Баба Марта се задава,две чертички ще раздава /23.02–01.03.2009/

  • 5 793
  • 149
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 589
Завърнах се, не беше лесно, но го направих. Човек трябва да мине и през това, за жалост.
На 14.03 ще изпратим малката душичка. Извинявам се, че ви натоварвам, но ви чувствам като семейство. Съпругът ми много тежко ги изживява, не дава да говори, днес сама свърших всичко, за да му спестя поредната болка и мъка.

Сега съм месец болничен и живот и здраве от 25.03 на работа, напред, нов опит и нови сили.

# 91
  • Мнения: 150
В понеделник в 7и и 15 сутринта ще има предаване за инвитро и фонда.Които желае може да гледа!Има интервюта с пациенти на клиника Селена!Аз чакам бебе в благодарение на Др Минев и екипа на клиника Селена Grinning

# 92
  • Мнения: 3 246
Ники, съжалявам миличко,  Hug и не ни натоварваш, ние сме заедно не само в  хубавите моменти, но и в трудните. Аз искрено ти пожелавам късмет при новия опит  Peace

# 93
  • Мнения: 2 342
Момичета, моята сестра и племенница ще участват в предаването Биберон по Скат в събота, а аз точно тогава ще съм при док. Какъв късмет, ще са медийни звезди Joy, а аз няма да ги гледам.
krisc4an, честито!

# 94
  • Мнения: 851
Ники, как може да си помисляш, че ни натоварваш?
та ние всички ти се възхищаваме и ако можем поне малко да допринесем, за да ти помогнем (в случая просто да те изслушваме) не мисля , че има някой който би ти отказал!
С риск да се повторя силите ти ме вдъхновяват да се радвам на всеки миг в момента, а не да се изпълвам с лоша настройка - ще станели/няма ли да стане, така че служиш за пример!
Браво! наистина ти прекланям глава. А за новия опит- ще стискам много палци до края!

# 95
Ники  Hug
Никой не натоварваш, ти си пример как да се борим всички тук. Прекланям се пред силата ти. Успех при следващия опит  Praynig

# 96
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 782
Ники, съжалявам миличко,  Hug и не ни натоварваш, ние сме заедно не само в  хубавите моменти, но и в трудните. Аз искрено ти пожелавам късмет при новия опит  Peace
Нямам какво повече да добавя  Cry

# 97
  • Мнения: 2 382
Ники, за това сме тук.С теб сме всички Hug.Вярвам, че много скоро ще ви се случат най-хубавите неща и двете ангелчета ще бдят над вас Praynig

# 98
  • Мнения: 1 284
Ники, съжалявам миличко,  Hug и не ни натоварваш, ние сме заедно не само в  хубавите моменти, но и в трудните. Аз искрено ти пожелавам късмет при новия опит  Peace
Ники Hug Hug Hug

# 99
  • Мнения: 382
Ники  Hug Hug вси4ки сме с теб.

# 100
  • Мнения: 1 768
Добро утро котета  Laughing
Слагам кайвето , за ранобудните  Laughing

Ники ,  Hug Hug Hug
Хубав ден момичета  Hug

# 101
  • Мнения: 616
Добро утро! Аз докато се включа, то седмицата свършила  Laughing
Много хубаво кафенцето, ама аз с това гадене съм само за кафе, така че го оставям на вас. Сутрин в 5 се събуждам от глад и ако не хапна започва и повръщането. Ох, няма да се оплаквам, че моите са бели кахъри.
Ники, мила  Hug Много сили ти пожелавам  Hug
Момичета, успешен ден на всички!

# 102
  • Мнения: 3 294
Добро утро на всички  Hug

Маринексче , мерси за кафенцето  Hug

Лорка радвам се че те виждам тук , притесних се , изчезна без вест , как вървят ембрончетата  Hug

Ники , мила , бъди много силна  Hug

# 103
  • Мнения: 4 589
Добро утро и от мен,

Маринекс,мерси за кафето.
Лора и аз бях така, събуждах се много гладна.

Аз съм поръчала календари със снимки на Алекс за спомен. Иска ми се да си я спомняме усмихната, борбена и силна.

Хубав петък.........

# 104
  • Мнения: 616
Mindi ембриончето остана едно, направихме редукция в сряда. Нямаше как с моите габарити да останат три. Сега ми е малко притеснено да не стане нещо с него и може би допълнително от нерви ми се гади. Стискам зъби, дано няма повече проблеми.
Ники добре си решила за календарите. Алекс го заслужава.

Общи условия

Активация на акаунт