Сняг до кръста е сега,но кой ще види втората черта?/23,02-01,03/

  • 10 778
  • 302
  •   1
Отговори
# 60
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Добро утро, момичета!

Ей, най-после някой да се сети за тези, които не пием кафе  Mr. Green. Мерси за чайчето, Жаки.

И тук е голям студ.

desitalee, напълно те разбирам. И в работата на мъжа ми нещата са зле, аз не работя. Започна да ме хваща страх. Аз на нямане съм свикнала, но лошото е, че тая криза се отразява на опитите ни за бебче. На мъжа ми съвсем не му е до секс. Много се надявам нещата някакси да се наредят.

Софф, стискам силно палци  Praynig.   

Стеф, чакам снимки  Grinning.

Хубав ден на всички  Hug.

# 61
  • Мнения: 165
Добро утро момичета   love001 все още удържам фронта, вчера трябваше да се появи животното но имам чувството, че днес, най-късно утре ще се олеля. Не меря БТ и не знам как варира но ПМС са жестоки просто. Ако и утре го няма животното ще правя тест.Предишния път се прецаках с едни "ранно отчитащи" и си обещах, че повече така няма да правя  Rolling Eyes  Не се надявам особено защото покрай преместването в ново жилище, нещо май попропуснахме овуто, така че ...каквото леля покаже.
Желая на всички успешен ден.

# 62
  • Мнения: 304
Добро утро и от мен.
Вчера след този старт на седмицата реших, че е редно да отида да запаля една свещичка в църквата. Не съм кой знае колко вярваща, но от малка се чувствам много успокоена ако поседя малко в една определена църква... Имах нужда да намеря себе си. Дано съм успяла.
Иначе днес реших да не си подавам носа извън апартамента, освен до магазина и обущаря. Добре че работя на място, където мога да си позволявам такива волности.

Ето една закусчица от мен, Жакито е дала кафенцето.  Heart Eyes

РалюхинаHug Hug Hug
Стеф, най-искрени поздравления за сватбата, с много пожелания за нестихваща любов. И чакаме снимки.

# 63
  • Мнения: 1 247
ЕЕЕЕ какво по хубаво от това и кафенце ни направи Жаки
Щи закуска  мила страшна си нали е диетична Blush
desitalee а ми ти почти си ги отказала  Peace
nana5kova хайде стиска ме палци да не се появи животното нали така и викаш Laughing
Стеф честито и от мен мила   bouquet е на патерици е но по добре късно от колкото никога Embarassed
хайде приятен ден Heart Eyes

# 64
  • Мнения: 1 765
Реших, че заради хубавите събития, все пак и аз трябва да се разпиша в седмичната...

Ники Hug

Стефи, честито! Дълъг и щастлив семеен живот, изпълнен с много радости и любов!   bouquet И аз много бих искала да те видя като булка  Blush
Съншайн, благодаря, че реши да споделиш, успеха на всяко момиче, борило се дълго за бебе и преминало през много препятствия ме обнадеждава, че може би и нашето чудо съвсем скоро ще ни споходи. Успешна бременност, с много сладко бебенце в резултат.... Heart Eyes

Хубава седмица, момичета Hug

П.П Сигурно цял ден ще едитвам...

Рали, какви диети бе душа, ще се счупиш, а не вярвам спирането на цигарите да ти се е отразило особено...

Жак, ти проблемите изгони ли ги?

Щичка, съвсем благородно ти завидях, че сама шефстваш над работното си време...

Нана, пожелавам ти никакви "животни" да не те наближават близките 10 месеца...

Манчо, как си? Пупката расте ли...

Последна редакция: вт, 24 фев 2009, 10:20 от комикс

# 65
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 335
Добро утро, другарчета!   food010

Ако знаете вчера каква вечер изкарах. След работа бях на зъболекар и с местна упойка ми извадиха мъдрец, който беше решил да порастне толкова отзад и толкова накриво!!!! Половината излязъл, другата половина си расте вътре, събира храна, прави кариеси ... абе въобще не му е там мястото.

Та ...... ТУК БРЕМЕННИТЕ СПИРАТ ДА ЧЕТАТ ..... паднаха едни упойки, които не хващат от раз, едно къртене  bambam, истински чук и гек. После шиене  smile3553

А сега малко шегичка със самата мене си: седя вчера на манипулацията, стиснала юмруци и си представям как следващите два дни, когато ще е овуто, правим кекс. tooth tooth Представяте си ме прелестна и красива, мъжо тръпне в очакване.  newsm47 А аз му викам леко тука, леко там. Майтап.  newsm62
Ще оставим романтиката за следващия месец, сега не ставам и с пръст да ме пипнеш.

Помислете ме каква картинка съм наистина, и мисля, че ловуването тези дни ще ви се стори песен. Винаги може да е по зле, така че горе главите, заредени пушки, долу бильото и ходом марш към заветната цел!

Прегръщам ви и ви желая хубав ден!  Heart Eyes

# 66
  • Мнения: 304
Ком, да се скатавам от работа е наистина единственото предимство на настоящото ми работно място (за това и искам да го сменя, идея си нямаш колко пагубно може да ти се отразява да нямаш какво да правиш на работното си място).
Миле, големи перипетии, ама важното е, че вече е минало.
То и аз съм така с "внимавай тук, внимавай там". От случката с кучетата имам синини по ръката и крака, а близката ми среща вчера с вратата на колата ме е разкрасила във фасадата... Мъж ми ме подиграва, че съм била с бойни белези като пират. Като го питам нещо и се обръща и ми казва : "Аррррррргггг!" hahaha hahaha hahaha Ама да ти кажа не пречи много на бебеправенето.  Blush

# 67
  • Мнения: 257
Добър ден и от мен!
Благодаря за чая и кафето и закуската!
Mileto,пак успя да ме развеселиш.Страхотна си! Hug
Щица,ти също имаш добро чувство за хумор Hug
Слънчев и усмихнат ден на всички!

# 68
  • Мнения: 9 106
Миле, аз прочетох Crazy, ама не се стреснах, щото и на мен ми предстои подобна интервенция, единият ми мъдрец расте леко към съседния зъб и без вадене няма да се размине...подготвена съм, че ще е ужасно Crazy
Дано си се запасила със солидно количество аулин и стискам палци да ти мине по-скоро Praynig

# 69
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 335
Щица, и ти си голям патиланец, мила! Вчера четях за колата ви и цялата случка - хем те мислех с тревога, хем ми стана смешно, защото ситуацията е много нелепа.

Абе да ти кажа с тези конци в устата, нещо не ми се вписва романтиката с тая работа. Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Елена Василева, важно е да гледаме по-позитивно на нещата. Така и по-малко боли, когато не сме се така вторачили в болките.

Стеф, да ти кажа не ме боли много, имам аулин и аналгин в чантата за всеки случай. Но усещането за тежест, все пак мястото е третирано, трудно отварям устата, конците вътре дето се мандахерцат  Crazy Crazy Crazy, това е по-неприятно.

Викам му вчера на доктурчиту, искам да родя веднъж, отколкото да се занимаваш с моите зъби и само да ме тормозиш. Той упули очите: Я, това за пръв път го чувам! Ами да, раждането си е купон, сравнено с тия мъки.

Последна редакция: вт, 24 фев 2009, 10:42 от Mileto

# 70
  • Мнения: 1 001
Щи мила ти на коя дата с родена, че вчера нали каза че си в сатурнова дупка? Hug

# 71
  • София
  • Мнения: 5 569
Стефи, честито, миличка! Да сте живи и здрави, много да се обичате и да бъдете много шастливи! Господ да ви закриля!  newsm51

Софф, стискам ти палци за прегледа и резултатите!  Praynig Да се похвалиш после, че всичко е наред!  Hug

Миле, геройче си!  Hug Радвам се, че тая гадост ти е зад гърба вече! Оттук нататък само хубави емоции!  Hug

# 72
  • София
  • Мнения: 3 860
Здравейте момичета Simple Smile
Аз вчера нещо се бях замотала доста  Crazy забравих да честитя на момичетата видели мечтаните 2 чертички - безпроблемна бременност ви жалая Simple Smile
А на Стеф сладък семеен живот изпълнен с много любов и щастие   bouquet
Милето съчувствам ти и аз преди месец минах през това само дет моят мъдрец си беше на право ама в коста и няма6е място къде да излезне  Crazy Още си ме наболява и аз така бях  не ме пипкай не ме буткай само ревях изтерично  Mr. Green ама въпреки това съм доволна че приключих с тази драма  Hug А зъболекаря ти е прав които е раждал и са му вадили мъдреци с операция казва че мъдреците повече боляли  Mr. Green
Щи аз съм на такива сакътлъкски периоди по рождение все някъде се претрепвам  Mr. Green мъжо и майка ми са ми забранили да стъпвам в куфнята и да пипам ножове  Mr. Green
Лек и успешен ден момичета  Hug
Стискам палчета на всички нечакащи май са доста тази седмица  Hug

# 73
  • Мнения: 1 247
Ей Комиксова Hug Hug Hug
о да ти кажа качих някой друго килце но се старая да си върна старата форма
във нея се чувствам най добре  Blush

# 74
  • Мнения: 36
Здравейте момичета, благодаря на всички за милите думи  Hug

Понеже забелязах, че има много нечакащи за тази седмица, реших да поостана тук, за да ви заразя тотално.   Hug

Искам само да добавя, че определено бях отчаяна и почти сигурна, че няма да стане и даже започнах да се примирявам с този факт, така че знам всяка от вас как се чувства и какво преживява. Тук съм, за да ви върна надеждата и да ви кажа, че много скоро и при вас ще се получи! Обедена съм. Прегръщам ви.

Лек и ползотворен ден на всички, чакаме още четни чертички!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт