Сняг до кръста е сега,но кой ще види втората черта?/23,02-01,03/

  • 10 771
  • 302
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 359
Здравейте и от мен в новата темичка. Да се похваля и аз най-сетне, че почваме опитите за бебе, след миналогодишния неуспех. Стискайте палци да не се задържаме тук. И успех на всички ловуващи и нечакащи  Hug

# 46
  • София
  • Мнения: 3 860
Здравейте мили момичета  Hug
Сви ми се сърцето като дочетох темичката от предната седмица Sad
Мойте съболзенования на всички преживели загуба  Hug
Дано да няма повече лоши новини  Praynig
Късмет на всички ловуващи и нечакащи  Hug
Аз нямам с какво да се похваля Simple Smile но хубавото е че след 2 дни отиваме на ски, малко да си попочинем Simple Smile после началото на март трябва да ми дойде лелката и подновяваме опитите дано този път успешни  Praynig

# 47
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Здравейте и от мен!Нямах нет цял ден  #Cussing out и сега също е ужасен
Съншайн, и аз те помня!Честита и лека бременност и сладко бебе на финала  Hug
Милейди, майка ми ми разказа сутринта за ужаса, които сте преживели и цял ден знаех, но нямаше как да ти пиша.Радвам се че всичко е минало по възможно най-добрия начин и всички сте живи и здрави  Hug
Стелету, честито и на теб!
Ники, слънце, много хубава тема, благодаря  Heart Eyes
ПритиHeart Eyes
Пожелавам ви успешна и усмихната седмица  Hug Hug Hug

# 48
  • Мнения: 453
Moмичета, наистина е много тежко да има толкова тъга - май за повечето майки пътят е трънлив в един или друг момент, проблеми всякакви, но явно трябва да се преодоляват. Съжалявам много за момичетата, загубили дечицата си, не знам какво да ви кажа... дано да се възстановите бързо  Praynig
Милейди, голям ужас сте изживяли наистина, добре че тук имаме happy end  Hug
Румикс, разбира се че имаш силно стиснати палци, пък току-виж пак сме се засекли в някоя отчетна темичка, но нека този път да е успешно и за двете ни  Hug  Praynig
Стелиту и Съншайн - честито, момичета, дано да сте най-щастливите бременни и към края на годината - майки   bouquet  Hug
Всички момичета -  Hug

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Честито на новите бремелинки   bouquet След 9 месеца да се похжалите с пухкави, розови бебоци  Grinning
Момичета, стиснете по едни палци за мен утре - отивам в София  Praynig Praynig Praynig

# 50
  • Мнения: 257
Steletu и sunshine*uk,честито!Леки бременности и да се похвалите след девет месеца с бебчета!
soff,стискам ти палци за утре fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 51
  • Мнения: 9 095
Момичета, привет!
Минавам да ви благодаря за това, че сте се сетили за мен (Яничка83, цунки за теб), за прекрасните пожелания - да ви се връща стократно (е, не сватбата де Crazy) Hug Снимки нямам все още, но като ги получа, ще пусна Simple Smile
Всичко мина добре, нямаше издънки и неприятни моменти, като изключим коликите ми през почти цялата вечер...роклята ме стягаше точно на стомаха, а и цял ден гладувах, присви ме стомахът, стана ми лошо и накрая взе да ме боли силно. Но всичко друго беше супер.

Милейди - съжалявам за това, което ви се е случило, но пък сега гледаш на нещата по друг начин, нали Hug Всеки ден е ценен и не знаеш с какво ще те изненада животът, кое е за добро или за лошо...да ви пази Господ Hug

Соф - стискам ти палци, не мога да повярвам че още има инфекция, почвам да си мисля дали не се подхранва от нещо Thinking

На всички бебеправещи желая успех и вяра  bouquet

# 52
  • Мнения: 1 775
Стеф, с нетърпение чакаме снимчиците от щастливото събитие.
Соф, стискам силно палци.

# 53
  • София
  • Мнения: 2 245
Стеф, с нетърпение чакаме снимчиците от щастливото събитие.
Соф, стискам силно палци.

Стич е написала всичко, което бих написала и аз.

 Hug Hug Hug

Малък поздрав за всички цък.

Последна редакция: пн, 23 фев 2009, 20:58 от Red tree

# 54
  • Мнения: 1 001
Стеф, с нетърпение чакаме снимчиците от щастливото събитие.
Соф, стискам силно палци.

Стич е написала всичко, което бих написала и аз.

 Hug Hug Hug
и аз така Hug Praynig Peace

# 55
  • Мнения: 179
Мили момичета,

Както и в предишната темичка от миналата седмица, и сега ще се запиша тук със закъснение от 2 дена .

Хайде да ни върви и да сме живи и здрави.

MILADY, представям си кошмара. Добре, че на вас нищо не ви се е случило.

Поздрави,

# 56
  • Мнения: 568
Хайде да се разпиша и аз в новата темичка... Тия дни не пиша, а само ви чета, че и аз като Щица съм в дупка  Sad С тая финансова криза и масови съкращения тия дни си мисля къде съм тръгнала и аз бебе да правя  ooooh! Много зле се очертават нещата в работата на мъжо и с четирима безработни родители дето разчитат на нас да помагаме финансово... Оффф, не знам!

Иначе и аз не чакам тази седмица, макар че като си гледам графиката, май пак никаквата не сме я свършили  Sad

мери м, ирина бонева, nana5kova, maqi@, mausidreams стискам ви палци, момичета, да се похвалите с две чертички!  Praynig
MILADY слава Богу, че няма пострадали! Права си за алармите, и при нас преди две години през нощта избухна пожар заради неизправност в ел инсталацията и до сега благодаря на Господ, че по някаква случайност се събудих на време и се разминахме само с материални щети...  ooooh!
Ралче, браво за цигарите! И аз искам много да ги спра, но при мен номера с рязкото спиране не работи, та от 5 месеца съм намалила дневната доза от 20 - на 7 цигари. От март смятам да понамаля още, може би на 1-2 на ден...  Flutter
Щица дано бързо да излезеш от дупката...  Hug
sunshine uk, steletu честито, милички! Леко бременеене и пухкави бебоци след 9 месеца!   bouquet
rumix добре дошла отново в ИС и успех! Дано скоро се отчетеш с две чертички!  Praynig
soff имаш стиснати палци от мен!  Peace


# 57
  • Видин
  • Мнения: 961
Добро утро! Heart Eyes

Кафенце:     Чайче:

Съншайн, Стелиту, леко бременеене и късмет до края!  bouquet
Стеф, ще чакаме снимки с нетърпение! PeaceСигурна съм че си била прекрасна булка! Hug
Хубав ден, момичета!
При нас е - 11 градуса Shocked

Соф,много положителна енергия ти пращам fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

Последна редакция: вт, 24 фев 2009, 08:02 от *Жаклин*

# 58
  • Мнения: 54
Добро утрооо  Hug
Честито за  EFP на съншайн и стелиту   bouquet Hug Много късмет, лека бременност и по един пухкаж сладур след 9 месеца да гушкате.  newsm30
Виждам, че май станахме доста момичета, които не чакаме тази седмица  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover на деситали (незнам как точно се изговаря  Blush), нана петкова, ирина бонева и на всички други които не чакат  Praynig
Софи имаш стиснат палчета и от мен за изследванията, дано са по-добри  Praynig Hug
Милейди наистина е страшно това, което разказа, хубаво е че няма пострадали и сте реагирали бързо, дано не се случват повече такива неща (един приятел ми разказва насоро подобна история само, че в апартамент, оказало се, че не е измазан хубаво комина имало дупки или нещо такова и оттам димът се разпрасквал като се видя с него ще го разпитам по-подробно)
Жаки мерси за кафенцето  Peace
на мен днес ми е деня, естествено ако не е ришила М да ми дойде на 28 ден като едно време, че последните 3-4 месеца ми идва на 26 и аз вече това смятам за нормално  Thinking , но пък БТ ми се покачи на 37,5  Thinking Някой някакво мнение  newsm78
Малко дълъг ми стана поста, сори за което. Много  Hug на всички , стиснати палци и успешен ден  Hug

# 59
  • Мнения: 95
Здравейте и от мен! Искрено благодаря на всички за пожеланията!
А от мен мноого стиснати палци на всички тук! Многобройни 2 чертички и .... Много усмивки!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт