Жената ДЕВА 3

  • 17 702
  • 439
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Хелоуууу  Laughing

Мина ми защитата на дипломната работа! Имам 6! Вече съм инженер-дизайнер!  newsm44

Благодаря на всички, които бяха съпричастни с мен!


От утре съм в Бургас, ако се правят уговорки за среща, имайте ме предвид.  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 49
СУПЕР СИИИИИИИИИИИИИИИИ  Честито  newsm51 smile3525 newsm74 и да си я
работиш,специалността.Каква точно е професията или по точно ти как мислиш да я
използваш.

# 33
  • Мнения: 4 578
ЧЕСТИТО
ХАЙДЕ ПОЧЕРПИ

# 34
  • Мнения: 428

Мимита,да ти е честито!!!!! Желая ти шеметна кариера и много успехиSimple Smile


Koй спомена иконоическата криза??
  ОХХ Отразява се.Много се отразява.
А този месец сметките са зашеметяващи,а приходите плачевни.....Господ да ми е на помощ...
 Малкия още вчера свали темпеатурата Simple Smile Аз се шашнах,понеже отдавна не се беше раболявал,а сега изобщо не удачен момент да боледува.Не че има удачни моменти за това.. Thinking
 Да питам,смятате ли да постите?
Аз изкам да опитам.Без месо до седмица  ще свикна.Но как да свикна да съм по-добра ,по-човечна и да се освободя от сприхавостта и порочните помисли....?

# 35
  • Мнения: 234
аз не мога да постя (по-скоро не искам). Убедена съм, че имам нужда от пречистване, но мисля, че само с храната няма да стане. Имам нужда директно от refresh  Rolling Eyes
Мечтая да съм достатъчно далеч от всички за известно вребе - без телефони, без телевизия, без нет. Сама със себе си - по възможност да е високо в планината или на морето.
Иначе по себе си съдя, че аз съм по-добра, и съответно по-щастлива, когато се опитвам да съм малко по-смирена  Hug

# 36
  • Мнения: 49
Добро утро Девици .Вчера правих пречистващ ден Новолуние Беше.За първи път през живота си правя нещо от сорта.За мое учудване издържах ,чай плод през деня и вечерта бульонче.ДАже сега си мисля че не ми се почва да ям,мисля че мога и още ден два.Хубаво е от време на време да се прави нещо от сорта.Чувствам се някак лека и фърррррррррррррррр.Знам ли.Ама за пости мислила съм доста пъти,но покрай домочадието невъзможно някак. Поне на този етап.Като останем двамцата с мъжо след време може и да го приложа.А и като се замисля май доста пара трябва покрай тея пости.

# 37
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 535
Малко със закъснение, но да се разпиша Simple Smile

# 38
  • Мнения: 40
Ааа Честито На Инженера!!! Желая ти много успехи и занапред, Мимита!

Аз отивам да пазарувам мартеници, че ей я дошла Баба Марта   love001 newsm68

Последна редакция: чт, 26 фев 2009, 13:08 от gergan4eto.d

# 39
  • Мнения: 49
Момичета от Бургас ,и он лайн от др градове ,Разбира се може 

Заповядайте на   благотворителния Базар ,има страхотни моделчата А и на дечицата да помогем. Hug

# 40
  • Мнения: 583
Честито на Мимита!  bouquet Нямам време да ви чета, работа ме е налегнала за 3 март. Аз съм постила и се чувствах прекрасно, най-вече, защото пречистих душата си. Процеса е сложен, помага ми духовник.

# 41
  • Мнения: 40
Добро утро Момичета!!!
По темата - Бих постила, но с мъж, който не сяда на масата без месо, няма как да стане. А да ям отделно нещо не ми пасва. То и детето обича месце и каквато е слабичка, по-добре да си го яде.  Simple Smile

Да споделя с вас, че на 23-ти март ще ходим на интервю за Американска туристическа виза. Въобще не се и надявам да ни дадат, но все пак кой знае. Причината е че имам страшно много откази. Просто не ме искат тези американци там и това си е.

Я, какво хубаво време се е заформило при нас. Ако е така и почивните дни, може да отскочим до Бургас. Някой канндидат за среща? Но ще сме семейно ние.

# 42
  • Мнения: 234
Добро утро и от мен.
Малко съм зблеяна и не честитих на Мимита.
Мимита, желая ти да работиш винаги с плам и желание професията си, да ти носи освен много материални придобивки и много положителни емоции.
Герганче ще стискам палци. Вие с мъжа ти заедно ли искате да заминете с туристическа виза. Мисля, че е малко трудно и двамата да ви пуснат, но все пак....в последните години нали уж пускали по-лесно. С мъжа ми искахме да останем там (в Щатите), но сега сме женени и няма да ни пуснат според мен по никакъв повод освен Зелена карта. Така че, стискайте палци  Crazy

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Благодаря на всички!   bouquet

Ето и почерпчица с малко зкъснение  Simple Smile

            

Русалана, благодаря за напомнянето за Благотворителния базар, че нещо тази година съм позабравила явно за него, но ще го посетя задължително!  Wink
По принцип, работила съм и смятам да работя като графичен дизайнер. Това ми е подспециалността от университета, за бакалавърската степен. А сега и магистратурата ми е точно такава. А след време, мисля да се позанимавам и с интериор, че и натам ме влече  Laughing

# 44
  • Мнения: 111
Мимита честито и от мен и успешна реализация!
Купихте ли мартенички или ще ги майсторите?Аз на най-близките купих от по-скъпите в целуфанчета и вече ги изпратих по пощата, но сега сядам да правя от тези за ръцете.Купих си  два различни шнура по 10м от бял и червен конец , разни  мънистенца,сърчица , зарчета, бикове и т.н. и сега сядам да режа и нижа.

Общи условия

Активация на акаунт