Баба Марта се задава,две чертички ще раздава /23.02–01.03.2009/

  • 5 799
  • 149
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 422
Доброоо утро кукли Hug
Предлагам да закусим и да си похапнем има ли желаещи Heart Eyes

# 76
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 786
Добро утро и от мен  Hug
Майче,благодаря за закуската   love001
Малко съм ядосана на мъжът ми  Crazy

# 77
  • Мнения: 290
включвам се Майче,най-вече за кафето  Wink
при мен почти нищо ново,резултатите ми излязоха - да съм продължала терапията,пък аз почти не съм пила никакви лекарства,а резултата е малко по-добре  newsm78
утре пак ще пускам кръвчица - дано ми е останала поне малко
лек и усмихнат ден  Hug

# 78
  • Мнения: 2 422
Малко съм ядосана на мъжът ми  Crazy

Защо бе Зъбчева Wink какво толкова е направил мъжо виж кви са ни добрички диванетата Mr. Green

Равалче сега е малко по добър а другия път още по добър резултата.... а защо не си пила почти никакви лоша си я нареждай войниците иначе няма кафе Wink

# 79
  • Мнения: 4 589
Добро утро и от мен,

Майче супер закуска, аз тъкмо сложих кафето. Не можах да спя нещо, та от 7ч съм будна.
Равал успех мила.

Аз съм сравнително по-добре, вече дори като се изправя и не съм като пияна. Май повъзстанових кръвта.

Днес вече ще трябва да свършим, това, което отлагахме 4 дни. Време е да изпратя малката душичка. Тя го заслужи.

Лек и усмихнат ден.

# 80
  • Мнения: 3 294
Добро утро от мен .. много студено брее , искам да се стопля вече  Rolling Eyes

Зъбче , защо се сърдиш на мъжо , те че правят грешки правят , ама нали затова си ги обичаме  Hug

Майче , мерси за закуската , добре ще похапна Wink

Равалче , хайде мила ,още малко остана  Praynig

Ники , незнам какво да ти кажа за днес .  Cry

# 81
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 786
Ники,прегръщам те силно  Hug Просто не знам какво да кажа ,сълзите ми напират  Cry
Минди знам ,че са ни добрички,може би и аз съм по-изнервена напоследък от хроничното недоспиване,не знам  Confused

# 82
  • Мнения: 965
Добро утро гугуткии  Hug
Майче благодаря за кафенцето и невероятната закуска  Hug
Равалче  Praynig Praynig Praynig
Ники няма да е никак лек твоят ден ,  но няма как  Cry Cry Cry , с теб сме бъди силна  Hug
Ние с мъжо от няколко дни обстрелваме полето   luvbed  fertilization , стискайте палци  Peace
Целувки и прегръдки на всички  Hug

# 83
# 84
  • Мнения: 3 294
Зъбче , има и такива моменти , мила , той ще те разбере . Лошото е че те са ни най-наблизо и често пъти го отнасят без вина , ама какво да се прави  Mr. Green  Hug Малката добре ли е , иска ми се да я видя колко е пораснала  Heart Eyes

# 85
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 897
Ники, кураж и сила мила Hug
Зъбче, аз на моя съм му вдигнала мерника от няколко дни, та да видим Twisted Evil

# 86
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 786
Минди,малката е добре ,бяхме на консултация ,за 1 седмица е пораснала с 220 гр,което е много добре  Hug
Гея,ние вече 3 ден все се дърлим за нещо  Twisted Evil

# 87
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 897
Ааа, Зъбче, нормално Grinning Ние още не сме почнали, ама на там отиваме Mr. Green

# 88
  • Мнения: 3 246
Ники кураж и сила миличка Hug

# 89
  • Мнения: 3 453
Ники,
прегръщам те силно! Много ми е мъчно за вас. Sad
Сунар,
радвам се, че сте успели да отидете при д-р Кацаров! Спокойно влизай със съпруга ти и задавай въпроси. Д-р Кацаров винаги е много изчерпателен. Успех с изследванията! Hug
Скарлет,
дано нещата се подредят при теб! Не ни стига другото... #Cussing out

Честит рожден ден на патерица на Денди и Пантерка!  bouquet Да сте здрави и усмихнати! Щастието да ви съпътства навсякъде! Hug

Общи условия

Активация на акаунт