Отчет на набор 2003 - 44!

  • 11 548
  • 295
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 7 201
Честит празник!
Желая Ви здраве,щастие и неувяхваща женственост!
И помнете,че истинската красота е вътре в нас!

# 256
  • Мнения: 23 449
ЧЕСТИТ 8-МИ МАРТ!!!

Аз,като сама жена сред мъже, не получих никакви поздравления или цветя.Мъже...уф....Ще искам компенсация по-късно.Simple Smile

# 257
  • Мнения: 1 693
Честит празник и от мен.   bouquet

# 258
  • Мнения: 530
Чеусти празник мили момичета.


Имаме и рожденникhttp://www.bg-mamma.com/index.php?topic=378186.0
Малко снимки от тържеството за мамаhttp://www.snimka.bg/album.php?album_id=349883&pid=10919140

Последна редакция: нд, 08 мар 2009, 14:53 от yanakr

# 259
  • Мнения: 729


Бъдете здрави, щастливи и много обичани майки и съпруги!

# 260
  • Мнения: 922
ЧЕСТИТ 8-МИ МАРТ!!!

# 261
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
Аз набързо да ви кажа,че колкото да чета и да ви гледам снимките от изминалите тържества,толкова повече "се набирам" на нашата градина!Впечатлена съм и от интериор,и от костюми,а и от вашите отзиви!Едно на ръка,че нямахме празник за деня на майките.Ще има нещо,евентуално....за първа пролет.На първи март-дошла баба Марта,половината деца(мойто-не,естествено Laughing) познали г-жата от долната група.Изпяли една песничка и май това е било..
Все си казвам да не се кахъря излишно,че там сме още има -няма 2 месеца.Продължавам да си го взимам на обяд и вече хич и не съжалявам за това.
Прочетох ви и разговора за това по колко и какви думички се раздават на децата..И за това щях да пиша,но се отказах.
Хубава празнична нощ желая все пак!Бъдете щастливи,спокойни и най-добрите майчета за свойте сврачета!Наздраве!  bouquet

# 262
  • Мнения: 468
ЧЕСТИТ 8-МИ МАРТ   bouquet

# 263
  • София
  • Мнения: 7 673
Момичета, честит празник.  Hug


Не мога да не ми споделя как ме трогна Павчо сутринта. Понеже баща му ходи сега на работа и в почивните дни (в приключване е), станало детето в 6 и половина, за да не го изпусне. Пратило го за цвете и го накарало да ми направи кафе! И понеже му е забранено да пристига сутрин преди 8 без 10, в уречения час идва с табла и на нея - орхидея и кафето. Просто ме размаза.  Cry  Heart Eyes

И, за да довърша, да похваля и големия батко. Беше снощи при баща си. Върна се с цвете и той. Но най-важното е, че ми го поднесе с целувка, което от един почти 18-годишен тийнейджър си означава много.  Heart Eyes

Много ме трогнаха - няма такава радост!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: нд, 08 мар 2009, 22:54 от *Ирина*

# 264
  • София
  • Мнения: 326
Страхотни кавалери...още от малки!!! Браво на момчетата Hug
Фани вчера сутрин с отварянето на очите си ме попита- "Мамо, нали днес ти е празника?" и без нужда от разсънване си изрецитира стихчето Hug- просълзи ме, после ми обяснява,че понеже не знаела къде да скрие картичката,за да не я видя, я оставила в детската градина и за първи път остана разочарована,че в този ден няма да ходи на градина...
Сладурчета са всички, да са ни живи и здрави и много да ни радват!!!
В нашата детска градина има едно единствено тържество "за края на годината", нямат нещо по-специално за дядо коледа(посрещат го, получават подаръците си...), няма за 8-ми март...но за сметка на това на тържеството им оставаме без думи- вижда се колко труд, желание са положили,има и изненади...оставаме трогнати!!!
Хубав ден на всички!!!

# 265
  • Мнения: 343
И аз малко със закъснение.

http://2.bp.blogspot.com/_C_LG_SLrcBM/SbKi6T_c6xI/AAAAAAAADRA/lT … A/s1600-h/11..gif

Свраче, не сте в единствената скапана градина по отношение на тържествата. Все едно говориш за нашата. Нито празници, нито снимки, нито нищо.

Иринче, браво на мъжете ти. Ей, добре си ги възпитала.  bouquet

# 266
  • Мнения: 1 143
Момичета, честит празник.  Hug


Не мога да не ми споделя как ме трогна Павчо сутринта. Понеже баща му ходи сега на работа и в почивните дни (в приключване е), станало детето в 6 и половина, за да не го изпусне. Пратило го за цвете и го накарало да ми направи кафе! И понеже му е забранено да пристига сутрин преди 8 без 10, в уречения час идва с табла и на нея - орхидея и кафето. Просто ме размаза.  Cry  Heart Eyes

И, за да довърша, да похваля и големия батко. Беше снощи при баща си. Върна се с цвете и той. Но най-важното е, че ми го поднесе с целувка, което от един почти 18-годишен тийнейджър си означава много.  Heart Eyes

Много ме трогнаха - няма такава радост!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Иринче,да са ти живи и здрави децата.Разчувства ме мила.Дай боже на всички такива дечица.

# 267
  • Русе
  • Мнения: 7 804
Ирина, страхотни сладури! Да си ти живи и здрави!

Моето поне се сети да ми честити празника. А предният ден, разхождайки се из един магазин, ми казва:
Мамо, трябва да купим цвете!
Аз: Защо?
Това няколко пъти. Накрая: Уф. Ама аз не трябваше да ти казвам на теб а на тати  ooooh!
 Joy Много смешен беше.

# 268
  • Мнения: 23 449
Дани в предишната група в градината имаха една много амбициозна госпожа и за всеки празник имаха концерт с родители.Откакто е в новата група такова нещо не е имало.Правят си вътрешни концерти,само за децата и толкова. Sad

# 269
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
Че са разсеяни-спор няма.Нинджата вчера ме събуди почти с вик-"Честит рожден ден,маме!" Joy
Викате да се поуспокоя малко,че не сме само ние....
Снощи като си нямах друга работа се зверих в гугъла за тази пуста задължителна ваксина.Някое наборче има ли вече ваксинирано?Ние сигурно ще я свършим тази работа като се поустанови времето(само да сме здрави) Peace
Лека седмичка ви желая ,майчета!
п.п.
Днес си платих "вересиите" към градината-Става ти едно такова лееекинко като олекнеш с 40 лв +12 за рисуването Joy

Общи условия

Активация на акаунт