Отговори
# 225
  • Мнения: 529
Ехей, честити новородени бебешори   bouquet  bouquet  bouquet Да бъдат здрави, силни и добри  Heart Eyes

Хайде, мъничко останахте с тумбаците. Тифани е решила да оспорва дипломата на доктора си, а другите упорито чакат хебавотот време и правилно  Hug  Wink

# 226
  • Мнения: 16
Хайде мами и аз да се похваля със закъснение.
На 16ти февруари се роди и нашия малък мъж - Велизар, 3360г и 51 см. Бях секцио със спинална упойка и всичко мина повече от перфектно. вече седмица сме си вкъщи, папкаме кърма и сме много кротки пу пу да си остане така. Само незнам с наддаването как сме, че малко ни помръзва - пича яде по половин-един час, според както му дойде вдъхновението. И паузите си ги прави както му дойде, но се надявам всичко да ни е в норма. Това е от мен засега, честито на всички обебени мами, а на чакащите мамчета - успех, с вас съм  Peace  Hug  Heart Eyes

# 227
  • Мнения: 1
ЗДРАВЕЙТЕ МАМИ,ДА СЕ ПОХВАЛЯ И АЗ СЪС ЗАКЪСНЕНИЕ
НА БЯЛ СВЯТ ДОЙДЕ И НАШЕТО СЛЪНЧИЦЕ МОМИЧЕНЦЕ МАРТИНА НА 24 ФЕВРУАРИ Heart Eyes
РОДИ СЕ НОРМАЛНО В ШЕЙНОВО С МАНЕКЕНСКИТЕ МЕРКИ 2800 ГР. И 47 СМ Grinning
В СКОРО ВРЕМЕ ЩЕ СЕ ДОКАЖЕМ И СЪС СНИМКОВ МАТЕРИАЛ ЗА НАШЕТО СЪКРОВИЩЕ Heart Eyes
ПОЖЕЛАНИЕ ЗА ЛЕКО РАЖДАНЕ НА ВСИЧКИ, КОЙТО ВСЕ ОЩЕ СА 2 В 1 Peace

# 228
  • Мнения: 4
Честити бебчета на мама Сонти и Десита77! Да са ви живи и здрави малките съкровища и ви чакаме в Родени 2009!

# 229
  • Мнения: 0
Здравейте и от нас със закъснение!
Честито на всички които са вече 1+1!

# 230
  • Мнения: 9 450
Здравейте мами!
Как са бебоците?Плачат ли?Вие спите ли нощем и изпитвате трудности?
Честито на новородилите се мъничета и на техните родители!  bouquet
Да ви попитам нещо-някой знае ли какво се случва със sweetylady?Започна да ми пише на лични в началото на бременноста си и не беше много добре.Все пишеше ,че е в болницата,че много повръща.Ако някой знае нещо да напише,защото съм се присетила за нея тези дни.
Хайде лека нощ и спокойна нощ от мен и да се наспите Hug

# 231
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
И аз да ви попитам - давате ли биберон на мъниците, аз давам, и моята вече се пристрасти към него, а прочетох статия, от която ми се изправи косата, че били много вредни newsm78

# 232
  • Мнения: 529
Ред, чак път колкова вредни... Просто не бива да се прекалява с него  Wink

# 233
  • Мнения: 3
Здравейте момичета!
Само минавам, за да съобщя и аз радостната вест - станах мама на разкошна красавица:)
Роди се на 27 февруари 14, 15 часа , от вчера сме си в къщи.  3 кг 750 грама, 52 см. Малката принцеса се казва Ани.
Измъчи малко мама, не можа да се роди нормално и се наложи секцио по спешност, не беше най-лесното раждане, но резлутатът си струва . Сега започваме да се учим да се гледаме.
Тати е най-щастливият човек на земята!
Не съм успяла да прочета нищо, тъй като до вчера бяхме в болницата, а пък и всяко начало е трудно..
Желая на всички подобно щастие!
Снимки как мога да изпратя?

# 234
  • София/Център
  • Мнения: 136
Здравейте, на всички майчета честито и леко раждане на чакащите, аз минавам на много бърз отчет, по нататък ще изпадам в подробности. На 27.02.2009 в 6:42 се роди нашето малко мишле Виктор 3.870кг. и 53см.[/b]
Баткото ни е много щастлив и ние също, само малко сме улисани в кръговрата на кърмене, цедене, някоя колика, някое разранено зърно, но се справяме...
Поздрави и целувки на всички   bouquet

# 235
  • Мнения: 17
Deskata да ти е честит големия малък мъж  Hug, много да ви радва и слушка.  И хаиде в новата тема в Родени 2009, чакаме всички обебили се мамчета там да подържаме духа на сектата жив Simple Smile

# 236
  • Мнения: 1
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК МИЛИ МАМЧЕТА,
ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ, МИЛИ И КРАСИВИ, СЪС СЪРЦА ПЪЛНИ С ОБИЧ И ТОПЛИНА!
МНОГО ДА ВИ РАДВАТ И ОБИЧАТ МИЛИТЕ БЕБОЧЕТА!

Все още не ми остава свободно време да пиша но се надявам да мога да се включвам в темичките.Имаме вече колики и вземаме 2 вида капки Сап симплекс и био гая, мажем и бебе нос около пъпчето.Но немога да кажа все още че има супер ефект.Вие как се справяте?

# 237
  • Мнения: 2
Влизам набързо да се отчета във темичката ни за очакваните бебчета - на 6ти март родих нашето момченце Йордан с тегло 3210, 50 см, с естествено раждане. newsm44  ylinfant
 Преминах с няколко дни термина, с което бебчето стана февруарско мартенче  Laughing, но няма значение, важното е да е жив и здрав малкия сладур  Heart Eyes

Сега най-после се прехвърлям и аз в раздела за Родени 2009  newsm44

# 238
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Вили,честито момченце и добре дошла.

Къде се изгуби толкова време?Включвай се с новинки от вас

# 239
  • Мнения: 2
Елфитка, благодаря ти  Hug,
само да ти отговоря набързо
 ние сме добре, но в последно време нямам особено време за форума, покрай първоначалните грижи за бебчо, сега вече свикнах с графика и ще се включвам по често...

Малко по-късно тази вечер ще пиша новини за нас  в темата за Родени Peace понеже бебчо е гладен и ме зове  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт