Отчет на набор 2003 - 44!

  • 11 550
  • 295
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 7 673
Мам4е откакто на РД на Криси му подариха комплект с 50 игри вътре - от рода на Не се сърди човече, Монополи, Бинго и всякакви от този сорт. Почти постоянно играем. Трябва да имаш в предвиш, че трябва задължително втори човек. Peace
Моля инфо откъде е. Моят си умира за този род забавления. У дома имаме монопол, рулетка, спартанци, шах, табла, домино, не се сърди и още няколко от сорта, но 50 не са.  Wink Искам гииии.  Joy
Анелима, и аз чета. Чета за училища, чета за ясли, чета за ВУЗ-овеhahaha hahaha hahaha (че всичко това ни чака, живот и здраве, учебната 2010-2011.  Wink

# 241
  • Мнения: 922
Здравейте момичета, много се радвам, че кукерската маска Ви е харесала. Нашата градина спечели 1-во място сред градините.
И Ники има проблем с компютъра. Постоянно е на него, играе, влиза в интернет- все "тегли" нещо, трие с т.н., та накрая бяхме една седмица без компютър и се наложи да го преинсталираме  #Cussing out
За РД му подарихме РС 3, та и там  #Cussing out, оооооо  ooooh! май ще трябва да ставам "лоша" и да вземам мерки, че нещата излизат от контрол  Thinking

# 242
  • Мнения: 530
Добро утро .
Имаме рожденници.http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=377953.0

# 243
  • Мнения: 4 303
Много е тихо тук...  Whistling
Ако си спомняте, бях ви казала, че в петък ще водя Кристиян на лекар заради липсата на апетит. Пуснахме му кръвна картина - много пищя, все едно го колят - и се оказа, че си е съвсем добре. Успокоих се малко, явно е период. Дано го израсте по-скоро, а аз ще се постарая да не го насилвам, че да не намрази съвсем храната.

# 244
  • Мнения: 1 102
браво Клото, много добри новини.  Peace

# 245
  • Мнения: 343
Клото чудесни новини за изследванията. Аз също ти казах, че и моя синковец спада към вашият отбор на злоядите деца, но вчера се прибира от рожден ден, от където ми гарантираха, че е изял 2 сандвича, малко торта и соленки. Връща се и казва "Мамо още съм гладен" Е, стана ми драго и пу-пу отново хапна добре.
Спокойно това е период, който ще премине.

# 246
  • Мнения: 4 303
Атлантика, аз съм забелязала, че навън яде що годе. Явно храната е по-вкусна.  Mr. Green

Мюрвет, как е малката красавица? Кърмите ли се (гледам ти снимката в подписа, за това питам)?  Grinning

# 247
  • Мнения: 23 453
Дани е на периоди.Понякога е страшна лакомия,друг път е на фотосинтеза.

# 248
  • Мнения: 1 102
Клото, за сега е изцяло на кърма, дано да имам и за напред.
Днес каква беля щеше да стане, което ми стана за урок че Арда е още малък...
Сама съм с двете деца, малката в кошарката и Арда си играе в същата стая, аз отивам в другата стая да бърша пода и чувам малката да мрънка и гледам Арда виси над кошарката, но не виждам какво прави с ръцете си. По едно време ме пита:"Мамо повръща ли?"отивам и какво да видя, той взел залъгалката и се мъчи да я навре в устата и, а тя не иска  и повръща в това време... ShockedЕдно хубаво се развиках и той така се уплаши и се разплака... SadМного трудно с второ дете, първото няма кой да го тормози и няма с кого да се съобразяваш, сега не смея да и се радвам пред него, добре че през деня е на градина.

# 249
  • Мнения: 4 972
Мюрвет, и ние го изживяхме това. Но гледах да се радвам на баткото много, да го гушкам максимално. Плюс това получи бонус татко в леглото си, че аз спях с бебка в началото.  Laughing Не, че сега не спя с нея де. Нощем си се мести от нашето в нейното легло и обратно. Ама нали ми е голямото кърмаче, засега не ми пречи  Grinning!
Нашето тържество мина в четвъртък напълно успешно. Много съм доволна. Приключи ми ангажиментът за това тържество, нали съм от род. актив.  Tired
По-късно същата вечер подадохме молба за първи клас. Момченцето ми ще бъде ученик! Невероятно, нали!? Нямаме право да избираме учителката, ще бъдат три паралелки. Но помолихме с детенцето на братовчедка ми да са в един клас, че ще се комбинираме във воденето и взимането. Няма проблем за това.
Говорих с Косето за последен път - да избира - ще играе ли още година в детската или иска да върви на училище, обясних, че ще се пише и учи, но ще бъде с тайфата! Настоява да тръгва на училище! Дано не му секне ентусиазмът наесен!  Praynig

# 250
  • София
  • Мнения: 7 673
Мюрвет, а аз направих точно обратното. Много се радвам на бебето пред Павел, ама го включвам и него. Подай това, подай онова. Виж колко е беззащитно. Виж колко е невинно. И той така си свикна. Сега е буквално като орлица над бебето.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Като имам работа в др.стая, ги оставям двамата. Павел го пази да не се нарани, говори му, занимава го. Вчера искаше нещо да му дам. Аз се пресегнах, с бебо на ръце. И той като скочи и си протегна ръцете към бебо. Уплашил се да не го изпусна, като правя друго с едната ръка. т.е. освен чувства, вече има и добър инстинкт да го пази и да реагира на мига. Много му се радва и е страшно мил с него. Виж само как се гледат:
http://media.snimka.bg/2333/010921531.jpg
Може ли на Арда му трябва още малко време, за да свикне.  Peace
Клото, браво за резултатите!  Hug

# 251
  • Мнения: 1 102
Ирина, много са ти сладки, пу пу.
То и моя много я обича и днес постъпката беше за да я успокои, но не знаеше че ще стане нещо, е вече се научи.

# 252
  • София
  • Мнения: 7 673
Ирина, много са ти сладки, пу пу.
То и моя много я обича и днес постъпката беше за да я успокои, но не знаеше че ще стане нещо, е вече се научи.
Сладур!  Hug

# 253
  • sofia
  • Мнения: 1 191
Здравейте и от мен. Благодаря на всички за пожеланията отправени към Пепи по случай РД.
Купона беше на висота, емоциите  също. Сутринта  бяхме в Патиланци с приятели на Пепи, а следобед с баби и дядовци.
Едва  го накарахме да си легне. Ето малко снимки:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=350389

Последна редакция: нд, 08 мар 2009, 00:05 от мирта

# 254
  • Мнения: 1 364
  bouquet  bouquet  bouquetЧЕСТИТ 8-МИ МАРТ   bouquet  bouquet  bouquet

ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ, ВЕСЕЛИ, ЩАСТЛИВИ! ДЕЦАТА ДА ВИ УВАЖАВАТ, А В РАБОТАТА ДА ВИ ОЦЕНЯВАТ!

КЪСМЕТ! 

Как сте днес, как е настроението?
Празника в градитана мина много добре. Децата бяха много сладки в народните носии...пяха, играха
ето и снимки:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=342080&pid=10920929

Весело изкарване на празника Laughing

Общи условия

Активация на акаунт