Сънувах името на бебето си...

  • 9 377
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 047
  Аз също не вярвам в сънища - напр. сънувах, че ще имам момче и пак май с някакво име беше, но то пък се оказа момиче. Но зависи от човека - ако съня ти е бил много силен, ако името ти харесва, ако си вътрешно силно убедена, че трябва да постъпиш така, тогава - направи го.

# 16
  • Мнения: 133
Във втория месец сънувах, че раждам момче и го кръщавам Александър  Simple Smile Виж ми подписа Wink

# 17
  • Мнения: 1 558
Радина, моя съвет е каквото име си сънувала, така да го кръстите. Всеки си идва с името, аз лично бих спазила подобен сън. Peace
И аз мисля така Peace

# 18
  • Мнения: 267
Ами ако името ви харесва,кръстете го така.Когато забренях с дъщеря си знае от самото начало(не ме питайте как),че ще е момиче и че се казва Ивелина.Мака,че я родих на празник не смених имато и.В 4 месец със сина ми се разболях от паротит.Тогава като се събудих една сутрин реших ,че ще се казва Божидар(бяхме решили друго).

# 19
  • Мнения: 566
с втората си бременност все сънувах че ще имам момче и че ще бъде със зелени очи,но имам момиче и засега май  няма да  е със зелени очи(още не е много ясно де щото се кърмим Mr. Green),та мисълта ми е че съня е подсъзнателен исках да имам момче и затова съм го сънувала,но сега  имам две дъщери  и не съжалявам затова Heart Eyesобичкам си ги много.Ако ти харесва името от съня кръстете го така решението е изцяло ваше.

# 20
  • Мнения: 876
ако името ви харесва, защо не? най-малкото историята около избора му ще бъде интересна Wink

# 21
  • Мнения: 4 555
Аз сънувах, че бебето е момче и се казва Александър. Тогава наистина си мислех, че ще е момче (още не се знаеше), но това име изобщо не е било сред вариантите ни. И дори и да се беше оказало момче, нямаше да го кръстя така.

# 22
  • Мнения: 579
Аз като бях бременна с Гергана,сънувах,че имам момче. Сега,като за почнахме опитите за второ,все за бебета мисля и все ги сънувам и винаги е момиче.За името,единият път сънувах,че я кръщавам Лора,напук на цялата рода,защото всеки иска да я кръстя на него.Накрая питам Гергана:"Как да се казва сестра ти?" и тя без да се замисли казва "Лора". Друг път сънувах,че й викат Марина.

# 23
  • Мнения: 399
Когато бях бременна със сина ми,сънувах,че наричам бебето си "Дани" ,а бяхме решили вече да го кръстим Диман...на галено обаче му казваме именно "Дани"! Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 1 740
Радина, моя съвет е каквото име си сънувала, така да го кръстите. Всеки си идва с името, аз лично бих спазила подобен сън. Peace
и аз така мисля

# 25
  • Мнения: 2
Радина
моят съвет е да му дадете името от съня,още по-вече че и буквата съвпада.

Когато аз бях бременна(преди 17-18 г,) сънувах,че ме оперират от апандисит,а аз вече бях отдавна;видях насън и кръв.Казах на сутринта на мъжа ми,че бебето ще се роди с операция, така и стана,без до последния ден да съм имала и грам проблеми.

# 26
  • Мнения: 3
Zdraveite!
Az toku sto se registrirah i se zarovih vav foruma-imena :lol:moga da spodelja za edin moi san,koito sanuvah oste pri zapoznavaneto si s badestija mi saprug!Sanuvah moi pochinal na skoro rodnina koito mi kaza,4e ste se omaja za nastojastija si saprug i ste imam bliznaci-momicheta,koito ste se kazvat Ljubov i Radost!V posledstvie razbiram che svekar mi se kazva Ljubomir i reshihme s maja mi che deteto nezavisimo kakvo e da e ili Ljubov ili Ljubomir!
  Sega si imame pochti 7 godishen Ljubomir,no rabotim po vaprosa i za vtori nomer!
Az vjarvam na svoite sanista i mislja 4e nisto na tozi svjat ne e sluchaino!  bouquet

# 27

Моя приятелка беше сънувала името на детето си - Матей. Кръсти го така.



 

# 28
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Интересно ми стана какви са имената. Иначе не знам как аз бих постъпила, предполагам бих избрала това, което повече ми харесва.  Hug

# 29
  • Мнения: 574
Интересно ми стана какви са имената. Иначе не знам как аз бих постъпила, предполагам бих избрала това, което повече ми харесва.  Hug
И на мен ми е интересно какви са имената Embarassed Иначе бих посъветвала авторката същото - да даде на детето си името, което харесва повече Peace

Общи условия

Активация на акаунт