Колко време след раждането възтановихте кг-те?

  • 2 216
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 781
Аз си възстанових килограмите от преди раждонето, обаче ханшът ми  още не се е прибрал напълно и не знам дали изобщо ще се прибере Whistling

# 16
  • Мнения: 3 537
Възстанових си ги когато детето беше на около 9 месеца,но това са килограмите ми същите с които забременях 54,но сега вече за 11 месеца след раждането съм 49 кг.Таза също се прибра вече. Laughing

# 17
  • Мнения: 1 455
С първата бременност качих 8 кг, а с втората - 7кг или накъде там (не се мерих много редовно), но ханша още тогава ми се разшири и определено не си възвърна предишните размери. Свалих килцата още в родилното. С тази бременност съм +10 засега (3кг са от Коледните празници  Embarassed), надявам се до месец- два след раждането да си възвърна фигурата.

# 18
  • Мнения: 46 518
Бързо, но забременях с наднормено тегло и сега него боря  ooooh!

# 19
  • Мнения: 2 489
3 месеца и половина - 21 кг.

# 20
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
На третия месец (бях +17). станах -1 килограм. В ханша не съм се променила

# 21
  • Мнения: 6 472
С дъщеря ми качих 10 гк и си ги свалих почти веднага. Лошото е, че покрай разни бабини глупости за кърма напълнях с 6 кг, които свалих след около година Embarassed
Сега ще видим как ще е. До момента съм +9, ама доста съм си трупнала на бедрата, а аз от там най- трудно свалям Tired

# 22
  • София
  • Мнения: 6 559
След раждането имах да свалям 4 кг, но вместо това аз качих още 13 кг.

Голям резил Embarassed - другите качват докато са бременни, а аз след това.  И сега и аз изглеждам като лелка пред мъжа ми. Как ме търпи горкия незнам?

И аз такааааааааааааа, ма моят си ме харесва и не ме амбицира ама хич да ходя да спортувам и гладувам, но на мен ми тежиииииииииииии Cry Cry Cry

# 23
До шестия месец бях вече добре.Имах да свалям около15кг.Няма ги smile3501.Само повечко упражнения за корема трябва да правя,защото след втората бременност вече е зле.Но има време .Не се отчайвам за сега.Тези горещини не ме амбицират да спортувам.Но дойде ли септември -всеки ден.Сигурна съм ,че с постоянство ще успея.Децата ми са малки:на 3г. и съответно на 8 месеца малката.,така че ще направя пак пресата.Аз съм инат в това отношение smile3508

# 24
  • Мнения: 7 430
Ох...като си помисля, че имам да свалям още 14кг - до преди месец нищо не можех да свалям - сега взех по малко да кърмя и вече чакам да има резултат

Блазе на мамите дето веднага са си върнали килцата Hug smile3501
Аз още мечтая за моите 45кг Crazy

# 25
  • Мнения: 7 837
На шестия месец. Няма ги вече омразните 17 кг в повече  Simple Smile

# 26
  • Мнения: 460
Айде и аз да се включа Grinning
След първото раждане имах само един килограм за сваляне и някакси неусетно се махна за месец два,обаче на плоското ми коремче се мъдреха тлъстинки, които хич, ама хич не бързаха да си ходят. След второто раждане имах около 2 килограма, обаче като отидахме на морето при свеки (4-5 месеца след това) и като започна жената да приготвя специалитети, (Bibi i Bla bla и аз се присъединявам към вашия отбор Mr. Green) и лепнах още 2 килограма и после още един се намести и стана страшно, не мога да ми махна Embarassed
Сега нашия тати е в командировка и вечер вместо да гледаме филми заедно, скачам със Синди, зелевата супа ми помогна да махна 2кг за 5 дена и сега продължавам по лекичко, че искам като си дойде след 4 седмици да не може да ме познае на летището  Praynig Praynig

# 27
  • София
  • Мнения: 9 478
Първият път ми трябваше 1 година. Wink

Сега вторият път-свалих екстремно бързо натрупаните 15-16 кг. от бременността. При все, че кърмих много и ядях повечко. Но сега гледам, че съм +2кг. Не ме тревожат изобщо. 161-2см/50-51кг. съм Simple Smile

# 28
  • по света
  • Мнения: 1 587
В края на август стават 10 месеца от както съм родила имам о6те 4 кг да сваля.Корем нямам ,висо4ка съм и не ми ли4ът кг, ама аз си ги знам и другата седмица минавам само на плодове, та да се оттърва от тях.
Вси4ки казват 4е съм слаба, но аз искам о6те пове4е  Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 5 299
Качих 15 кг през бременноста-като излязох от родилното бях свалила 6,а до момента съм смъкнала още 3-4,но не правя нищо особенно.Ходих няколко пъти на фитнес newsm39,но бързо се отказах..

Общи условия

Активация на акаунт