Попово-7

  • 14 186
  • 290
  •   1
Отговори
# 30
  • Popovo
  • Мнения: 571

Атера, овце ли броиш мила? Mr. Green
Да ти пратя Гого за 2 вечери и ще заспиваш после като къпана само да докоснеш възглавница. Само вижте кое време е, а ние с моя звяр играем, а на мен ми се  smile3507

Мамо Яни, добави и Атера на 1 стр.

# 31
  • Мнения: 686
Атера е добавена!

Моя малък вампир по цели нощи не ме оставя да спя и това безсъние сериозно започва да ми се отразява вече  morning

# 32
  • Popovo
  • Мнения: 571
Атера е добавена!

Моя малък вампир по цели нощи не ме оставя да спя и това безсъние сериозно започва да ми се отразява вече  morning

Ами освен да се събираме на нощно парти, друго не мога да ти предложа  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 686
Атера е добавена!

Моя малък вампир по цели нощи не ме оставя да спя и това безсъние сериозно започва да ми се отразява вече  morning

Ами освен да се събираме на нощно парти, друго не мога да ти предложа  Mr. Green
smile3521

# 34
  • Мнения: 593
Добро утро, нощни птици!  Hug
Дано скоро да не ми идват до главата вашите проблеми  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 109
Мама Яни, не се притеснявай, важното е, че сме в групата Simple Smile
Аз не съм писала отдавна, но иначе редовно ви следя. Мила днес не е на градина, оставих я вкъщи да се наспи, че има кръгове под очите от недоспиване, тъй като два дена беше в баба си, а там режимът е много либерален. Обещавам да съм по-редовна, гледам темата все на първа страница стои, браво на активните! Честито на ходещото човече Наско!

# 36
  • Мнения: 523
Аха , гледам , че и на доста други мами им идват до главата проблемите , от които дълго време ходех като редовен алкохолик  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Е , на мен вече ми е зад гърба , вие му мислете  bouquet  bouquet  bouquet

# 37
  • Мнения: 1 364
Здравейте Laughing
Тази вечер след работа с една приятелка водихме децата на пързалка в  ССТ то.
Хубаво беше, но към 6,15 се стъмни и си тръгнахме. Снимки неможах да направя, защото в бързината съм взела фотоапарата без батерии Embarassed Laughing
В нашата шейна със зор се събирам, Embarassed но на мама Яни шейната ми е по мярка Laughing
Яни, кога мога да ви взема шейната да се попързалям Hug

Аз  мога да се похваля, че Алекс не ми е създавала проблеми през нощта. Няколко пъти се е будила и искаше да играем, но бързо заспиваше.
До преди две години много рано ставаше сутрин, но вече се научи да спим до късно Hug

На Алекс в градината им правят някаква млечна супа, с прясно мляко, сирене...
Някой знае ли точно как се прави и каква е?

Последна редакция: вт, 24 фев 2009, 20:12 от КАЛИЯ

# 38
# 39
  • Мнения: 1 364

Краси, благодаря  bouquet
Предполагам, че е първата рецепта...по обясненията на Алекс.

# 40
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен.Аз вече да поседна на компа като бял човек.
Честито за новата темичка.А за пързалката много съжалявам че не можах да дойда.Но така се стекоха обстоятелствата че трябваше да пътувам.Но пък вие добре сте се попързаляли и много готини снимки.Е другата зима живот и здраве към 01.07 ще се попързаляме и ние.
Абе Краси кви са тия гадни супи дето им готвят в градината.Моето дете дали яде такива гадости.
А колкото до спането аз още не мога да се наспивам ставам поне по три четири пъти през нощта да я завивам да пишка да пие вода и т.н.Иначе си ревяхме до година и половина.
Хайде лека вечер на всички.

# 41
  • Мнения: 1 364
Тани, и на мен млечната супа ми изглежда гадна, но Алекс я яде с голям апетит Laughing
Понякога искала допълнително.

# 42
  • Мнения: 143
Айде стига вече с тая дата  Crossing Arms  Joy

# 43
  • Мнения: 82
Снощи броих овце до 4:00.Пратете ми едно детенце,ако знаете само как мечтая.Пари не искам. GrinningЗнам че после ще ми се стъжни.

# 44
  • Мнения: 686

В нашата шейна със зор се събирам, Embarassed но на мама Яни шейната ми е по мярка Laughing
Яни, кога мога да ви взема шейната да се попързалям Hug


Краси,само казваш и отиваме да се пързаляме  madnoel

Атера,две мога да ти пратя newsm04

Общи условия

Активация на акаунт