Попово-7

  • 14 185
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • Попово
  • Мнения: 687
 Whistling първа на втора сраница  Grinning
и да знаете че не съм усмихната ами озъбена  Mr. Green
днес  следобяда ми се обаждаха измамници по стационарния телефон  ooooh! като добавим и това, че сутринта изкарах около час на терасата щот' тодор ме беше заключил... голям купон

# 16
  • Мнения: 0
Аз се сещам за Росито тя е с две деца и е на тия години обаче тя е маникюристка.

# 17
  • Мнения: 143
PePeNa какво си преживяла само ти си знаеш .Кой ти отключи после ,че и студено беше времето  Sad .

# 18
  • Мнения: 111
halapela ,искаме снимки от днешния бой с топки  Grinning
PePeNa ,и мен са ме заключвали на терасата  hahaha .Наистина голям купон Joy Сега ми е смешно, но тогава ми идваше  #2gunfire

# 19
  • Мнения: 1 364
Здравейте Laughing
Колко сте изписали за един ден...аз докато работя Mr. Green

Да, Надя и Стоян са сестра ми Laughing
Стоян се е регистрирал преди няколко месеца Laughing Като влязох от техният компютър във форума ми стана много смешно Joy
Отдавна ги карам да пишат....нека да имаме поне един татко Hug
Във събота ще правят питка на малкият Венци Hug

mama Nina1 не разбрах как се казва жената която търсиш?

# 20
  • Мнения: 686

Във събота ще правят питка на малкият Венци Hug


Охо,честити ходещи крачета на Венци!

# 21
  • 7800
  • Мнения: 243
Оня бебок, 'дето беше лятото на басейна в количката, ли е проходил? Браво, браво! Догодина и той ще стига дръжката на вратата на терасата - да го имате предвид.

# 22
  • Мнения: 1 364
Оня бебок, 'дето беше лятото на басейна в количката, ли е проходил? Браво, браво! Догодина и той ще стига дръжката на вратата на терасата - да го имате предвид.


 Joy Joy Joy

Днес прави точно 10 месеца....рано иска да бяга след баткото и каката Laughing


Преди малко ходих на "Пламко", вече продават шноли, фиби, ластички за коса.... Laughing
Аз купих на Алекс от всички цветове по две...много са хубави.

# 23
  • Мнения: 143
Горния пламко ли? Ето снимки от днес  : http://www.halapela.snimka.bg/album.php?album_id=345798 

# 24
  • Мнения: 1 364
Ели, снимките са много хубави, но дано през лятото да няма такъв сняг, че мислим да ходим на море Joy

На моят фотоапарат изобщо не излиза дата и година, така че неможе да се разбере кога са правени снимките.

Да, на горният "Пламко" са шнолите.

# 25
# 26
  • Мнения: 1 364

Във събота ще правят питка на малкият Венци Hug


Охо,честити ходещи крачета на Венци!





Благодаря, Яни Laughing
Как се справя Наско с новото си откритие? повече ли шета отпреди?

# 27
  • 7800
  • Мнения: 243
Ели, снимките са много хубави, но дано през лятото да няма такъв сняг, че мислим да ходим на море Joy

На моят фотоапарат изобщо не излиза дата и година, така че неможе да се разбере кога са правени снимките.

...

То пък на Елица като ́и изписва дата - голямата файда.  hahaha

Красе, датата и моделът на апарата се записват на самия файл на снимката - като задържиш с мишката се показва тази информация.

Последна редакция: пн, 23 фев 2009, 23:50 от skali4ka

# 28
  • Мнения: 143
А съм машината на времето ту напред ,ту назад,никога точно  Joy .

# 29

Общи условия

Активация на акаунт