Сняг до кръста е сега,но кой ще види втората черта?/23,02-01,03/

  • 10 766
  • 302
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 141
Добро утро момичета!
Никитка приятно ми е, да се запознаем! Темичката е страхотна!Дано да ни е на късмет! Hug
Щица големи премеждия си имала! Но много ми харесва,че приемаш станалото с усмивка! Поне денят ти е започнал весело! Wink
*MILADY* последните ти изречения са много важни за всички тук във форума! Важното е, че сте имали късмет и бързо сте реагирали. Peace
Ралче една цигара нищо не е. Даже някои казват че е полезна Rolling Eyes!
Подкрепям прудложението на Soff и съм с Вас в неделя от 11.00 часа всеки път!
irina_boneva стискам палци и на двете ръце, мила! Praynig
Както и за всички нечакащи! Praynig Praynig
Успешна седмица и много две чертички!

# 16
  • Мнения: 257
Добро утро,момичета!
nana5kova,irina_boneva,дано лелката ви подмине този път  Wink
Жаки,благодаря за кафето!
*MILADY*,Господ е бил с вас.Както се казва "малкия дявол е бил",но наистина трябва да се замислим за противопожарна система.Като стане белята вече е късно.
Щица,има и такива дни,не се притеснявай.Всичко ще се оправи Hug
Лек ден на всички!

# 17
  • София
  • Мнения: 2 245
Добро утро момичета!  bouquet

Жаки,благодаря за кафето!

Милейди, много се радвам, че ти и семейството ти сте добре! Елена Василева е права, че е бил "малкия дявол". Надявам се скоро този лош късмет да свърши! И всичко да се нареди! След буря винаги има слънце!

Същото пожелавам и на Щица!

nana5kova,irina_boneva, стискам пали да НЕдочакте и да се похвалите тази седмица!

П.П. На мен ми дойде...ще говоря в доки дали може да се направи хидрото на 5-ти ден, т.е. петък, за не губим още 1 месец.

Пожелавам ви страхотен ден и успешна седмица!   bouquet

# 18
  • София
  • Мнения: 1 775
добро утро
 стискам палци на нечакащирте Praynig
успешен улов на ловуващите Praynig
и за тези дето не са чели предишната тема в неделя Соф предложи да си направим ден в който да се помолим и да мислим позитивно за всички момичета в форума идеята беше радушно приета от всички и решихме този ден да е НЕДЕЛЯ 11.00 часа с надеждата да се превърне в традиция  Hug

Идеята е чудесна, присъединявам се и аз!

# 19
  • Мнения: 2 270
Милейди, съжалявам за ужаса, който се е наложило да изживеете! Много се радвам, че всички сте добре - материалните щети, ще се оправят! Hug Heart Eyes
Много се чудих какво да напиша, но ти си го написала вече:
...за да ви кажа да погледнете днешния ден с други очи- радвайте се на живота си, живейте го пълноценно и знайте, че здравето и живота ни са най- важни- мечтите ни рано или късно ще се сбъднат  ...

# 20
  • Манчестер
  • Мнения: 1 067
Добро утро и от мен  Heart Eyes

MILADY, Ужасно е това което сте преживяли. Важното е че всички сте добре  

Щица, и аз съм имала такива дни. Много е гадно да си в дупка. Бързо да излизаш от нея  Hug

На нечакащите, като нана5кова и irina_boneva  fingerscrossed да ни зарадват тази седмица

Ние вчера бяхме на Blue Planet ... и така добре се разтоварих. Разхождахме се под водата в нещо като стъклен тунел. Виждаш акули, китове и всякакви морски обитатели... беше много вълнуащо.




Хубава седмица, момичета  Hug Hug Hug

# 21
  • Мнения: 1 541
 Hug Благодаря ви момичета за всичките мили думи и успокоението- тук и на ЛС  Hug Наистина най- важното е, че всичко свърши добре и аз самата за себе си броя деня за щастлив, защото бяхме спасени!

Притенце, как си ти, миличка? Мама по- добре ли е вече  Praynig

Щица, дано вече да ти свършва и на теб тази каръшка серия и да си получиш наградата за всичко  Heart Eyes

*Жаклин*, спомените от такива неща са си за цял живот. Мен винаги много ме е било страх от огън, макар да не се бях сблъсквала до сега с това. сега вече виждам, че даже не съм и подозирала колко страшно е реално. Дано никой, никога не преживява това!

Ралче, браво за цигарките, слънце! Само така! Аз тези дни само на тях и шоколад живея- много се изложих Embarassed

milly76, завидях ви благородно! Страхотно е!

# 22
  • Мнения: 1 775
Милейди, направо изтръпнах, като те прочетох. Представям си какъв ужас сте преживели, малката сигурно и тя много се е изплашила. Дано всичко лошо е вече зад гърба ви и само хубави неща да ви съпътстват оттук нататък.
Щи, има ги тези каръшки дни, които ни вгорчават живота от време на време, но всичко това минава и се забравя. И ние с мъжа ми бяхме влезли в някаква черна серия след петък 13-ти и само гадости ни сполитаха. Надявам се сега да предстоят добри моменти за всички ни.
Ние сега ловуваме, в сряда пак съм на преглед, дано всичко е наред. Д-р Андреева иска да пусна прогестерон на 21-ви ден, въпреки че аз тогава някъде се очаква да овулирам.

# 23
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Зравейте момичета  Hug!

Софф, страхотна идея. Присъединявам се! Много вярвам в положителното мислене и особено в колективното такова.

Милейди, направо настръхнах. Радвам се, че всичко се е разминало само с материални щети. Наистина в такива моменти човек осъзнава, кои са важните неща  Peace.

Стеф, на добър час в семейния живот   bouquet. Да е изпълнен с любов, разбирателство и деца. 

Жени, как си ?

На всички нечакащи стискам палци.

Хубав ден на всички.

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Милейди,  Hug ужасен инцидент. Слава на Бог, че сте добре и тримата  Praynig За сьжаление наистина тези моменти ни карат да осьзнаем това, което си написала - най-важното е да сме живи и здрави, всичко друго се нарежда някак си. Дано повече няма такива неприятни случки  Hug
На нечакащите и ловуващите УСПЕХ!!!

# 25
  • София
  • Мнения: 5 566
Добро утро, момичета!

Софф, прекрасна идея.  Hug Присъединявам се от следващата неделя!  Praynig

Неземната, нюклиърбейби, Галя76,  Cry Cry Cry  Hug  Hug  Hug думи нямам...

Милейди, кошмар!  #Crazy Изпитание огромно... Радвам се, че всички сте добре.  Hug

Щица, хайде вече излизай от тая сатурнова дупка, че какво ли не ти се събра! Това с кучетата беше много гадно... Миличката!  Hug

Никита, слънчице, радвам се, че си тук!  Heart Eyes Късмет!  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

Прити, Ралче, Аманитка  Heart Eyes

Хубава седмица на всички!   bouquet

# 26
  • София
  • Мнения: 969
Здравейте,
много хубаво предложение на адашката. И аз се присъединявам.
Моля ви за стиснати палци и молитви за мен за петъка - тогава ми е първия преглед, да знам, че бебо се развива нормално  Praynig
Милейди, голямо изпитание. добре че ви се е разминало, малката уплаши ли се?
Успех на всички бебеправещи и положителни тестчета на нечакащите  Hug

# 27
  • Мнения: 598
Един запис от мен!  bouquet
Днес стратирах деня с повръщане, да видим как ще продължи ooooh!

# 28
  • Мнения: 36
Здравейте момичета, незнам дали все още ме помните, скоро не съм писала тук, но ви следя редовно.

Накратко моята история е следната:
-опити за бебе от 15 месеца
- всички видове изследвания без изменения
- спермограма 50% бързи плувци, НО и левкоцити и еритроцити, не сме лекували нищо
- поликистоза на ляв яйчник
- цикъл на 28-32 дни с овулация (потвърдена само от тестове и една фоликулометрия)

Изписаха ми Клостилбегит преди около 9 месеца, купихме го, но като прочетохме листовката се уплашихме, защото не сме в България и тук няма кой да ме наблюдава и така и не го пих. Мъжът ми пиеше Геритамин Нео, Цинк и Трибестан - абсолютно никаква полза и никаква разлика в спермограмата му след 6 месеца на лечение.

Та януари ми дойде малко по-рано на 26 ден. Имахме изключителни неприятности началото на февруари и не сме бебеправили около предполагаемата овулация, не съм и правила тестове този път. Та очаквах да ми дойде между 13.02 и 16.02, но не ми дойде. Правих тестове за бременност- нищо, купих едни супер чувствителни 10miU/ml, пак нищо и го отдадох на напрежението от началото на месеца. И така всеки ден тест, докато на 20.02  #Crazy имах втора черта  EFP, веднага реших, че теста греши и направих оше тестове, всичките  EFP БРЕМЕННИ СМЕ!!!. И така най-после и аз ще ставам мама  newsm17. Много ме е страх.
Мъжът ми още не е на себе си и неможе да го осъзнае. За сега вие сте първите, които разбират за това събитие.

Ще пиша и симптомите си в едноименната тема.


Най- искренно пожелавам на всички в този форум да се похвалят след мен. Успех на всички момичета в осъществяването на тази мечта. Благодаря ви, че ви има. 

# 29
  • Мнения: 1 001
sunshine*uk ,честито леки 9 и здраво и хубаво бебче на финала  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт