има и снимки на малката Софи на Любима в албумчето - много е пораснала куклата

 Слънце, ще видиш, че другата седмица вече ще е наддала Симона. Опитай да се успокоиш и не се притеснявай много, че бебоците усещат чувствата и емоциите ни и може и малката да стане неспокойна.

# 290
  • Мнения: 10 017
Честити бебчовци на Окич, Аннабел и Галина! Бързо възстановяване и много радости в къщи! bouquet

Кремито, и аз така като теб. Все пак има някаква минимална възможност бебоците да се извъртят в последния момент. Мен лично много ме притеснява секциото. Ще мога ли да вдигам Риша например? Той е 12кг и го слагам и вадя от леглото, столчето за хранене, за кола...

Слънце, ще наддаде Симончето, ще видиш. Те някои хора приказват без да мислят. (Онази сестра имам пред вид)

# 291
  • Варна
  • Мнения: 33
Честити бебечета на Окич, Аннабел и Галя! Да са ви живи и здрави и много да ви радват, а на вас, майчета - бързо възстановяване!   bouquet  Hug

# 292
  • София
  • Мнения: 5 790
Привет, милички!  Simple Smile Hug
Честити рожбички на мамчетата, които са родили докато ме нямаше!   bouquet  bouquet  bouquet Да са ни живи и здрави!  Praynig Heart Eyes
Не съм чела нищо, включвам се за малко по никое време. Като ви прочета, ще се включа по темите.
Аз съм си вкъщи от днес, Алекс още на 24ч беше преведен в Педиатрията с неизяснена диагноза. Оказа се в крайна сметка, че е погълнал околоплодни води и разви пневмония. В момента е на 3 АБ. Беше и на апаратно дишане, но от снощи се справя сам. Не знам кога ще си го вземем, сигурно няма да е в близките 2 седмици, но ако трябва и 1м да стои там, само и само да се оправи слънчицето.   Praynig Баткото понесе много по-добре от очакваното раздялата ни, даже се позасегнах, че не му липсвам  Simple Smile На мамите, които ги чака второ секцио да кажа - не е по-зле от първото, в момента съм като "пушка"  Simple Smile, но не знам дали не е от това, че нямам много време да мисля за себе си и да се отпусна.
Прегрщам ви всичките! На тръгналите да раждат - леко и бързо!  Simple Smile Hug
До скоро!  Heart Eyes

# 293
  • София
  • Мнения: 659
 Elwing, Hug радвам се, че се чувстваш добре. Дано малкия Алекс се оправя бързо и скоро да си го вземеш и него вкъщи.

# 294
  • Мнения: 692
ЧЕСТИТ СИН ГАЛЯ, МНОГО ЗДРАВО И ЩАСТЛИВО ДЕТЕ ДА ПОРАСТЕ


Днес ще ходя на запис на тоновете. Дано всичко е наред.
Хубав ден и чакаме новите човечета

# 295
  • Мнения: 3 621
ГаляДа ти е жив и здрав малкия мъж
Elwing радвам се че си добре, дано и малкото слънчице скоро да се прибере в къщи при мама, татко и батко

# 296
  • Мнения: 2 495
Честит син на Галето!Да й е жив и здрав, а на мама-бързо възстановяване!
Еlwing, смятам че всичко ще се развие по най-добрия за вас начин! Hug
Аз изчезвам в банята, след това съм на преглед и запис на тонове.Новата тема съм я направила, Слънцето ще я пусне! Hug

# 297
Доброо  утро!Аз спя като пън цяла вечер!!!
Elwing ,много неприятно се е получило,дано бързо да се оправи и да си го приберете! Praynig Peace
И все пак защо е станало така ,бебето ти  е с добри килограми,при секциото всичко е леснои щадящо  за бебето  newsm78

Дез,не се тревожи ,док ми каза че тези контранкции сега помагат на бебето да се намести точно!предполагам,че няма да се стигне до секцио!!! Peace

Хубав ден днес на всички с прегледи и на всички раждащи!  bouquet

# 298
  • София
  • Мнения: 673
Момичета, вчера бях на последен преглед, според двамата доктори, които ще правят секциото, съм готова за действие. Така че, животи здраве, в петъксутринта действам по въпроса за бебата:))))


Някой беше споменал, че разтройството е сиптом на приближаващо раждане, да не взема да изненадам мъжлето с някое раждане днес, че сутринта едва стигнах до тоалетната:)))

# 299
  • Пловдив
  • Мнения: 10
Честито на всички родили мамчета!Да са ви живи и здрави бебоците и много да ви радват!!! smile3525 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Общи условия

Активация на акаунт