Бъдещи мами - ЮЛИ 2009 Тема № 20

  • 11 658
  • 298
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 121
Кукумявка, и аз си помислих, че може да има грешка в резултатите. Това, което казваш е светлинка в тунела.
Берушка ти е казал как да смениш лекаря - взимай направление и действай.

# 286
  • София
  • Мнения: 493
 Hug Мерси за съветите,малко тъпо-какво да му кажа-"Еми не съм доволна от вас и ще ви сменям.."  newsm78
д-р Павлов,от 17-та поликлиника,казваха ми,че е професионалист и че наистина си разбира от работата,но като съм на консултация,все едно му преча да си изпие кафето...мълчи си...като ми гледа бебо на ехографа нищо не казва..незнам и аз.

# 287
  • Мнения: 127
Кукумявка,много добре са ти го казали момичетата.
За количките на Бертони,моята е такава.Нямам оплаквания от нея ,а е ползвана доста.Дори още я ползвам понякога,когато малката врънка да се вози.Стабилна е и по камъните на нашата улица колелетата и още не са се разбили.Но познавам и майки които никак не са доволни от тази марка.
Virginity,дано това е последната операция на Лора Praynig
Добре дошли на новите момичета  bouquet

# 288
  • Мнения: 2 799
кукумявка, кажи му че искаш и второ мнение и са ти нужни резултатите от дотук направените изследвания, както и картона ти, в който трябва да е попълнена анамнеза.
Пък и не мисля, че ще ми е много трудно да съм безцеремонна,когато касае моето и на детето ми здраве. Не се притеснявай да искаш най-доброто.

# 289
Virginity Praynigдано мине бързо и повече да не се налага.Много нови мами имаме-добре дошли HugАз продължавам да съм си болна,а навън е толкова хубаво  Nature Sun With FaceДарка-Живко много добре сте решили да се изнасяте,ние преди живеехме в свекъра,сега при майка ми,но не става и ще търсим квартира.

# 290
  • Мнения: 12
здравейте и от мен,последно време много много съм се отпуснала и само ви чета.Радвам се за кукумявчеца твоита работа ще излезе както беше с мен аз когато бях ремена с бъдещата кака ме бяха объркали и изледването момичетата са ти казали как да си смениш АГ и имаш пълно право на това кога ще си правиш другото изледване.Virginity  Praynigдано всичко е наред и всичко да мине глатко а аз вярвам че ще е тъка и бъдещата кака ще е добре  Praynig
от мен много Hug Hug Hugна всички вас.

# 291
  • Мнения: 223
 Кукумявка, кажи, че си запазила час за преглед или за амнио, но ти искат всички изследвания дотук и не се връщай повече при него.
На всички ли резултатите ви стоят при лекарите? Моята си ги записва и ми ги връща - мисля, че така е редно.

# 292
  • Мнения: 151
Здравейте   bouquet

Кукумявка, аз пък мисля, че не му дължиш никакви обяснения, просто си поискай резултатите. В крайна сметка те не са негови, а предполагам, че ти си си платила за тях.

Ние още нямаме никакъв резултат от лечението, най-ме мъчи че нищо не зная за тази болест и не мога да намеря, само знам, че лекарствата не лекуват а облекчават симптомите, а болестта продължавала около два месеца.

За колички аз не мога много много да се включа в дискусията, защото нашата ще е двойна, много ми се иска хем да е стабилна /да не е триколка/, хем да е лека, но ще видим каква ще намерим, нямаме голям избор.

# 293
  • Мнения: 1 027
Моите изследвания и сега и предния път стоят при лекарката.

# 294
  • USA
  • Мнения: 675
Здравейте момичета, добре дошли на новите мами.Леко бременеене.Стискам палци на Кукумявка и Virginity Praynig.А аз да ви се оплача, краката ми взеха да оттичат Sad.Pазрових се из интернет и пише , че това става по време на 3 триместер.Дори и да не стоя права пак са си подути.Знам че е нормално, само исках да споделя.  Hug Hug Hug

# 295
Някой,ако знае как да пусне нова темичка,защото гледам че Мамбинка я няма.

# 296
# 297
  • Мнения: 253
beru6ka тя е триколка,комбинирана и дръжката е отпред-можеш да гледаш бебо.И единичното колело се върти на 360 градуса.Цената и е 380лв

Знам че е триколка. Ето тази е нали http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/5472

Аз не съм сигурна дали са на Бертони, просто гледам, че на сайта на Бертони ги има.
същата е,само че аз я гледах с коша

# 298
  • Мнения: X
Да се изкажа и аз за изследванията.
Ако си се записала при въпросния лекар на женска консултация по здравна каса изследванията, които той ти пуска, задължително седят при него. Изискване на тъпата каса, иначе ги глобяват. Не знам как можеш да си смениш лекаря, но защо не отидеш да говориш с GP-то ти. Обясни му каква е ситуацията, дано ти влезе в положението да те упъти.

Общи условия

Активация на акаунт