1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - част 26

  • 23 882
  • 440
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 2
Онур е стабилен мъж и не би се поддал на Ясемин,ако беше лъолъо до сега да я беше понатиснал. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 421
  • София
  • Мнения: 6 011
Ей ще ме карате за търся следващия епизод!  Laughing

# 422
  • Мнения: 10
Цитат
[/долу ръцетеееееееееее мАААААААААААААААААААААА   quote]


 smile3532 smile3532 smile3532


От тая яката кадъна оттърването ще му е задача с повишена трудност!

# 423
  • Мнения: 366
И на мен ми се струва, че ще се подаде. До нещо по- сериозно незнам дали ще се стигне, но според мен ще се целунат.

# 424
  • Мнения: 3
Брейййййййй бабка голям крокодил излезе!!!!!!!!!!!Искам да поздравя Шмети- Кремчо много благ станал!!!!!!!!!!Аз сега се включвам и гледам коментирате Онур!Аз мисля че Ясемин ша го има през крив макарон кат нас!

# 425
  • Мнения: 10
Цитат
Арзу не му ли се пада втора братовчедка на Али Кемал?


При мюсюлманите са допустими бракове дори между първи братовчеди,така ,че не се знай-знай ли се........

# 426
  • Хасково
  • Мнения: 180
Брейййййййй бабка голям крокодил излезе!!!!!!!!!!!Искам да поздравя Шмети- Кремчо много благ станал!!!!!!!!!!
Коя от всичките?  Simple Smile
Толкова съм бясна от днешната серия, че ще се наложи да погледна следващата. Дано да се поуспокоя. newsm78

# 427
  • София
  • Мнения: 6 011
Цитат
Арзу не му ли се пада втора братовчедка на Али Кемал?


При мюсюлманите са допустими бракове дори между първи братовчеди,така ,че не се знай-знай ли се........
Знам, Ренатке, просто исках да си изясня точно какви роднини са.  Hug

# 428
  • Мнения: 117
Ясемин се оказа поредната интригантка.Ама и Онур и се хваща на женските номерца.А пък Шехерезада можеше поне веднъж да повярва в любовта на Онур и да не реагира толкова импулсивно.Бену много добре и каза,че на човек му трябва много смелост да разговаря с нея-Шехи.

# 429
  • Мнения: 75
Много си е добре бабка даже точно реши проблема от Раз. Hug

# 430
  • Мнения: 10
Цитат
Брейййййййй бабка голям крокодил излезе!!!!!!!!!!!


За техния свят това си е истинско благородство от нейна страна,повярвай ми... Hug

# 431
  • Мнения: 3
А разбрахте, че за Надиде говоря ама то на всички бабки в тази серия им беше станало нещо!!!!!!!!!!!! Искам само да кажа, че думите на бащата на Яман ме разбиха!!!!!!!!!Мн силни и пак дядко тръгна да се оправя, че тоя охлюв некадърен 2 приказки да каже!!!!!!!!!!

# 432
  • Мнения: 10
Цитат
Знам, Ренатке, просто исках да си изясня точно какви роднини са.   
 


 smihesorry smihesorry

# 433
  • Мнения: 238
Здравейте и аз съм ГОЛЯМА почитателка на филма и на ОНУР !
 Heart EyesЧета ви доста ,но не съм писала .,днес и аз не се здържах и погледнах следващия епизод Mr. Green

# 434
  • между морето и небето
  • Мнения: 885
Не вярвам Онур да се поддаде, но че новата буря buria го застигна, това е сигурно.
А ситуацията с Шех отново на вратата на Онур, с намерения да разсея облаците се повтаря.  Nature Partly Sunny
Можеше нещо друго да се измисли,нали?

Общи условия

Активация на акаунт